Jak dál s Tram-fórem ?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
kocour

Příspěvek od kocour » 21.11.2005 1:10

Jestli vy to tram-fórum neberete moc vážně ...

Co takhle trochu nadhledu ... 9001 ... Mope?

Ne, nereaguji na nic konkrétního, jen to právě takhle po namátkovém prolouskání několika rubrik na mne působí ... tady se z 90% řeší tram-fórum a vzájemné vztahy štamgastů a jen z 10% tramvaje. A to těm tramvajím možná ještě fandím.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 20.11.2005 23:42


Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 20.11.2005 23:31

Když se fórum zakládalo, myslel jsem, že bude sloužit k tomu, aby lidé sdělovali své zážitky z Prahy ostatním lidem; aby si přečetli, co nového je v Praze, jaká se chystá výluka, jaké máme nové vozy a podobně. V životě mě nenapadlo, že se někdo bude dohadovat o tom, že jeho červená je červenější než červená toho druhého. Vždyť jsme tu jak děti na pískovišti. Mě osobně se fotožurnál líbí. Svou funkci plní na 200% - mapování běžného provozu. Co byste v běžném provozu chtěli najít super-megalomanského? POkud se někomu fotožurnál nelíbí, ať na něj zkrátka nechodí a nebude muset brečet, že se mu něco nelíbilo. Když strčím ruku do vařící vody, taky poznám, že to bolí a víckrát to neudělám, tak proč je sakra tak těžké pochopit to, že když se mi nelíbí web/fóru/žurnál, tak tam zkrátka nelezu a nekazím náladu těm, co se stránkám věnují jak mohou?

Mimochodem, za tím, co píšu na internetu si dokážu stát i při osobním setkání. Kdo to zvládne ještě? Jsem na Vás zvědav! Z toho, co se nyní děje, je mi smutno... :roll:

Mimochodem, asi si toho stejně všimnete, zakázal jsem podpisy. Když neumíte využít prostoru, který Vám byl dán navíc, nezbývá mi jiná možnost. Děkuji za pochopení.

KM

Příspěvek od KM » 20.11.2005 22:53

Yvona: Jojo, ty tvoje proklamace mi něco připomněly: my zase stejně přesvědčeně slýchali: Ještě tato generace bude žít v komunismu! Naštěstí slova nestačí :wink:

Yvona

Příspěvek od Yvona » 20.11.2005 22:37

Fotožurnál se rušit nebude, stránky také ne, takže ti, co se o to tolika snaží mají smůlu. :lol:
Vše poběží tak jak běželo a poběží dál, tudíž místní "škůdci" se s tím musí smířit (což jim zřejmě činí velký problém).
Takže tímto chci říct, že místní rozpoutávači hádek nikdy nedocílí toho, o co se tak tolik snaží. :lol:
Vše je to jen jedna velká cílená komedie s nekvalitním hereckým obsazením. Je to jen o lidech a co těch hnusnejch lidí okolo nás je, co? A jak se ta hnusota spřažená se závistí ráda množí, co?
Vše je jen o lidské povaze, a takových lidí, co tady předvádí svou osobnost, v pro mě nepochopitelném směru, je mi upřímně líto.
[/i]

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 22:01

KM píše:- kdesi hluboko to Mop správně napsal - Fotožurnál je takový jaký je , protože jej autor takový chce mít. Proč to tedy Mope řešíš dál - tohle je přeci jediná správná odpověď.
ale ja to stale dokola opakuji milosi.. :-D

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 20.11.2005 21:59

Chtělo by to trochu odlehčit emoce - tady ta proběhnuvší ironie ohledně fotožurnálu nebyla zcela pochopena.

Tedy: od čeho máme ksichtíky?
"To se ví, že tu píšu pěkný kraviny :) "
"Račte se pod to podepisovat :) "

Dál: nebojme se slova "kritika", anžto může být i pozitivní. Nejlepší je kritika konstruktivní, nejlépe podepřená vlastní zkušeností, jak pozitivní, tak negativní.

Fotožurnál bych nerušil, i když vidím do budoucna problém s přehledností: i na úplně obyčejných fotkách se vyskytují detaily, které mohou být v budoucnu důležité. Snad nějaká databáze podle data expozice, místa, linky, vozu ... ?

