KT8D5 a KT8D5.RN2P

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 14:49

tramvajak píše:
Martin.KT8D5 píše:Info mám od Petra.
OK, ale stejně to ještě může bejt 100x jinak... :roll:
Myslim, že 100x asi ne a myslim, že už se tohleto nemůže měnit... asi to bude v dokumentaci.

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 11.4.2005 14:42

Martin.KT8D5 píše:Vždyť je to odfláknutý... Nechci křivdit, ale zatim se to nikomu nepozdává...
No a co se divíš, podívej se na dvoustováky. Jen mě docela překvapuje, že ji reklamují. Po zkušenostech s pankráckým myčákem mám pocit, že DP není schopen domáhat se svýho práva.
Martin.KT8D5 píše:Nejžhavější informace: Kátéčka budou dostávat pantografy otočené o 180 stupňů proti směru jízdy(jako T6)
Pokud tato informace nevychladne dříve, než si myslím, tak je to jedině dobře.

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 14:38

tramvajak píše:
Martin.KT8D5 píše:Třeba neni vymakáno (údajně) topení okolo kamery, digiorientace s pořadím je hned za kamerou a je obava aby nesvítila moc, aby bylo vidět tou kamerou, asi toho bude i více, ale nevim... (neni to zaručená info, ale vypadá, že skutečně zase zmizí)
Tak to mě zaskočilo ještě více než pohled na 8211-45. Nevěděli dřív, že maj buse-pořadník u kamery? To je fór dne!
Vždyť je to odfláknutý... Nechci křivdit, ale zatim se to nikomu nepozdává... Nejžhavější informace: Kátéčka budou dostávat pantografy otočené o 180 stupňů proti směru jízdy(jako T6)

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 11.4.2005 14:31

Martin.KT8D5 píše:Třeba neni vymakáno (údajně) topení okolo kamery, digiorientace s pořadím je hned za kamerou a je obava aby nesvítila moc, aby bylo vidět tou kamerou, asi toho bude i více, ale nevim... (neni to zaručená info, ale vypadá, že skutečně zase zmizí)
Tak to mě zaskočilo ještě více než pohled na 8211-45. Nevěděli dřív, že maj buse-pořadník u kamery? To je fór dne!

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 10.4.2005 12:37

Kalič píše:
Martin.KT8D5 píše:Kátéčko se bude asi vracet do Šumperka (žhavá novinka), jelikož má asi více much než se předpokládalo... Zdá se, to trošku jako aprílový žertík z Šumperka, ale uvidíme třeba je to skutečně drb. :(
Doufám že to není pravda, hold asi není nizkopodlaním tramvajím v Praze přáno :( Přece než něco dám uživateli, tak zajistim aby to bylo OK?, hlavně aby to nedopadlo jako s RT6
No co jsem se včera zaslechl... Třeba neni vymakáno (údajně) topení okolo kamery, digiorientace s pořadím je hned za kamerou a je obava aby nesvítila moc, aby bylo vidět tou kamerou, asi toho bude i více, ale nevim... (neni to zaručená info, ale vypadá, že skutečně zase zmizí)

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 10.4.2005 12:35

Pepa píše:
Martin.KT8D5 píše:Kátéčko se bude asi vracet do Šumperka (žhavá novinka), jelikož má asi více much než se předpokládalo... Zdá se, to trošku jako aprílový žertík z Šumperka, ale uvidíme třeba je to skutečně drb. :(
Ježiš a proč?

Možný první důvod reklamace...nemá ptg :lol:
Proč protože je na ni hodně much... A je fest odfláknutá...

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 10.4.2005 0:55

Martin.KT8D5 píše:Kátéčko se bude asi vracet do Šumperka (žhavá novinka), jelikož má asi více much než se předpokládalo... Zdá se, to trošku jako aprílový žertík z Šumperka, ale uvidíme třeba je to skutečně drb. :(
Ježiš a proč?

Možný první důvod reklamace...nemá ptg :lol:

Martin.KT8D5

KT8D5 a KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 10.4.2005 0:15

Kátéčko se bude asi vracet do Šumperka (žhavá novinka), jelikož má asi více much než se předpokládalo... Zdá se, to trošku jako aprílový žertík z Šumperka, ale uvidíme třeba je to skutečně drb. :(

Odpovědět