Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 11:43

MOp píše:budu se opakovat, ale reseni vidim takto: (realnost nechme stranou) :-D...
Mě se nelíbí ty tvoje objezdy... :lol: ale vážně myslim, že objezd na takovou dobu nikdo nepovolí... Myslím :oops:

Martin.KT8D5

Re: Harfa

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 11:13

MOp píše:
Martin.KT8D5 píše:Páč to zase nějaký pako nepochopilo... :oops: Martin včera řikal, ale, že tam lidi vozí.
to jsem rikal ja.. zalezi vsak an firovi.. nekteri vyhazuji jiz u nadrazi.
Já to slyšel včera i od Martina když jsem byl za Petrem, tak se tedy omlouvám. Řiakli to Michal Mop a Martin.

MOp

Re: Harfa

Příspěvek od MOp » 11.4.2005 11:12

Martin.KT8D5 píše:Páč to zase nějaký pako nepochopilo... :oops: Martin včera řikal, ale, že tam lidi vozí.
to jsem rikal ja.. zalezi vsak an firovi.. nekteri vyhazuji jiz u nadrazi.

MOp

Příspěvek od MOp » 11.4.2005 11:12

budu se opakovat, ale reseni vidim takto: (realnost nechme stranou) :-D
l. 1 - Petřiny - ... - Stross. - Výstaviště - Nádraží Holešovice - Vychovatelna - Palmovka - a dále po své trase (+6xT)

l. 3 - Levského - ... - Bílá Labuť - Florenc - Palmovka - ... - Lehovec (-2xT)

l. 5 - současný stav

l. 12 - Sídliště Barrandov - ... - Stross. - Veletržní - Výstaviště - Nádraží Holešovice - Dělnická - Stross. - a dále po své trase (-4xT)

l. 15 - protisměrně s 25 - Vypich - Stross. - Výstaviště - Nádraží Holešovice - Vltavská - Stross. - a dále po svě trase (-4xT)

l. 25 - Bílá Hora - ... - Vltravská - Nádraží Holešovice - Výstaviště - Stross. a dále po své trase (-4xT)

l. 31 - Palmovka - Vychovatelna - Březiněveská (1xT) (+4xT)

Martin.KT8D5

Re: Harfa

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 11:09

Jonáš píše:Proč linka 8 nemá výstupní zástavku Harfa?
Páč to zase nějaký pako nepochopilo... :oops: Martin včera řikal, ale, že tam lidi vozí.

Jonáš

Harfa

Příspěvek od Jonáš » 11.4.2005 11:08

Proč linka 8 nemá výstupní zástavku Harfa?

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 10:28

Nebo varianta 2: Avška zasahuje do ní více linek.
l. 1-Petřiny(vnitřní kolej BP)-...-Dělnická-Nádraží Holešovice-Výstaviště(vnitřní kolej)

l. 3-Levského-...-Bílá Labuť-Florenc-Invalidovna-Palmovka-...-Lehovec

l. 5-obratiště Výstaviště(vnitřní kolej, BP jen Olšanské hřbitovy)

l. 9-obratiště Spojvoací(vnitřní kolej, BP jen Síldiště Řepy)

l. 12-(Sídliště Barrandov, jen ve špičkách, vnitřní kolej)-Smíchovské nádraží-...-Veletržní-Výstaviště(vnější kolej, vnitřní kolej-za výstup. zastávkou, BP)

l. 15-dočasně zrušena kapacita převedena na linku 25

l. 20-prodloužena celodenně, celotýdně na Sídliště Barrandov(vnější kolej)

l. 24-Radošovická-...-Bílá Labuť-Vltavská-Dělnická-Nádraží Holešovice-Trojská-Ládví

l. 25-Bílá Hora(BP)-...-Vltravská-Florenc-Invalidovna-Palmovka-Bulovka-Kobylisy (2xT)

l. 31-Spojovací(vnější kolej, BP)-Krejcárek-Palmovka-Vychovatelna-Kobylisy(vnější kolej)

-polonoce by byly z linky 20 převedeny na zkrácenou linku 12, pokud Ropid nepovolí tak linka 20 eventuelně 6
-linka 25 hradí linku 24 v úseku Florenc-Kobylisy a tato trasa je zároveň jejím odklonem, dále je ve dvojcích hradících linku 15
-linka 24 je odkloněna kvůli zachování přímého spojení Holešovic s centrem Prahy
-linka 20 je prodloužena jako náhrada za linku 12, která má s linkou 14 a 20 podobnou trasu. Aby bylo vytvořeno i více variant spojení.

