Chci se stát řidičem tramvaje...

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
mart337
Uživatel
Příspěvky: 1035
Registrován: 21.8.2008 22:26

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od mart337 » 25.6.2016 13:47

Já bych to řekl asi takto.
Běžný měsíc bez přesčasů cca 25. Únor je trochu bídnější :P . V květnu byl svátek a cca 14 hod přesčasu - cca 3,5 navíc. Ale nevím jak ostatní s těma přesčasama to zase tak velká sláva nebývá, většinou do 10 hod. někdy i skoro nic. U nás jezdí dost brigádníků hlavně shora.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od Bobik » 25.6.2016 13:04

Jo, tak někde mezi 25-30 čistýho to bude. Záleží na hodinách, přesčasech (průšvizích.... :D ). Řekl bych, že ten průměr 27 tak odpovídá, dá se i přes 30.

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od Petrpes » 25.6.2016 12:46

A jako stálej noční má samozřejmě ještě více než Modroko ;)
Ale hold je F tom to vylovení, odbahnění a vysušení :D

Filip

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od Filip » 25.6.2016 12:43

modroko píše:Filipe ty nosíš domu 24k čistého s přesčasama? Jestli ano zkontroluj si asi pásku s hodinovou sazbou neboť tě asi škubou :D Jinak minulý měsíc s 1 státním svátkem(je fakt že jsem měl zrovna 11 hodinovou směnu) a 4 hodinama přesčasů a vcelku dost hodin o víkendech jsem šel domu s 27k v čistým
EDIT: pokud je teda tak málo řidčů, proč nejsou vůbec žádné přesčasy jako u autobusů? Stále nás z Hloubětína posílají po všech vozovnách neboť pro nás nemají práci, některé pořadí jsou uměle zkráceny na tři směny po 6 hodinách jen aby bylo víc práce... nějak mi to nesedí s tím že je teda málo řidičů...
Párkrát jsem měl i 27, ale za cenu ještě více přesčasů. Těch 24-25 je takový můj průměr. U nás je zase řidičů nedostatek, pač občas visí oznámení, že kdo chce jezdit z volna, ať se napíše. :wink:
A jak píšu, znám i řidiče s výplatou kolem 20.

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od Petrpes » 25.6.2016 12:41

modroko píše:Filipe ty nosíš domu 24k čistého s přesčasama? Jestli ano zkontroluj si asi pásku s hodinovou sazbou neboť tě asi škubou :D Jinak minulý měsíc s 1 státním svátkem(je fakt že jsem měl zrovna 11 hodinovou směnu) a 4 hodinama přesčasů a vcelku dost hodin o víkendech jsem šel domu s 27k v čistým
EDIT: pokud je teda tak málo řidčů, proč nejsou vůbec žádné přesčasy jako u autobusů? Stále nás z Hloubětína posílají po všech vozovnách neboť pro nás nemají práci, některé pořadí jsou uměle zkráceny na tři směny po 6 hodinách jen aby bylo víc práce... nějak mi to nesedí s tím že je teda málo řidičů...
To je po odečtení srážek a alimentů, což nám Filip zatajil
:devilsmokin

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od Petrpes » 25.6.2016 12:38

Více píče republice, to je naše agitace a hlavně šichty pro brigádníky.
Ti dnes často sedí doma, přitom pro podnik jsou zatím stále nepostradatelní ;)

modroko
Uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: 02.4.2011 12:26

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od modroko » 25.6.2016 12:37

Filipe ty nosíš domu 24k čistého s přesčasama? Jestli ano zkontroluj si asi pásku s hodinovou sazbou neboť tě asi škubou :D Jinak minulý měsíc s 1 státním svátkem(je fakt že jsem měl zrovna 11 hodinovou směnu) a 4 hodinama přesčasů a vcelku dost hodin o víkendech jsem šel domu s 27k v čistým
EDIT: pokud je teda tak málo řidčů, proč nejsou vůbec žádné přesčasy jako u autobusů? Stále nás z Hloubětína posílají po všech vozovnách neboť pro nás nemají práci, některé pořadí jsou uměle zkráceny na tři směny po 6 hodinách jen aby bylo víc práce... nějak mi to nesedí s tím že je teda málo řidičů...
Naposledy upravil(a) modroko dne 25.6.2016 12:39, celkem upraveno 1 x.

