Já myslim že všechny řešení jsou lepší než tohle. Ideální řešení vypnout, ovšem zamítnuto, varianta b) nechat dynamiku, která by měla zvládnout spočítat si, že tam někdo zůstal viset a zopakovat volno i bez nutnosti přihlášení.Bobik píše: ↑12.4.2022 19:29Tak vzhledem k neschopnosti vymáhat pravidla je na Přístavišti tohle řešení lepší, než aby tam zůstala preference, jenže ve výsledku se nedalo stejně jet, protože pitomci si z přejezdu udělali parkoviště. A navíc se ještě muselo běhat s kličkou.
Ano, je to tam špatně, ovšem při tý bídě dobrá řešení nelze očekávat a tohle je asi nejméně špatně ze všech ostatních špatných řešení.
Tohle nemá žádnou výhodu, pokud tam máš najetá auta, můžeš čekat až do vánoc anebo tam najet spolu s nima.