Železniční doprava

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Železniční doprava

Příspěvek od cwapa » 10.12.2015 16:13

Nejlepší bude když na ty jeho (Filipa) výlevy nebude nikdo reagovat.

Takový lidi potřebují odezvu.

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 16:07

9001 píše:Filip: Už trochu přeháníš... Pokud necítíš úctu k tomuto národu tak jdi doprdele...
Až si národ zaslouží úctu, tak jí bude mít. Třeba se jednou dočkám. Ale rozhodně ne v době, kdy je oblíbený člověk Konvička a kde se veřejně projevují názory - ty lodě s uprchlíky bombardovat, uprchlíky zabíjet, muslimy namlít do moučky, Romové nechtějí pracovat apod. Už ani křesťanské hodnoty zde nikomu nic neříkají. [-o<

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Železniční doprava

Příspěvek od 9001 » 10.12.2015 16:01

Filip: Už trochu přeháníš... Pokud necítíš úctu k tomuto národu tak jdi doprdele...

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 15:49

cwapa píše:Myslím si, že Filip se tady dokonale znemožnil tím jeho, že se necítí být Čechem a je mu národ u :zadnice .
Milý Filipe nejlíp uděláš když potáhneš do :zadnice a přestaneš tady otravovat vzduch, myslím v celý republice. Uleví se nejen tobě ale i ostatním.
Nejlepší bude když na ty jeho výlevy nebude nikdo reagovat.
I Vy demokrate. Že jsou češi největší rasisté v Evropě Vám nevadí ? Že češi kradou, lžou, podvádějí a že je tady vysoké procento domácího násilí je Vám jedno ? Mně ne. Proto necítím úctu k tomuto národu.
Až se naučíte alespoň základy slušného chování a přimete i jiné názory, jiné rasy, jiná náboženství, jinou sexuální orientaci, pak budu moct říct, že jsem hrdý na svůj národ.

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 15:47

Pravdu neumlčíš a do tohoto tématu se pustím, protože mi vadí lež a nenávist v českých lidech. Vadí mi ty lži o uprchlících, jen aby se k moci tady dostali novodobí "hitlerovci" různí Konvičkové apod.

Ekonomické imigranty nepočítám. Bavím se o těch, kteří jsou postižení válkou, což v případě Sýrie je vysoké procento. A když se budeme bavit o lidech ze Sýrie, jsou to velmi vzdělaní lidé s kulturou blízkou nám. A ti lidé žádný "bordel" nedělají. Ekonomické uprchlíky z Kosova nepřijímat. Ale lidi z válkou postižených zemích ano - Sýrie, Libye, Irák, Afghánistán. Evropa si vždy zakládala na vzdělanosti, vysoké životní úrovni a hodnotách jako je tolerance, svoboda, demokracie, solidarita. Kde jsou teď tyto hodnoty ? Češi hojně utíkali třeba v letech 1938,1939,1948,1968 a všude je přijímali. Na to nezapomínat.

Dovolím si zkopírovat jeden komentář z webu:
"Jak už bylo řečeno, první muslimové zde žili nejpozději již v 10. století. Karel IV. nechal postavit v Praze mešitu, stejně tak i za Rudolfa II. zde mešita fungovala. O Karlových varech a jejich bohaté historii týkající se islámu jsem už také jinde hovořil. Islám je v této zemi stejně tak doma jako judaismus a křesťanství, a rozhodně je tu daleko přirozenějším faktorem než např. zcela prázdný ateismus, kterým se navíc zcela nepochopitelně vychloubáte."


V Sýrii železnice je (docela velká síť), avšak v současné době je mi známo, že díky válce se nepoužívá.