Jonáš

Spojení

Příspěvek od Jonáš » 11.4.2005 10:24

Martin.KT8D5 píše:Proč ne:
-objezdy si myslím, že nikdo na tak dlouhou dobu nepovolí. Pravda 21, je ukončena vlastně také objezdem, ale je to jiná situace. Lika 3 a proti ní třeba 1 by mohly být řešení, nicméně myslím, že 3 je dost silná linka a Ropid nepovolí její zkrácení navíc by se ztratilo spojení Modřan s Palmovkou a v oblasti Holešovic by jedno přebývalo(jako má linka 12 a 14)
-Navíc by došlo ještě k většímu kumulovaní vlaků ve Smyčce Levského, neboť by si tam BP musely vybírat jak linka 17, tak i linka 3. 3 pojede určitě Karlínem, 1 Karlínem nemůže a 12 s 25 by moc brzo opustily Holešovice. Holešovice by sice dle mého řešení přišly o možnost spojení s centrem bez přestupu,ale i linka 3 nejede úplně celými Holešovicemi. Sídliště Ďáblice také nemá momentálně nejkrásnější spojení.
A proč objezdy? Nešlo by udělat pospojování linek?

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 10:12

Proč ne:
-objezdy si myslím, že nikdo na tak dlouhou dobu nepovolí. Pravda 21, je ukončena vlastně také objezdem, ale je to jiná situace. Lika 3 a proti ní třeba 1 by mohly být řešení, nicméně myslím, že 3 je dost silná linka a Ropid nepovolí její zkrácení navíc by se ztratilo spojení Modřan s Palmovkou a v oblasti Holešovic by jedno přebývalo(jako má linka 12 a 14)
-Navíc by došlo ještě k většímu kumulovaní vlaků ve Smyčce Levského, neboť by si tam BP musely vybírat jak linka 17, tak i linka 3. 3 pojede určitě Karlínem, 1 Karlínem nemůže a 12 s 25 by moc brzo opustily Holešovice. Holešovice by sice dle mého řešení přišly o možnost spojení s centrem bez přestupu,ale i linka 3 nejede úplně celými Holešovicemi. Sídliště Ďáblice také nemá momentálně nejkrásnější spojení.

Martin.KT8D5

Re: Bludný kruh

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 10:01

Jonáš píše:
Martin.KT8D5 píše:Já neřikám jen si obhajuju svoje, ale takhle je do toho zataženo co nejméně tras to šlo a objezdy nemám vůbec rád... a hlavně v těch Holešovicích nic nevyřeší dle mě teda...
Ale Holešovice nejsou zase jen nějaká periferie. A ono se to ukáže po změně linkového vedení, neboť to bude vše jinak.
Ale já Holešovice nešidim... Uberu jen jeden vůz a promiň, ale v tomto případně nevidim jak do toho zatáhnout linku 3, tu nikdo nezkrátí, ale odkloní.

Jonáš

Bludný kruh

Příspěvek od Jonáš » 11.4.2005 9:57

Martin.KT8D5 píše:Já neřikám jen si obhajuju svoje, ale takhle je do toho zataženo co nejméně tras to šlo a objezdy nemám vůbec rád... a hlavně v těch Holešovicích nic nevyřeší dle mě teda...
Ale Holešovice nejsou zase jen nějaká periferie. A ono se to ukáže po změně linkového vedení, neboť to bude vše jinak.

Martin.KT8D5

Re: PT

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 9:56

Jonáš píše:
Martin.KT8D5 píše:A kam s ní? Letos, no je možný, že zastaví provoz tramvají, ne že se začne hned opravovat...
Nevím, asi bych to udělal úplně jinak, než ty navrhuješ, ale musím si to v noci důkladně promyslet! A mám dojem, že jsem to už sem psal!
HJá neřikám jen si obhajuju svoje, ale takhle je do toho zataženo co nejméně tras to šlo a objezdy nemám vůbec rád... a hlavně v těch Holešovicích nic nevyřeší dle mě teda...

Jonáš

Re: PT

Příspěvek od Jonáš » 11.4.2005 9:54

Martin.KT8D5 píše:A kam s ní? Letos, no je možný, že zastaví provoz tramvají, ne že se začne hned opravovat...
Nevím, asi bych to udělal úplně jinak, než ty navrhuješ, ale musím si to v noci důkladně promyslet! A mám dojem, že jsem to už sem psal!

Martin.KT8D5

Re: PT

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 11.4.2005 9:51

Jonáš píše:
Martin.KT8D5 píše:No ano, a?? Nevidím problém. Pokud ti jde o tu 3, tak stejně kam jí dát?? Navíc je to preferovaná linka ta pojede odklonem a nebude zkrácena. Nebo přidat linku ještě k tržnici? Ale kterou a jak?
Mám dojem, že ta výluka letos nebude, ale 3 Karlínem je krátkozraké řešení, i když nejlepší!
A kam s ní? Letos, no je možný, že zastaví provoz tramvají, ne že se začne hned opravovat...

Jonáš

Re: PT

Příspěvek od Jonáš » 11.4.2005 9:48

Martin.KT8D5 píše:No ano, a?? Nevidím problém. Pokud ti jde o tu 3, tak stejně kam jí dát?? Navíc je to preferovaná linka ta pojede odklonem a nebude zkrácena. Nebo přidat linku ještě k tržnici? Ale kterou a jak?
Mám dojem, že ta výluka letos nebude, ale 3 Karlínem je krátkozraké řešení, i když nejlepší!

Odpovědět