Humor

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Tita
Uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 01.12.2005 12:36
Bydliště: Nedaleko posledního vratného trojúhelníku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tita » 05.3.2006 20:24

Doporučuji:
Z:arrow: http://www.scania.cz/Drivers%5Fclub/Zabava
Je tam ve druhé misi i autobus.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 05.3.2006 12:42

posledni obrazek
kodovych znaku autobus
:shock: ono se to umi dovolat na dispecink ? to chciii

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 05.3.2006 0:09

Jabberwocky píše:Jou, ať žijí automatické překladače :-) Ale je to síla, leckdy vůbec nejsem s to rekonstruovat původní anglický text. A chumáč ruleß ;-)
Jj, chumáč má prvenství i u mě. Co jsem se z textu dál dočetl - nechtěl bych být pocínován. :lol:

Ale pozor, daný ovladač může i protiútočit:
Kapitola "Dát - autobus do Automobil Hledat"
(5) Vidět jestli člen určitý aparát protiútočit či ne, druhdy člen určitý aparát protiútočit, být naléhavý jakýkoliv identifikovat až k zastavit člen určitý hledat. 6. Být vyzkoušen, jestli využitkovat klˇže práce blaho či ne, jestli nejčtenější klˇže práce ne blaho dostatečný, být příjemný nacvičovat kráčet 45~.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 04.3.2006 20:57

Jou, ať žijí automatické překladače :-) Ale je to síla, leckdy vůbec nejsem s to rekonstruovat původní anglický text. A chumáč ruleß ;-)

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 04.3.2006 10:05

Takže, aby byl návod na požívání dálkového ovladače kompletní, přikládám vám sem jeho skutečnou podobu.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 28.2.2006 20:33

MOp píše:a neni to spise tim, ze to mas v genech a je to z tebe poznat na sto honu? :lol:
No to nevím. V každym případě je nijak nepřitahuju. :lol:

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 28.2.2006 20:22

MOp píše:a neni to spise tim, ze to mas v genech a je to z tebe poznat na sto honu? :lol:
jojo, oni už maj na přepravní kontrole plakát -
"Toto je Fořt, z klanu tramvajáků, nekontrolovat!!!"
Jinak veselá historka z natáčení - jednou mi povídal kamarád, že takhle jeli vlakem, parta asi čtyř řidičů, v uniformách hned po práci, a když šel průvodčí, otevřel kupé, zamumlal "Ahoj klucí!" a šel dál... \:D/

MOp

Příspěvek od MOp » 28.2.2006 20:15

Fořtík píše:Já mam pouze modrou budnu bez odznaku a stejně mi většina revizorů řiká ahoj. :lol: Když nad tim tak přemýšlím, v bundě mě ještě nikdy o jízdenku nežádal.
a neni to spise tim, ze to mas v genech a je to z tebe poznat na sto honu? :lol:

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 28.2.2006 20:09

tramvajak píše:asi patřím mezi těch posledních pár čestných hlupáků... :D Ale něco na tom triku skutečně je, revizor si tě opravdu většinou nevšímá, ale než jsem viděl to video, opravdu mě to nenapadlo.
Já mam pouze modrou budnu bez odznaku a stejně mi většina revizorů řiká ahoj. :lol: Když nad tim tak přemýšlím, v bundě mě ještě nikdy o jízdenku nežádal.

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 28.2.2006 20:07

Tonda Ježek píše:Tenhle trik už je hodně starej a že bunda je nejlepší síťovka se ví už taky dlouho. Někteří řidiči si tím i trochu přividělávali.
asi patřím mezi těch posledních pár čestných hlupáků... :D Ale něco na tom triku skutečně je, revizor si tě opravdu většinou nevšímá, ale než jsem viděl to video, opravdu mě to nenapadlo.

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 28.2.2006 20:05

tramvajak píše: Mě především zaujal ten nápad (ruku na srdce - koho by to napadlo? Mě ne)
Tenhle trik už je hodně starej a že bunda je nejlepší síťovka se ví už taky dlouho. Někteří řidiči si tím i trochu přividělávali.

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 28.2.2006 20:03

Tonda Ježek píše:No nevim...tuhle jsem šel z noční a revizor mě kontroloval (a to jsem byl komplet v DP oblečení)...takže to už asi nebude taky 100%
Já to ani nemyslel jako nějaký zaručený návod proti revizorům... Taky mám dost zkušeností s přepravní kontrolou, i přes stejnokroj. Mě především zaujal ten nápad (ruku na srdce - koho by to napadlo? Mě ne) a jak to měli docela dobře připravený (vytknul bych snad jen toho revizora). Mimochodem, občas jsem ten pořad v televizi viděl a zaujalo mě, že docela často spolupracují s DP. Mívají objednaný Citibus, jednou tam byl spot z divadla - představení Revizor (N.V.Gogol) a chodil tam někdo z nich, už si nepamatuju přesně který, s revizorským odznakem - připadal mi naprosto totožný s originálem, klidně bych se i hádal. A jednou zase točili nějakou upoutávku ve vozovně Žižkov na film Pepa z depa (Pepa Carda vycházející z první lodě...).

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 27.2.2006 17:55

Když už mě kontrolovala dneska jedna ženská asi po třetí. TAk jsem se jí zeptal že nejenom že má po praze hodně kolegů ale že mě už kontroluje po 3. TAk řekla že bude hůř že se má nabírat ještě 60 nevých revizorů :lol: :lol: . Tak leda fakt koupit balíček :lol: :lol: . I když jestli ani to nepomahá tak to teda fakt nevím

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 27.2.2006 17:47

tramvajak píše:Ovšem toto je, pánové, bezkonkurenčně nejlepší...
http://www.nova.cz/tvarchiv/video/?video=36164
No nevim...tuhle jsem šel z noční a revizor mě kontroloval (a to jsem byl komplet v DP oblečení)...takže to už asi nebude taky 100%

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 27.2.2006 16:42

Ovšem toto je, pánové, bezkonkurenčně nejlepší...
http://www.nova.cz/tvarchiv/video/?video=36164

Odpovědět