Chování zaměstnanců DP

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra.H
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13.3.2005 20:37

Příspěvek od Ondra.H » 25.1.2006 14:05

toto se mi stalo včera 24.1
je 15:35 na Bazovského přijíždí nějakej nechutnej střep, kterej je nakloněnej jako když má kneeling po té co zastaví ( 3 metry od obrubníku a 2 metry za stanicí ) zjišťuju, že je to 3247.....
Na Slánské nastoupí kluk cca 16 a začně něco pojídat řidič se ozve "Hej, mladej je to dobrý, jo??" on to asi nepochopí a odpoví "Jo" a pokračuje v jídle potom řidič řekne "ještě jednou to dáš do huby a vemu tě za držku a poletíš" řidič měl sice pravdu, ale co ta slova?? no...pak jel jako magor (když odbočoval tak najel skoro do protisměru a seknul to v plný rychlosti , což mělo za následek to, že skoro všichni popadali ) pak přišla moje "konečná "stanice Píškova (II).....šel jsem k předním dveřím.....čekal jsem cca 20s pak se ozvalo "nechcete radši jít dozadu než dopředu" a pak otevřel.... na to jsem nereagoval a vystoupil...jenže v tom se ozvalo "ty čů*áku"

poslal jsem stížnost :!:

Uživatelský avatar
Filippl
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 17.9.2005 21:01
Bydliště: Zabrze-POLSKO

Příspěvek od Filippl » 25.1.2006 13:59

bybloby to lepsi presnout zastavky za krizovatku(jen nevim jestli tram zastartuje k letne)

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 25.1.2006 11:53

kocour píše:popojede do křižovatky, kde právě naskočila červená, aby byl mimo zastávku.
nebyl jsem tam, ale není možné, že mu to padlo (tam je volno doprava hodně brzo), tak zavřel a rozjel se, ale protože do křižovatky je to kus cesty mezitím mu padlo stůj?
btw tramvaje červená nezajímá, my jezdíme na Obrázek

tím samozřejmě nechci obhajovat, že někomu ujede před nosem

KM

Příspěvek od KM » 25.1.2006 11:38

No řekl bych, že by se to opravdu mělo jmenovat Chování zaměstnanců...
Někdo tady zřizuje diskusní fóra a nemyslí při tom nebo nechce aby se zaměstnanci taky občas pochválili.
Kocour: Hele nemáš ty s těma 15 nějaký problémy, to už je podruhý ne?
Měls špatnou taktiku. Musíš běžet PO KOLEJÍCH, to pak neodjede. Gumokolum přednost nedávat. Krom toho jsi vystartoval zjevně pozdě, protože když jede sólo od Veletrhů, tak to nic jinýho než 15 bejt nemůže. Já čekávám v oblouku dc Letná-nábřeží a tam odtud stíhám i 5 od Vltavský. Přejetí od 8 mi nehrozí, protože na tu bych běžel taky. :P :oops: 8-)

Uživatelský avatar
Šmaky
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 12.12.2005 19:12
Bydliště: Prague

Příspěvek od Šmaky » 25.1.2006 11:20

Tramvajáci jsou hodný, ty alespoń zastavěj narozdíl od autobusáků....

kocour

Příspěvek od kocour » 25.1.2006 11:05

Tak nám tu rubriku přeci jenom zřídili ...

Mně se včera přihodil takovej jeden ... že je to poprvé, nebudu uvádět číslo vozu ani pořadí. Stojím na Strossu, chci jet na Hradčana, čekám na chodníku před kdysi dávno knihkupectvím, abych to měl stejně daleko na 1/25 i 15, podle toho, co přijede dřív. Od Veletržní se začala blížit 15. Pouštím 14 v protisměru, pouštím jedno auto, mávám na tu 15, co právě zastavuje, běžím a když doběžím - ani ne po 15 vteřinách stanicování - mi chlápek zavře dveře před nosem, a aby neměl problém, popojede do křižovatky, kde právě naskočila červená, aby byl mimo zastávku. Hodnej chlapec, že jo?

Asi měl alergii na lidi v obleku a s kufříky.
Možná si připadal nedoceněnej, tak se pomstil a udělal si dobře.
Mně přišel přeceněnej.
Byl z vozovny Žižkov.

KM

Příspěvek od KM » 24.1.2006 15:59

kocour píše:To bych neriskoval. Za špatné chování je pochválí, protože, jak ty říkáš, je v souladu s předpisy. Ale za dobré chování by je mohli potrestat. Chceš si to vzít na svědomí?
Podívej:
1) nechá nastoupit mimo zastávku - neuvedu ani město, kde se to stalo, možná zemi.
2) počká při dobíhání - uvedu dostupné údaje
3) ujede při dobíhání - napíšu že měl otevřené dveře, kouřil, jedl, pil, hrálo mu rádio, bavil se s babou, měl špatně orientaci (obzvlášť vypečené) a proto pro dým a hluk neviděl a neslyšel. A uvedu vše.
Chichichi. :twisted: :twisted: :twisted:

kocour

Příspěvek od kocour » 24.1.2006 15:53

KM píše:No spíš něco neutrálního: Personální postřehy z provozu. Protože já mám i kladné zkušenosti a zas je škoda nepochválit, že jo.
To bych neriskoval. Za špatné chování je pochválí, protože, jak ty říkáš, je v souladu s předpisy. Ale za dobré chování by je mohli potrestat. Chceš si to vzít na svědomí?

KM

Příspěvek od KM » 24.1.2006 15:09

kocour píše:Měl bych takový malý námět na reportáž:Co takhle zřídit tady rubriku "Nevhodné chování zaměstnanců DP" - bohužel se s ním v poslední době setkávám čím dál častěji. Ať každý ví, kdo je jaké prase ...
No spíš něco neutrálního: Personální postřehy z provozu. Protože já mám i kladné zkušenosti a zas je škoda nepochválit, že jo.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 24.1.2006 13:07

kocour píše:Co takhle zřídit tady rubriku "Nevhodné chování zaměstnanců DP" - bohužel se s ním v poslední době setkávám čím dál častěji. Ať každý ví, kdo je jaké prase ...
:wink: No jen aby se ta rubrika brzy neproměnila v téma: Nevhodné chování zaměstnanců DP na DF :smt003

kocour

Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od kocour » 24.1.2006 12:59

Měl bych takový malý námět na reportáž:

Co takhle zřídit tady rubriku "Nevhodné chování zaměstnanců DP" - bohužel se s ním v poslední době setkávám čím dál častěji. Ať každý ví, kdo je jaké prase ...

Odpovědět