Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Gregory
Uživatel

Re: Kontrolní body, předjetí , postihy ...

Příspěvek od Gregory » 07.2.2016 9:32

von Špilberk píše:Hlavně zastávka Výstaviště je v notách i u dlouhé 17, i když tam KB není. 8-)
Ale nejde o jeden KB (jeden sprdunk u vedoucího přežiju), jde o princip: jak se má řidič dozvídat o změnách na lince a trati. Jenom tím, že si sám všimne, nebo se dozví předem všechno, co se předem ví. Modroko asi nemá často l.17, tak má pocit, že se ho to netýká. Až ho chytí někde jinde na něco jiného, nebo udělá průů..., protože něco včas nevěděl a zrovna si nevšiml, tak bude žvát taky.
Jinak: jasně, měli jsme čumět, ale znova: nebyla ani vlepka. Proč mám na lince hledat změnu v JŘ, když nemám ani vlepku :?: Není vlepka = není změna. A to už ani nemá cenu řešit, na co se tak slavně zaváděly všechny ty ostatní informační kanály. :-k
Výstaviště tam sice je uvedeno, ale bez času u dlouhé 17, s časem je u krátké. Ale už to necháme a příští týden se pochlubíme , co nás to stálo.

modroko
Uživatel

Příspěvek od modroko » 06.2.2016 20:04

Samozřejmě máš pravdu, smsky o změně zatahování do Vokovic tenkrát snad chodily každý den několikrát, no v Hloubětíně tolik 17tek nemáme to máš pravdu, ale nějaké tam jsou a nejsem si uplně jist že by někdy v notách bylo Výstaviště nějak vyznačeno časově, pokud si dobře pamatuji tak při cestě do Kobylek bylo Výstaviště proškrtáno

Petrpes
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrpes » 06.2.2016 20:00

Když tam KB nebyl, Apex zobrazoval až ND či Trojskou ;)

von Špilberk
Uživatel

Příspěvek od von Špilberk » 06.2.2016 19:39

Hlavně zastávka Výstaviště je v notách i u dlouhé 17, i když tam KB není. 8-)
Ale nejde o jeden KB (jeden sprdunk u vedoucího přežiju), jde o princip: jak se má řidič dozvídat o změnách na lince a trati. Jenom tím, že si sám všimne, nebo se dozví předem všechno, co se předem ví. Modroko asi nemá často l.17, tak má pocit, že se ho to netýká. Až ho chytí někde jinde na něco jiného, nebo udělá průů..., protože něco včas nevěděl a zrovna si nevšiml, tak bude žvát taky.
Jinak: jasně, měli jsme čumět, ale znova: nebyla ani vlepka. Proč mám na lince hledat změnu v JŘ, když nemám ani vlepku :?: Není vlepka = není změna. A to už ani nemá cenu řešit, na co se tak slavně zaváděly všechny ty ostatní informační kanály. :-k

Gregory
Uživatel

Příspěvek od Gregory » 06.2.2016 18:34

modroko píše:A ten KB byl vyznačen i v notách nebo ne? Pokud ano tak to snad zobrazoval i APEX(popř.si člověk ráno nebo i přes den čte noty) já jen jestli i část viny není i na těch co jsou za panelem. Házet vinu jen na jednu stranu je dost nefér :)
Apex to zobrazuje, i když tam KB není, a když se pak udělá změna, tak koho by to napadlo před výjezdem se podívat do not na KB. Já se podíval až při 3tím kole do Kobylis #- #-o . Ale vědět dát mohli, nic by se jim nestalo. No je to poučení propříště, uvidím, co mě to bude stát.

modroko
Uživatel

Příspěvek od modroko » 06.2.2016 16:12

A ten KB byl vyznačen i v notách nebo ne? Pokud ano tak to snad zobrazoval i APEX(popř.si člověk ráno nebo i přes den čte noty) já jen jestli i část viny není i na těch co jsou za panelem. Házet vinu jen na jednu stranu je dost nefér :)

Bobik
Uživatel

Příspěvek od Bobik » 06.2.2016 14:55

Che, to jste si ještě nevšimli, že na cokoli, co by mohl ods.at podnik, je milion papírů a prokazatelně se podepisuje, ale na cokoli, co by mohl os,at jen řidič, je ticho po pěšině?

Gregory
Uživatel

Příspěvek od Gregory » 06.2.2016 12:17

von Špilberk píše:
Gregory píše:[Ale nemělo by z toho nic být, na Dorisu nebyl žlutě jako KB vyznačen,
To máte na vozovně asi černobílý monitor, protože na Dorisu Výstaviště Holešovice žlutě je. Ovšem jen pro l.17, pro l.12 a l.24 ne.
Vůbec bych řekl, že tohle je hodně velký podraz. Na co máme emaily, sms, info panelu, výpravnu :?: :?: Není na to ani vlepka (přitom je to změna na lince) a v oběžníku k výluce smyčky jsem to taky nenašel. #-o #-o Jestli to někde je, tak mne opravte.
Chápu, že Na Bojišti teď někdo v nějaké kanceláři juchá a oslavuje, jak jsme ty ševce zase jednou doběhli, ale tohle je prasárna, ať se nikdo nezlobí.
Vůbec mám dojem, že "kancelářský" mají nějakou soutěž, kdo vymyslí víc na*rávací zlepšovák: na 15T se bude přehazovat zobrazení kamer na monitorech, údajně na žádost řidičů, ale na PA žádná anketa nebyla, a je dost lidí, kterým to nevyhovuje, protože si po 5 letech zvykli na to, jak je to teď. Nikdo se jich nezeptal, jestli to chtějí jinak, ale rozvrtá se to. :roll: :roll:
Další zlepšovák: čipem od 15T se daly otevřít dveře na WC (což je praktické, protože ten čip má řidič v ruce), 5 let to šlo a nevadilo to, no teď už to vadí a nepůjde to. #-o
Chápu, že v kancelářích musí mít nějakou zábavu, tak ať přestěhují 3. patro do 4. a naopak, a neotravujou řidiče. Mám toho dost i tak. A jako by nestačilo, že nastupuju na tramvaj ráno ve 4 rozespalej, tak poslední dobou jsem i pěkně naštvanej, a to dřív než jsem vůbec vyjel ze vrat. :prase
No teď už to Výstaviště žluté je, ale v úterý 2.2. ráno jsme se dívali a žluté ještě nebylo, tak to možná změnili později, no uvidíme po neděli, co přijde..ale souhlasím, je to podraz, takhle to bez upozornění změnit, vždyť i dispečink mohl dát upozornění, počítám, že těch předjetých nás tam musely být mraky a museli to na Dorisu vidět.

