Politické tlachání

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od 9001 » 21.2.2016 14:08

egee: To je asi marný. Hlavně Filip má jednu podstatnou věc, která spojuje zastánce migrace... Nechce mít rodinu a nechce mít děti... Takovým lidem může být u pozadí co se bude v Evropě dít za 60 - 80 let...

Filip : Tohle ohánění lidskými hodnotami je taky trochu ujeté ne? Ty chceš pomáhat "chudákům", ale to že v okresní nemocnici nejsou prachy na to, aby tam na interně sloužili o víkendu tři doktoři, ale je tam jeden a ještě jede 48 hodin je v pořádku?
Nebo Ti přijde v pořádku, že se musí lidé skládat na nohy pro strojvedoucího z Pendolina a nezaplatí je pojštovna?
A takových případů jsou jenom v ČR mraky...
Tak kde jsou vlastně ty tvoje lidské hodnoty?

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 21.2.2016 13:55

Ne nevnímáme
nevadí mi žádní emigranti kteří jsou v naší republice ( UK, Vietnam, Rusko, Čína ) ale vadí mi muslimové a jejich náboženství a zvyky které jsou neslučitelné.
Je mi skoro 55 a jsem rád že jsem ateista.
Jako vždy nepříjemné pravdy přehlížíte a nemáte odvahu napsat svůj názor - prostě migranti o kterých je řeč si moji pomoc nezaslouží.

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 21.2.2016 13:34

Je mi líto, neshodneme se. Každý zřejmě vnímáme solidaritu jinak stejně jako to, co se teď děje/neděje v Evropě. Možná je to dané tím, že jste hodně ateistický národ. Možná 40 let bolševiků taky se podepsalo na mentalitě a lidských hodnotách. Nevím.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 21.2.2016 12:47

Filip
tady se nebavíme o Praze a nočním životě
bavíme se o migrantech a jejich chování a zvycích - to vám nedošlo ? Chcete mít to co zažívají Němci ? Nejsem proti pomoci někomu kdo to potřebuje.
To co leze do Evropy je pouze INVAZNÍ DRUH ( vysvětlení je na wikipedii)
Pokud někdo potřebuje pomoc tak je rád za jakoukoliv v prvním státě.
http://prikrylova.blog.idnes.cz/c/49341 ... urazi.html
proč se migrantům musí :
Kodex chování pro migranty
Některé státy už přistoupily ke vzdělávání migrantů. Začalo to používáním toalet a chováním na ubytovnách. Pokračuje se chováním k ženám
http://entlerova.blog.idnes.cz/c/492365 ... ranty.html
To je to obohacení ?
Nicméně nevidím důvod, proč se chovat tak hnusně k rodinám s dětmi.
A jak se oni chovají k vlastním ženám a dětem - to není HNUSNÉ ?

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/e ... 73068.html
kdo zodpovídá za děti ? RODIČE

Ono totiž to celé náboženství které migranti uznávají je špatné a KOČKU ŠTĚKAT NENAUČÍ ani Angela v dojčlandu.

Filipe
dejte si toto video a k tomu šálek kávy.
http://video.aktualne.cz/dvtv/petranek- ... 590604f2e/
Pan Petránek je uznávaný publicista : Evropa podle něj nemůže být otevřená jako cedník, uprchlíci totiž prý nejsou slučitelní s našimi hodnotami.
Bělobrádek: Nemůžeme dopustit, aby se do Evropy dostal volně další milion a půl lidí
17. 2. | Řešení je udělat funkční hotspoty a nelegální ekonomické migranty do Evropy nepouštět. Lidé, kteří mají právo na azyl, ať si o něj požádají v první bezpečné zemi, říká k řešení uprchlické krize vicepremiér Pavel Bělobrádek.

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 21.2.2016 12:22

Každý den z Německa odejde cca 3-4 tisíce uprchlíků (ať už dobrovolně nebo protože je "vyhodí"). Uprchlíků je sice o dost více, ale nikoliv kriminalita, která oproti předchozím rokům dokonce mírně poklesla.
Riziko tu bude vždycky. Koneckonců já osobně bych třeba sám do noční Prahy už nešel a už vůbec bych sám necestoval noční tramvají v Praze.

Nicméně nevidím důvod, proč se chovat tak hnusně k rodinám s dětmi.
To není důvod, abychom potlačovali lidská práva a poškozovali hodnoty, na kterých stojí Evropa. Navíc když pominu válku v Sýrii, Iráku a Afghánistánu či v severní Africe, tak přirozená migrace byla vždycky. A až se vyřeší situace v těch zemích postižených válkami, na kterých mimo jiné má podíl i Evropa, pak jistě situace bude lepší pro všechny.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 21.2.2016 12:13

Filip píše:Znám názor pěti Němců, všichni v práci. Tři z nich v mé věkové kategorii. Jo není to reprezentativní vzorek, jasně. Ovšem jestli si někdo myslí, že Němci jsou nadšeni z polonacistické Pegidy, tak to se plete. O Pegidě mluví jako o velké hrozbě (několik pouličních válek kolem Dresden, provokace, cílené útoky na cizince).