KM

Příspěvek od KM » 20.11.2005 21:57

Že bych taky něco přidal?
1) Prosím nedramatizujte věci zde - když nejde o život, jde o *****. Nic zde není takovým pupkem světa, aby stálo za to to nějak bořit, v naději že vzejde něco lepšího. Navíc těch pár diskutujících zde je jen zlomkem těch, kteří zde hledají informace a nacházejí je. Většina je spokojená a když je spokojená, tak je i mlčící.
2) Příčiny jsou stále stejné: Nedůtklivost jedněch a pocit druhých, že stále musí na někoho dohlížet. Každý by měl začít s tolerancí u sebe a ne o ní poučovat druhé.
3) Admini či moderátoři by měli dbát maximálně o to, aby se dodržovala témata, aby se témata nezdvojovala a eliminovat vyslovené technické škodiče (spammery a pod.). Další omezení jsou dána zákony a je zbytečné vymýšlet další pravidla. Čím víc jich je tím víc se překračují. Když se téma bude jmenovat Hádejme se, proč ne.
4) Počítejte s tím že laiků je většina, žádný dotaz či příspěvek není blbý. Každý lze vyslechnout, ale není nutno jej i za každou cenu respektovat. Vy máte pořád pocit, že musí být jakási "jednota názorů" - Proč? Kde jste k tomu přišli? Tím bychom měli trpět my starší, ale ne vy...?

A konkrétně k některým postřehům:
- docela se divím, že Dušan a někteří další zvládli psychotesty.
- na K-r Jenkiho příspěvky nezapadají - obecně se každý, kdo něčemu rozumí prosadí právě tou silou znalostí.
- kdesi hluboko to Mop správně napsal - Fotožurnál je takový jaký je , protože jej autor takový chce mít. Proč to tedy Mope řešíš dál - tohle je přeci jediná správná odpověď.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 20.11.2005 21:34

Já sem pro zachování, ale rád bych kdyby byl dokončen bod nula, tedy celková reorganizace a zpřehlednění diskuzních témat.

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 20.11.2005 21:20

MOp píše:cele odpoledne jste vsichni chytri jak radio, ale ted nevite co rict? jsem z vas zhnusen!
tolik vas je online a najednou vsichni mlci.. Béďa Trávníček, Gagarin, jara, Karotka, Marek, Martin, Michal, Pepa, willyjeff, Štěpán
Promiň, ale já jsem tady za celou dobu o fóru neřekl ani slovo a nechce se mi k tomu ani vyjadřovat.
Možná je jen smutné v co se tady zvrhla jedna malinká kritika fotožurnálu. :(

Uživatelský avatar
Michal
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: 24.7.2005 20:42
Bydliště: Praha - Horní Kunratice

Příspěvek od Michal » 20.11.2005 21:20

MOp píše:cele odpoledne jste vsichni chytri jak radio, ale ted nevite co rict? jsem z vas zhnusen!

tolik vas je online a najednou vsichni mlci.. Béďa Trávníček, Gagarin, jara, Karotka, Marek, Martin, Michal, Pepa, willyjeff, Štěpán
Prosim tě, kdy jsem já napsal, že se mi fórum nebo fotožurnál nelíbí :?: Mě se líbí :!: Ale s tich vašich hádek je mi fakt nanic. :?

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 20.11.2005 21:15

Štěpán píše:Ale no ták. Sprostá slova jsou myslím na tomto fóru zakázána, ne? :)
V tuto chvilku dost vystihujicí a ***** není sprosté :evil:

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 20.11.2005 21:15

MOp píše:cele odpoledne jste vsichni chytri jak radio, ale ted nevite co rict? jsem z vas zhnusen!

tolik vas je online a najednou vsichni mlci.. Béďa Trávníček, Gagarin, jara, Karotka, Marek, Martin, Michal, Pepa, willyjeff, Štěpán
Sorry že se připravuju do školy :roll: Já jsem si svoje napsal, to snad stačí, nebo snad mám psát něco když nevim co?

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od willyjeff » 20.11.2005 21:13

MOp píše:cele odpoledne jste vsichni chytri jak radio, ale ted nevite co rict? jsem z vas zhnusen!

tolik vas je online a najednou vsichni mlci.. Béďa Trávníček, Gagarin, jara, Karotka, Marek, Martin, Michal, Pepa, willyjeff, Štěpán
do fóra je mi pendrek, ale jsem pro zachování. Zrušení páteřních stránek by byla asi největší vražda v dějinách českého internetu. Spokojen Mope? Nechtěl bych tě nijak iritovat. :wink:

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 20.11.2005 21:12

Ale no ták. Sprostá slova jsou myslím na tomto fóru zakázána, ne? :)

Zamčeno