Corka web

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Ladislav Kubera

Krádež

Příspěvek od Ladislav Kubera » 18.5.2005 19:17

Na tom praštěnym blogu opravdu zmizely fotky tramvají a metra a bylo jich tam dost. Kdybych je dopoledne neviděl na vlastní bulvy, tak bych si říkal: "Co blbnou, tam přece nic není".

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: To je sprostota

Příspěvek od Tom » 18.5.2005 17:27

Jonáš píše:
Tom píše:Můj web furt někdo vykrádá a nejsou to jen normální internetaři ale také veškerá média (noviny, televize...) samozřejmě je jednodušší pochytat ty malé ryby... ale na to už není síla, takže mě už zajímají jen ty velké :)
Tome, pokud tvůj web brakují noviny či TV, je to předmětem jejich podnikání, a proto naprosto chápu tvé rozhořčení.
ano ale když mojí práci vydávají za práci metroprojektu nebo když napíšou Autor: Internet :) tak co to teda má jako znamenat...
Samozřejmě sem měl pravdu já, tak mi nakonec i zaplatili finanční částku.

Uživatelský avatar
Kočí
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 19.3.2005 14:26
Bydliště: ...příští zastávka Letenské náměstí
Kontaktovat uživatele:

Re: To je sprostota

Příspěvek od Kočí » 18.5.2005 17:21

Jonáš píše:
Tom píše:Můj web furt někdo vykrádá a nejsou to jen normální internetaři ale také veškerá média (noviny, televize...) samozřejmě je jednodušší pochytat ty malé ryby... ale na to už není síla, takže mě už zajímají jen ty velké :)
Tome, pokud tvůj web brakují noviny či TV, je to předmětem jejich podnikání, a proto naprosto chápu tvé rozhořčení.
A možná se z toho dají vytřískat i nějaký prašulky @3662

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 18.5.2005 16:59

Fotky zmizely, shotboard je prázdný, prostě jakoby se nic nestalo... :D

Jonáš

To je sprostota

Příspěvek od Jonáš » 18.5.2005 10:40

Tom píše:Můj web furt někdo vykrádá a nejsou to jen normální internetaři ale také veškerá média (noviny, televize...) samozřejmě je jednodušší pochytat ty malé ryby... ale na to už není síla, takže mě už zajímají jen ty velké :)
Tome, pokud tvůj web brakují noviny či TV, je to předmětem jejich podnikání, a proto naprosto chápu tvé rozhořčení.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 18.5.2005 0:39

tak sem mu tam napsal

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 17.5.2005 23:04

Doporucuju zacit pouzivat jeho novinky na webu a tuhle knizku http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=101294 . dalsi kontakt je tibor šáňa
tiramissu@seznam.cz . Jinak ochota autora je dost zjevna . Cituju email

kdyby ste to řekl trochu slušněji tak by se s vámi dalo domluvit ale takto asi ne....mě to poslaly kamarádi a já rozhodně nevěděl že je to z tohohle webu ani sem se tím nezabýval...takže když by ste se uklidnil a v klidu mi řekl ať to smažu možná by to šlo

díky!!!

jo a ani sem nepochopil co po mě vlastně chcete tak mi to se slušností prosím vysvětlete!

Pokud mu budete psat odkazte se na
http://napoveda.lide.cz/page.php?page_id=60&auth=

Uživatelský avatar
braddy
Uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 02.4.2004 15:57
Bydliště: Praha 4 - Lhotka, tramvaj v nedohlednu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od braddy » 17.5.2005 18:28

Gagarin píše:
braddy píše:Když jsem začal dělat na svém webu o kašnách, tak mi bylo taky jasné, že, že si moje fotky časem někdo "půjčí", proto je taky podepisuju (i když ne nijak drasticky, aby to nekazilo dojem).
ˇ

Asi se to ale bude míjet účinkem. Není problém fotku oříznout nebo retušovat. To bys musel tu adresu mít přes celou fotku.
To je mi jasné že není problém fotku oříznout, ale zase se mi nechce dávat vodoznak přes celou fotku. Ale lepší něco než nic:-)

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 17.5.2005 18:04

Můj web furt někdo vykrádá a nejsou to jen normální internetaři ale také veškerá média (noviny, televize...) samozřejmě je jednodušší pochytat ty malé ryby... ale na to už není síla, takže mě už zajímají jen ty velké :)

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 17.5.2005 17:55

braddy píše:Když jsem začal dělat na svém webu o kašnách, tak mi bylo taky jasné, že, že si moje fotky časem někdo "půjčí", proto je taky podepisuju (i když ne nijak drasticky, aby to nekazilo dojem).
ˇ

Asi se to ale bude míjet účinkem. Není problém fotku oříznout nebo retušovat. To bys musel tu adresu mít přes celou fotku.

Uživatelský avatar
braddy
Uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 02.4.2004 15:57
Bydliště: Praha 4 - Lhotka, tramvaj v nedohlednu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od braddy » 17.5.2005 16:32

Když jsem začal dělat na svém webu o kašnách, tak mi bylo taky jasné, že, že si moje fotky časem někdo "půjčí", proto je taky podepisuju (i když ne nijak drasticky, aby to nekazilo dojem). A co se týká textů, tak jsem si vyžádal v konkrétních případech svolení s publikováním. Ale je jasné, že spousta lidí na netu, se takovými "drobnostmi" nebude zabývat a zdržovat.

Jonáš

Re: Můj názor

Příspěvek od Jonáš » 17.5.2005 15:40

Kočí píše:Ale i tak :!: Víš jak :?: :lol:

Tady na internetu je to spíše věčí etiky toho, či onoho... Mě taky mrzí, když se dovzím, že si lidé půjčují mé máloznámé články z Netjamu a davají to jako slohovku a já pak dostávám špatné známky za nepochopení autora :twisted:
Ale to už byse dalo přiřadit ke zneužití za účelem výdělku. Ale asi je to citlivé téma. Nechci přilévat olej do ohně. Třeba víc mě trápí, že se na internetu šíří zneužívání dětí a jiné nepřístojnosti ... :cry:

Uživatelský avatar
Kočí
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 19.3.2005 14:26
Bydliště: ...příští zastávka Letenské náměstí
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj názor

Příspěvek od Kočí » 17.5.2005 15:35

Jonáš píše:Můj názor byl v oblasti obecné. :!:
Ale i tak :!: Víš jak :?: :lol:

Tady na internetu je to spíše věčí etiky toho, či onoho... Mě taky mrzí, když se dovzím, že si lidé půjčují mé máloznámé články z Netjamu a davají to jako slohovku a já pak dostávám špatné známky za nepochopení autora :twisted:

Jonáš

Můj názor

Příspěvek od Jonáš » 17.5.2005 14:56

Můj názor byl v oblasti obecné. :!:

MOp

Re: Můj názor

Příspěvek od MOp » 17.5.2005 14:44

presne kvuli takovym lidem jsem zacal fotky podepisovat.

Zamčeno