Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Gregory
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: 14.9.2010 21:03

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od Gregory » 06.2.2016 12:17

von Špilberk píše:
Gregory píše:[Ale nemělo by z toho nic být, na Dorisu nebyl žlutě jako KB vyznačen,
To máte na vozovně asi černobílý monitor, protože na Dorisu Výstaviště Holešovice žlutě je. Ovšem jen pro l.17, pro l.12 a l.24 ne.
Vůbec bych řekl, že tohle je hodně velký podraz. Na co máme emaily, sms, info panelu, výpravnu :?: :?: Není na to ani vlepka (přitom je to změna na lince) a v oběžníku k výluce smyčky jsem to taky nenašel. #-o #-o Jestli to někde je, tak mne opravte.
Chápu, že Na Bojišti teď někdo v nějaké kanceláři juchá a oslavuje, jak jsme ty ševce zase jednou doběhli, ale tohle je prasárna, ať se nikdo nezlobí.
Vůbec mám dojem, že "kancelářský" mají nějakou soutěž, kdo vymyslí víc na*rávací zlepšovák: na 15T se bude přehazovat zobrazení kamer na monitorech, údajně na žádost řidičů, ale na PA žádná anketa nebyla, a je dost lidí, kterým to nevyhovuje, protože si po 5 letech zvykli na to, jak je to teď. Nikdo se jich nezeptal, jestli to chtějí jinak, ale rozvrtá se to. :roll: :roll:
Další zlepšovák: čipem od 15T se daly otevřít dveře na WC (což je praktické, protože ten čip má řidič v ruce), 5 let to šlo a nevadilo to, no teď už to vadí a nepůjde to. #-o
Chápu, že v kancelářích musí mít nějakou zábavu, tak ať přestěhují 3. patro do 4. a naopak, a neotravujou řidiče. Mám toho dost i tak. A jako by nestačilo, že nastupuju na tramvaj ráno ve 4 rozespalej, tak poslední dobou jsem i pěkně naštvanej, a to dřív než jsem vůbec vyjel ze vrat. :prase
No teď už to Výstaviště žluté je, ale v úterý 2.2. ráno jsme se dívali a žluté ještě nebylo, tak to možná změnili později, no uvidíme po neděli, co přijde..ale souhlasím, je to podraz, takhle to bez upozornění změnit, vždyť i dispečink mohl dát upozornění, počítám, že těch předjetých nás tam musely být mraky a museli to na Dorisu vidět.

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od von Špilberk » 04.2.2016 13:32

Gregory píše:[Ale nemělo by z toho nic být, na Dorisu nebyl žlutě jako KB vyznačen,
To máte na vozovně asi černobílý monitor, protože na Dorisu Výstaviště Holešovice žlutě je. Ovšem jen pro l.17, pro l.12 a l.24 ne.
Vůbec bych řekl, že tohle je hodně velký podraz. Na co máme emaily, sms, info panelu, výpravnu :?: :?: Není na to ani vlepka (přitom je to změna na lince) a v oběžníku k výluce smyčky jsem to taky nenašel. #-o #-o Jestli to někde je, tak mne opravte.
Chápu, že Na Bojišti teď někdo v nějaké kanceláři juchá a oslavuje, jak jsme ty ševce zase jednou doběhli, ale tohle je prasárna, ať se nikdo nezlobí.
Vůbec mám dojem, že "kancelářský" mají nějakou soutěž, kdo vymyslí víc na*rávací zlepšovák: na 15T se bude přehazovat zobrazení kamer na monitorech, údajně na žádost řidičů, ale na PA žádná anketa nebyla, a je dost lidí, kterým to nevyhovuje, protože si po 5 letech zvykli na to, jak je to teď. Nikdo se jich nezeptal, jestli to chtějí jinak, ale rozvrtá se to. :roll: :roll:
Další zlepšovák: čipem od 15T se daly otevřít dveře na WC (což je praktické, protože ten čip má řidič v ruce), 5 let to šlo a nevadilo to, no teď už to vadí a nepůjde to. #-o
Chápu, že v kancelářích musí mít nějakou zábavu, tak ať přestěhují 3. patro do 4. a naopak, a neotravujou řidiče. Mám toho dost i tak. A jako by nestačilo, že nastupuju na tramvaj ráno ve 4 rozespalej, tak poslední dobou jsem i pěkně naštvanej, a to dřív než jsem vůbec vyjel ze vrat. :prase

Gregory
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: 14.9.2010 21:03

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od Gregory » 03.2.2016 22:09

von Špilberk píše::!: :!:
Tiše a zákeřně byl zřízen KB pouze pro l.17 na Výstavišti Holešovice na hlavní trati. Tak bacha, ať se nechytíte. (jako já)
Tak včera jsem se chytil asi 4-5x, než mě napadlo podívat se na JŘ, Ale nemělo by z toho nic být, na Dorisu nebyl žlutě jako KB vyznačen, uvidím příští týden, jestli něco přijde...ale těší mě, že v tom nebudu když tak sám.. :lol: :lol:

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od von Špilberk » 03.2.2016 14:31

:!: :!:
Tiše a zákeřně byl zřízen KB pouze pro l.17 na Výstavišti Holešovice na hlavní trati. Tak bacha, ať se nechytíte. (jako já)

Filip

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od Filip » 21.4.2015 14:38

V noci jsem měl jednou s 57 +2 minuty na Radošovické DC. Kdyby se aspoň jedna minuta přidala, nebylo by to od věci. Ale jak mi bylo řečeno, je lepší, když budeme jezdit o deset minut později než někde čekat třeba půl minuty do času.
A v noci jsou rovněž zapnutá SSZ ve Vršovicích, což je velmi nepříjemné pro 55, která tam má už tak nereálný jízdní řád.