Zajímalo by mě, co by se stalo, kdyby takový přístup se zvolil v západní Evropě třeba po roce 1948 vůči uprchlíkům z komunistických zemích. To by se moc nelíbilo co ?

Tady fakt děláte, jako by většina z těch uprchlíků byli gauneři a bůhvíco ještě :lol:
Nikdo nezpochybňuje, že mezi nimi nejsou špatní lidé. Ale proboha vykašlete se už na kolektivní vinu.
Filip
přirovnávat emigraci z let 1948 či 1968 nemůžeme a to z jednoho důvodu : Není mi známo že by se migranti té doby dožadovali toho čeho se dožadují muslimáci ( myšleno současné migranty). Lidé v těch dobách byli vděčni za jakoukoliv pomoc.
Filipe
čím obohacují současní migranti Evropu ?
Počet uprchlíků se v Německu zvýšil o 440 %, jejich kriminalita o 79 % .....
uvedl ve své zprávě spolkový kriminální úřad (BKA).
Nikde jsem nečetl pozitivní zprávy a neviděl videa ukazující migranty v dobrém světle. Vždy jen bordel, požadavky,
http://fm.denik.cz/tema/uprchlicky-tabo ... otach.html
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... eni-421527
„V Calais vládne chaos, zmatek a bezvládní. Migranti vyvolávají nepokoje kvůli tomu, že chtějí měsíční kapesné ve výši 2000 eur, domy a automobily. Chtějí brát, ale sami nic nenabízejí. A někteří naši politici a novináři to ještě nazývají kulturním obohacením.

http://www.nekorektni-tv.cz/?p=18567
Maďarský redaktor stál na Východním nádraží v Budapešti a natáčel reportáž. Ponechme dnes stranou, že hala nádraží vypadala jako po obydlení prasaty, bordel a nepořádek všude kam jen oko dohlédlo. Důležitější bylo gesto, které provedl muž, který vstoupil do záběru.
Tak se chovají civilizovaní lidé ?
Připadá vám normální učit dospělé lidi to co je normální v Evropě ?
Proč furt musíme imigranty do něčeho nutit,neměli by hlavně oni sami se chtít přizpůsobit?
http://tomasbubenik2.blog.idnes.cz/c/49 ... sobit.html

A kolektivní vina ? Vidíme co umí jeden terorista přicházející v davu tzv. slušných. To raději žádného ....
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky ... amera.html
List Yeni Şafak napsal, že se sebevražedného atentátníka podařilo identifikovat podle otisků prstů, které mu sňali, když vstoupil na tureckou půdu spolu s uprchlíky.
http://tomasbubenik2.blog.idnes.cz/c/49 ... slamu.html

Filipe
máte moc málo informací o tom co se děje.
http://tomasbubenik2.blog.idnes.cz/c/49 ... vropy.html
Je to normální ? Je normální nechat lhát a nechat umřít díte ( případ utopeného chlapečka) mediální masáž se snahou vyvolat soucit - jaká ale byla pravda víme že.
Toto dělá obraz o imigrantech - zdraví mladí mající jeden zájem - wifi, internet, peníze místo snahy bojovat za svou vlast.

Ministr Dienstbier dokonce připustil, že do Evropy míří i islámští extremisté a možná byli zapojeni v teroristických organizacích.
zdroj.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... klo-422638

Žilková taky jen pindá - ale sebe a svou dceru by nenastavila chudákovi který dlouho neměl sex
http://tomasbubenik2.blog.idnes.cz/c/49 ... volne.html
Není to sexuální agrese, ale silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům...a další perličky od herečky se jen valí: Nebudu se zastávat sexuálního násilí imigrantů, ale tohle Němci museli čekat. Evropská ženská móda je hodně provokativní. V táborech jsou měsíce zavřeni muži v produktivním věku nejen na práci, ale i na vše ostatní.
Mějte krásnou neděli.

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 21.2.2016 11:39

Znám názor pěti Němců, všichni v práci. Tři z nich v mé věkové kategorii. Jo není to reprezentativní vzorek, jasně. Ovšem jestli si někdo myslí, že Němci jsou nadšeni z polonacistické Pegidy, tak to se plete. O Pegidě mluví jako o velké hrozbě (několik pouličních válek kolem Dresden, provokace, cílené útoky na cizince).

Zajímalo by mě, co by se stalo, kdyby takový přístup se zvolil v západní Evropě třeba po roce 1948 vůči uprchlíkům z komunistických zemích. To by se moc nelíbilo co ?

Tady fakt děláte, jako by většina z těch uprchlíků byli gauneři a bůhvíco ještě :lol:
Nikdo nezpochybňuje, že mezi nimi nejsou špatní lidé. Ale proboha vykašlete se už na kolektivní vinu.

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Petrpes » 21.2.2016 11:22

Ono ani v Německu není většinové nadšení nad přílivem na důchody vydělávajících Turků a Arabů ;)
Nesmíš poslouchat jen svého kamaráda, musíš naslouchat i masám nadšených Němců vítajících uprchlíky...

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 21.2.2016 10:56

Němci si na rozdíl od Čechů váží svobody.