von Špilberk
Uživatel

Příspěvek od von Špilberk » 04.2.2016 13:32

Gregory píše:[Ale nemělo by z toho nic být, na Dorisu nebyl žlutě jako KB vyznačen,
To máte na vozovně asi černobílý monitor, protože na Dorisu Výstaviště Holešovice žlutě je. Ovšem jen pro l.17, pro l.12 a l.24 ne.
Vůbec bych řekl, že tohle je hodně velký podraz. Na co máme emaily, sms, info panelu, výpravnu :?: :?: Není na to ani vlepka (přitom je to změna na lince) a v oběžníku k výluce smyčky jsem to taky nenašel. #-o #-o Jestli to někde je, tak mne opravte.
Chápu, že Na Bojišti teď někdo v nějaké kanceláři juchá a oslavuje, jak jsme ty ševce zase jednou doběhli, ale tohle je prasárna, ať se nikdo nezlobí.
Vůbec mám dojem, že "kancelářský" mají nějakou soutěž, kdo vymyslí víc na*rávací zlepšovák: na 15T se bude přehazovat zobrazení kamer na monitorech, údajně na žádost řidičů, ale na PA žádná anketa nebyla, a je dost lidí, kterým to nevyhovuje, protože si po 5 letech zvykli na to, jak je to teď. Nikdo se jich nezeptal, jestli to chtějí jinak, ale rozvrtá se to. :roll: :roll:
Další zlepšovák: čipem od 15T se daly otevřít dveře na WC (což je praktické, protože ten čip má řidič v ruce), 5 let to šlo a nevadilo to, no teď už to vadí a nepůjde to. #-o
Chápu, že v kancelářích musí mít nějakou zábavu, tak ať přestěhují 3. patro do 4. a naopak, a neotravujou řidiče. Mám toho dost i tak. A jako by nestačilo, že nastupuju na tramvaj ráno ve 4 rozespalej, tak poslední dobou jsem i pěkně naštvanej, a to dřív než jsem vůbec vyjel ze vrat. :prase

Gregory
Uživatel

Příspěvek od Gregory » 03.2.2016 22:09

von Špilberk píše::!: :!:
Tiše a zákeřně byl zřízen KB pouze pro l.17 na Výstavišti Holešovice na hlavní trati. Tak bacha, ať se nechytíte. (jako já)
Tak včera jsem se chytil asi 4-5x, než mě napadlo podívat se na JŘ, Ale nemělo by z toho nic být, na Dorisu nebyl žlutě jako KB vyznačen, uvidím příští týden, jestli něco přijde...ale těší mě, že v tom nebudu když tak sám.. :lol: :lol:

von Špilberk
Uživatel

Příspěvek od von Špilberk » 03.2.2016 14:31

:!: :!:
Tiše a zákeřně byl zřízen KB pouze pro l.17 na Výstavišti Holešovice na hlavní trati. Tak bacha, ať se nechytíte. (jako já)

Filip

Příspěvek od Filip » 21.4.2015 14:38

V noci jsem měl jednou s 57 +2 minuty na Radošovické DC. Kdyby se aspoň jedna minuta přidala, nebylo by to od věci. Ale jak mi bylo řečeno, je lepší, když budeme jezdit o deset minut později než někde čekat třeba půl minuty do času.
A v noci jsou rovněž zapnutá SSZ ve Vršovicích, což je velmi nepříjemné pro 55, která tam má už tak nereálný jízdní řád.

ZXS91
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ZXS91 » 21.4.2015 12:39

Pepa píše:U tebe to bude vždycky rukama/nohama :) ...
Tak přesně tohle jsem od tebe čekal :P
Pepa píše:... a jak moc jsi byl zpožděnej? ...
Na Radošovický S<90 sec, ale jak píše Karosák, Olšiny + Pod Rapidem mi padly před nosem, Kubánské náměstí padlo při nášlapu a pustilo čtyřku ze smyčky a já mohl noty vyhodit z okna. Pak Pavlák, centrum, Karmelitská a už to naskakovalo :D

Pepa
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa » 21.4.2015 8:03

ZXS91 píše:Je to myma nezkusenyma nohama/rukama, nebo se NadrHost -> Radosovicka opravdu za osm minut vyjet neda?
U tebe to bude vždycky rukama/nohama :) a jak moc jsi byl zpožděnej?

Tenhle úsek neni potřeba vyjíždět, stíháš ho jenom při zátahu do SA.

9001
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 20.4.2015 21:44

Karosák: Jenže to je právě ta minutka k minutce a už to lítá... Ono je otázka času než nějakou chytrou hlavu napadne udělat zastávku přímo před vchodem do ÚMČ Praha 10...

Odpovědět