Uživatelský avatar
ZXS91
Uživatel
Příspěvky: 1019
Registrován: 23.3.2010 19:11
Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od ZXS91 » 21.4.2015 12:39

Pepa píše:U tebe to bude vždycky rukama/nohama :) ...
Tak přesně tohle jsem od tebe čekal :P
Pepa píše:... a jak moc jsi byl zpožděnej? ...
Na Radošovický S<90 sec, ale jak píše Karosák, Olšiny + Pod Rapidem mi padly před nosem, Kubánské náměstí padlo při nášlapu a pustilo čtyřku ze smyčky a já mohl noty vyhodit z okna. Pak Pavlák, centrum, Karmelitská a už to naskakovalo :D

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od Pepa » 21.4.2015 8:03

ZXS91 píše:Je to myma nezkusenyma nohama/rukama, nebo se NadrHost -> Radosovicka opravdu za osm minut vyjet neda?
U tebe to bude vždycky rukama/nohama :) a jak moc jsi byl zpožděnej?

Tenhle úsek neni potřeba vyjíždět, stíháš ho jenom při zátahu do SA.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od 9001 » 20.4.2015 21:44

Karosák: Jenže to je právě ta minutka k minutce a už to lítá... Ono je otázka času než nějakou chytrou hlavu napadne udělat zastávku přímo před vchodem do ÚMČ Praha 10...

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od Karosák » 20.4.2015 20:50

I když nikdo na Dubči není, tak vlaješ. To je minimum. Ale Na Groši to někdy vypouští kolizní fáze, odbočení, nebo čeká na busy, přechod SZM ti taky někdy sebere vlak ZC, potom před tebe najedou busy dole na ZM a plnej podjezd a pouštění se na 50. a seš hotovson. Já vím, že jsi proti přidávání zastávek, ale Dubečská je opravdu zanedbatelná, je tam odbavení buď rychlé, nebo žádné a Čechovo nám. je hojně využíváno jak místními, tak jako přestup z Míčánek a Kodaňské, když se nechce čekat na 135. To zdržení díky této zastávce je opět zanedbatelné v poměru k přínosu, který zast. má a když tě nechá vyhnít Kohinoorka nandá ti víc jak nějaké 2 zastávky, zato naprosto bez přínosu. Jinak za Radošovickou je opravdu peklo V Olšinách, Pod Rapidem, Kubánské (nacpe před tebe něco, co mělo být za tebou) a nezkoodinované SSZ Slavia+výjezd Tesco. Takže jednou Vršovické -60 sec. jindy + 4 min.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od 9001 » 20.4.2015 20:03

Ona Dubečská to hodně zabijí a potom SSZ od Průběžné jsou taky libovka...

Dneska jsem viděl naživo rychlost linky 17... Než se dostala přes zatahující soupravu do vozovny ( ta čekala na přejezd silnice k vozovně), tak ji ještě odrbaly dvě líné cestující v nácestné zastávce... :roll:

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od Karosák » 20.4.2015 19:46

Vona tam už od reko minutka chyběla, ale teď chybí 2 a Kubáň/Kohinoor mi pipa běžně Z<4-5min. :-S

Uživatelský avatar
ZXS91
Uživatel
Příspěvky: 1019
Registrován: 23.3.2010 19:11
Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od ZXS91 » 20.4.2015 19:21

Je to myma nezkusenyma nohama/rukama, nebo se NadrHost -> Radosovicka opravdu za osm minut vyjet neda?

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 29.10.2014 4:39

Honza: na to ti již podal informaci (ještě před mou citovanou zprávou):
Karosák píše:Já teda Anděl v So se 14 ve VJŘ neměl. Ano je to od začátku výluky Štefánikova. Tipuju proto, aby se to tam moc neštosovalo a aby se nepráskalo do vexlí při střídání, je posunut označník Na Knížecí DC. Jo a na monitorech běží něco, že zrušen KB Hradčanská a Baterie a místo toho Sibeliova. Moc jsem to nepobral, jestli jer to nafurt, nebo jen, nebo jen pro petřinské linky...
= byť to tak oznámeno nebylo (alespoň na monitorech ve výpravnách), tak se dá odvodit dočasnost na výluku Štefánikovy.

Uživatelský avatar
Honza
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 02.10.2010 13:48

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od Honza » 29.10.2014 1:37

kruťák píše:
MM-Mikulovsky píše:linky jedoucí na Andělu Nádražní ul. mají mít KB a zároveň střídací bod z něj přesunut na zast. Na Knížecí
Potvrzuji. Dnes ráno jsem byl celkem překvapen, když se v zastávce podezřele dlouho čekalo a pak ještě klaply bačkory.
Nebylo toto v minulosti zrušeno z důvodu nevhodnosti používání kolejnicové brzdy na výhybce?

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 28.10.2014 0:12

kruťák píše:
MM-Mikulovsky píše:linky jedoucí na Andělu Nádražní ul. mají mít KB a zároveň střídací bod z něj přesunut na zast. Na Knížecí
Potvrzuji. Dnes ráno jsem byl celkem překvapen, když se v zastávce podezřele dlouho čekalo a pak ještě klaply bačkory.
Ale provedl jsem zajímavé zjištění - KB Anděl pro l.7 zrušen bez náhrady = ve VJŘ je obousměrně uvedena jen Radlická a pak až Svatoplukova :!: #-o

Odpovědět