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Železniční doprava

Příspěvek od cwapa » 10.12.2015 15:42

Myslím si, že Filip se tady dokonale znemožnil tím jeho, že se necítí být Čechem a je mu národ u :zadnice .
Milý Filipe nejlíp uděláš když potáhneš do :zadnice a přestaneš tady otravovat vzduch, myslím v celý republice. Uleví se nejen tobě ale i ostatním.
Nejlepší bude když na ty jeho výlevy nebude nikdo reagovat.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Železniční doprava

Příspěvek od 9001 » 10.12.2015 15:14

Filip píše:V Sýrii je válka (na které máme i my podíl) a bylo by dobré přijmout lidi utíkají z války. A koneckonců nechápu, jak proti nim někdo něco může mít. Češi také utíkali. A nechápu, co máte proti Islámu. (-X
Opravdu se chceš do tohohle tématu pouštet a nebo radši už zalezeš?

Srovnání zdrhajících Čechů vs. současná verbež z jihu je totálně mimo mísu. Válkou postižených jich je do 5%!!!!! Zbytek jsou ekonomičtí migranti přeloženo kobylky...
Navíc polož si sám otázku, přijal by Němec před rokem 89 Čecha, který by tam dělal bordel, žil na dávkách a zvyšoval kriminalitu a nebo by mu koupil letenku do Prahy a ještě mu dal gumoléčbu...

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 14:38

V Sýrii je válka (na které máme i my podíl) a bylo by dobré přijmout lidi utíkají z války. A koneckonců nechápu, jak proti nim někdo něco může mít. Češi také utíkali. A nechápu, co máte proti Islámu. (-X

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4076
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Železniční doprava

Příspěvek od P_V » 10.12.2015 14:38

Mají vůbec v Sýrii něco jako železnici?

modroko
Uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: 02.4.2011 12:26

Re: Železniční doprava

Příspěvek od modroko » 10.12.2015 14:26

Filip píše: Ale tak je to váš boj, já se stejně čechem necítím být a tento národ je mi u :zadnice

Takže tak.
Tak snad už abys balil a jel do vysněné země, třeba v Sýrii teď určitě budou hledat lidi do zaměstnání když jich tolik emigrovalo tak hybaj, takovýdle tadle republika nepotřebuje :prase

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 13:37

Tak asi to tu nikdo neví. Ale třeba v Německu, Rakousku, ale i ve Španělsku je soukromý dopravce naprosto běžná záležitost na železnici. Akorát co vím, tak v Rakousku Westbahn také byl v nemilosti tamních drah, které se ale uchylovaly k nekalým praktikám a tamní boj mezi WB a OBB byl daleko ostřejší než u nás.
Je to škoda, že u nás je myšlení ještě minulého režimu a nevím proč se tady někteří brání lepší úrovni cestování. Ale tak je to váš boj, já se stejně čechem necítím být a tento národ je mi u :zadnice

Takže tak.

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Petrpes » 10.12.2015 11:39

Tak že za to může Ropid a Filip je stejně kverulant ;)
Holt budeš muset počkat než bude na Sázavou jezdit Radimek, ano ten co tak myslí na lidi :)

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Železniční doprava

Příspěvek od MF » 10.12.2015 7:03

cwapa píše:Filip už se konečně probuď. Ty vlastně lezeš tomu Jančurovy přímo do :zadnice a to přitom u něj neděláš. :D Možná je to kvůli tomu, že u něj neděláš.
=D>

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 4:25

Já bych to zakončil tak, že každý máme svého oblíbeného dopravce a každý pohlizime jinak na kvalitu přepravy.
Pro mě je důležitá samotná přeprava, tj čistý vůz a možnost zakoupení občerstvení při delších cestách, srozumitelný jízdní řád a pohodovi zaměstnanci, Což vlastně splňuje pro mě nejlépe RJ

Zpoždění neřeším stejně jako závady, stane se.

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Železniční doprava

Příspěvek od cwapa » 10.12.2015 1:25

Filip už se konečně probuď. Ty vlastně lezeš tomu Jančurovy přímo do :zadnice a to přitom u něj neděláš. :D Možná je to kvůli tomu, že u něj neděláš.

Odpovědět