Je smutné že tak lehce zahodite svobodu. Když jste zažili nacisty i bolševiky.

A nemáš pravdu že do Německa jdou kvůli dávkam. Takhle to rozhodně nefunguje.
Fakt nechápu, že tady už neexistuje lidskost, pochopení a tolerance. vy fakt nepatříte do vyspělé Evropy.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od 9001 » 21.2.2016 9:33

Filip: Ono taková byla myšlenka a ta se právě neskutečně zvrhla... Současná vlna jde opravdu jenom po dávkách a ne za prací :roll: a dělá tu bordel. Ani jsem celkem nečekal, že člověk s tvými názory tu bude prezentovat Němce, kterého budou uprchlíci štvát...

Ploty na hranicích? Proč ne... Pokud lidi budou moc legálně s platným dokladem přejít hranici, tak to opravdu neberu jako omezení svobody...

Jinak historie se opakuje...Řím si taky najímal Barbary a jak to dopadlo...

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 21.2.2016 1:38

9001 - zvláštní, že předevčírem mi v Německu (dneska jsem se vrátil) tvrdili, že jsou rádi, že tam mají Araby a Turky, kteří jim vydělají na důchody a kteří jim zvednou ekonomiku Německa (a ještě k nim lidi rádi chodí nakupovat a najíst se). A když jsem se úmyslně optal na kriminalitu, tak odpovědí bylo, že je jedno, jestli to či ono spáchá "domácí" nebo "z venku" a poměr je +-stejný. Tak kde je chyba ?
Tak Švédsko nikdy moc hranice neotevřelo, když jsem v předchozích letech navštívil několikrát Dánsko, Švédsko, Norsko, vždycky byla kontrola na hranicích. Čili pro mě nic nového. Ale kontroly na hranicích mi nevadí, v rozumné míře je to podle mě jedině dobře.

Evropa není nafukovací, takže je třeba řešit problémy přímo tam, kde vznikají. Ale to je zase jiná kapitola. Ploty na hranicích nejsou řešení a nechci se kvůli něčemu takovému vzdávat svobody.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od 9001 » 21.2.2016 1:24

Filip: Ona myšlenka byla trochu jinde. Jaksi vůbec nešlo o to, že jsou to údajně chudáčci, ale mělo to oživit ekonomiku, protože je spousta práce co nechtějí Němci dělat... Problém je v tom, že se to fakt děsně zvrhlo a výsledek vidíme...

Jak mi jinak vysvětlíš proč se Švédové rozhodli přivírat hranice. Rakousko si dalo kvoty na den...

Jsou to obyčejní ekonomičtí migranti, kteří se bud musí na VLASTNÍ náklady zapojit do společnosti a nebo za státní budou mít letenku domu... I když možná policejní kordon a po svých by stačil... Evropa těžce narazí na svoji humanitu...

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Politické tlachání

Příspěvek od cwapa » 21.2.2016 0:41

Filip =D> - musím smeknout nad tím co jsi napsal.

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 21.2.2016 0:34

Petrpes píše:Mnoho lidí i organizací začíná konečně prozírat ;)
Někteří politici strategicky měnit názor v touze neztratit politické body.
Ale kdy pochopí jak to opravdu je Frau Merkel und Herr Cík netuším...
To co říkáš, může platit pouze pro jisté státy zajímavého spolku V4 (Zemanov, Ficov, Orbánov, Šidlov) a víš čím jsou tyto 4 státy typické v poslední době ? Pominu-li fakt, že se staví proti uprchlíkům a jsou jaksi nesolidární, tak minimálně tři tyto země demontují demokracii. A korupce, mafie prorůstá neuvěřitelným tempem do státní správy.

Věř tomu, že na západ od nás se spíš diví, co se děje v Česku. Já ti nebudu vnucovat takové pojmy jako je solidarita nebo ti povídat o utrpení lidí ve válkou postižené zemi, stejně by tě to nezajímalo, ale věř, že takoví lidé existují.

Merkel je člověk, čili není dokonalá. Ale pořád si zachovává zdravý rozum. Jenom podotýkám, že tyto názory jsem sdílel před uprchlickou krizí a budu i nadále prosazovat svobodu a solidaritu s těmi potřebnými.


Emanuel : To je pěkné, že si myslíš, že mě znáš. Ale opak je pravdou. (-X A nemáš pravdu, maximálně většina Čechů je proti imigrantům, na západ od Česka naštěstí takové nálady nejsou.

Emanuel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 10.3.2012 1:06

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Emanuel » 20.2.2016 23:17

Petrpes píše:Mnoho lidí i organizací začíná konečně prozírat ;)
Někteří politici strategicky měnit názor v touze neztratit politické body.
Ale kdy pochopí jak to opravdu je Frau Merkel und Herr Cík netuším...
Herr Cík chce být pouze v opozici, chce být v rozporu s většinou, a proto podporuje migraci a hájí migranty. Ví, že většina lidí má opačný názor. Ve skutečnosti ale o migraci vůbec nejde, pouze se nudí, a tak hledá téma k diskusi, kde by se seberealizoval. Mnozí už to pochopili a další snad časem pochopí...

Odpovědět