Filip

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od Filip » 25.6.2016 12:12

dreamerCZ píše:Po roce a ctvrt zdravim vsechny tramvajaky i tramvajacky. Rok se s rokem sesel, tak bych se rad zeptal co je noveho. DP momentalne hleda jak tramvajaky, tak autobusaky. U obou profesi nabizi shodne 149,-/h. Ac je mi jako kamionakovi pochopitelne bliz autobus precijen mne stale vic laka tramvaj. Bohuzel po rozvodu jsem se ocitl v ne zrovna jednoduche situaci a proto jsou pro mne dost podstatne penize a proto bych se rad zeptal jak si v dnesni dobe stojite? A prosim jen seriozni a pravdive informace at jsou jakekoliv. Kolik si minalne nosite pravidelne domu. Ja sel do tyhle firmy, kde jsem ted, kvuli vidine vydelku pres tricet cisteho, coz se tady opravdu da vydelat, jen to tu funguje jako vsude, nekdo si to vyjezdi a nekomu prano proste neni. Cili si nosim domu stabilne cca 35000,- hrubeho. Polepsim si na tramvajich, nebo budu alespon na tom samem? Predem diky za info.
Tak já nosím přibližně kolem 24 tisíc čistého a k tomu hromada přesčasů. Řidiči se hledají a bude to horší, pač dost lidí odchází a nových lidí moc nepřichází. Asi takhle, jestli umíš nějaký cizí jazyk a nemáš tady nějaké závazky, zdrhej na západ. Tam jsou mnohonásobně lepší pracovní podmínky, většinou i levnější bydlení (Pokud tamní podnik přímo nenabídne zaměstnancům svoje podnikové byty) a ohodnocení též příjemnější.
Znám tady lidi, co nosí i pod 20 tisíc čistého, holt to mají bez přesčasů, to bývají většinou šejdristi. Ale pokud tě to láká tady, zkus to. :wink:

dreamerCZ
Uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 17.2.2015 9:05

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od dreamerCZ » 25.6.2016 5:22

Po roce a ctvrt zdravim vsechny tramvajaky i tramvajacky. Rok se s rokem sesel, tak bych se rad zeptal co je noveho. DP momentalne hleda jak tramvajaky, tak autobusaky. U obou profesi nabizi shodne 149,-/h. Ac je mi jako kamionakovi pochopitelne bliz autobus precijen mne stale vic laka tramvaj. Bohuzel po rozvodu jsem se ocitl v ne zrovna jednoduche situaci a proto jsou pro mne dost podstatne penize a proto bych se rad zeptal jak si v dnesni dobe stojite? A prosim jen seriozni a pravdive informace at jsou jakekoliv. Kolik si minalne nosite pravidelne domu. Ja sel do tyhle firmy, kde jsem ted, kvuli vidine vydelku pres tricet cisteho, coz se tady opravdu da vydelat, jen to tu funguje jako vsude, nekdo si to vyjezdi a nekomu prano proste neni. Cili si nosim domu stabilne cca 35000,- hrubeho. Polepsim si na tramvajich, nebo budu alespon na tom samem? Predem diky za info.

dreamerCZ
Uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 17.2.2015 9:05

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od dreamerCZ » 27.2.2015 19:21

9001 píše:
dreamerCZ píše:Navíc já jsem dal výpověď sám, tak že mě by se vypočítavalo pouze 40 procent :(
To si děláš srandu? To už takhle přiostřili??
Bohužel je to tak. Sek jsem se tedy o 5 procent, ale to už je fuk. Je to 65 když výpověď dostaneš a 45 když ji podáš. Čili při průměrný čistý mzdě 20K si odneseš "krásných" 9 tisíc :(
Viz.: http://www.penize.cz/kalkulacky/podpora ... estnanosti

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od XSC » 26.2.2015 17:42

9001 píše:To si děláš srandu? To už takhle přiostřili??
Ještě za Kalouska.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od 9001 » 26.2.2015 12:13

dreamerCZ píše:Navíc já jsem dal výpověď sám, tak že mě by se vypočítavalo pouze 40 procent :(
To si děláš srandu? To už takhle přiostřili??

dreamerCZ
Uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 17.2.2015 9:05

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od dreamerCZ » 26.2.2015 11:42

Navíc já jsem dal výpověď sám, tak že mě by se vypočítavalo pouze 40 procent :(

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od gabuliatko » 23.2.2015 11:33

9001 píše:G: Máš pravdu...
MF: Já se právě setkal s opakem :wink: Většinou mi na zápočtový list vyšla mzda rozhodně vyšší než běžná která mi chodila na účet.
Řidiči kamiónů mají příplatky a diety a ty se do mzdy nepočítaj.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Chci se stát řidičem tramvaje...

Příspěvek od 9001 » 22.2.2015 21:37

G: Máš pravdu...

MF: Já se právě setkal s opakem :wink: Většinou mi na zápočtový list vyšla mzda rozhodně vyšší než běžná která mi chodila na účet.

Odpovědět