Provoz na linkách

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Příspěvek od XSC » 15.5.2006 21:30

Felis catus píše:Že se nedostává času na lince 23, to ještě pochopím, ale pak by se ho minimálně také tolik mělo nedostávat i na lince 22, ne?
Nemuselo by, sledoval se čas za celou trasu, ta 22 to na konci mohla dohnat.

Felis catus

Příspěvek od Felis catus » 15.5.2006 21:28

XSC:
Řidiči měli v JŘ vyznačené garantované přestupy.

(OT: Podle zimního času usuzuji, že na tomto fóru ještě panuje zimní spánek.)

Karotka: Ach tak - to zní logicky.

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 15.5.2006 21:25

Když se zjišťovaly jen odjezdy/příjezdy na konečných, tak to 22 v okrajových úsecích (převážně na odděleném pásu) dokáže dohnat.

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Provoz na linkách

Příspěvek od XSC » 15.5.2006 21:23

K-M píše:Mě osobně z toho plyne nutnost biče a kontroly nad řidiči, protože ty výsledky jsou stejné, jako pamatuji z osmdesátých a sedmdesátých let, kdy žádné KB nebyly.
To mi z toho neplyne. Podle DP-kontaktu měli řidiči k dispozici JŘ jen s časem odjezdů a příjezdů na konečných. Takže během jízdy žádná kontrola dodržování JŘ. Navíc by pak tato akce ztratila smysl - jinak by se nedalo zjistit, jak se JŘ liší od reálně dosažitelných časů.

Felis catus

Příspěvek od Felis catus » 15.5.2006 21:16

KM:
Z toho, co píšeš, mi vycházejí dvě věci:
- jízdní doby obecně jsou nadsazené,
- nadsazené budou asi proto, že Praha je samá zácpa - dohnat čas je problém, ale chvilku "přidržet koně", pokud zácpa zrovna není, je bez problému.
Z toho, co se píše v DP-K, mi není jasné jedno:
Že se nedostává času na lince 23, to ještě pochopím, ale pak by se ho minimálně také tolik mělo nedostávat i na lince 22, ne?

K-M

Provoz na linkách

Příspěvek od K-M » 15.5.2006 20:49

Mohli byste se zdepřítomní řidiči bývalí i současní, nejmě R31 a Akri vyjádřit k výsledkům víkendu bez KB, jak byly stručně popsány v DP-k č. 5? http://www.dpp.cz/obrazky/90014/kontakt0506.pdf
Ptám se bez záludností, prostě mě zajímá, co si o tom myslíte. A všem ostatním vřele doporučuji k přečtení. Šokovalo mě třeba zrychlení l.č.14 o 13!!! minut, nebo více jak polovina spojů nadjetých a podobně. Mě osobně z toho plyne nutnost biče a kontroly nad řidiči, protože ty výsledky jsou stejné, jako pamatuji z osmdesátých a sedmdesátých let, kdy žádné KB nebyly.

Zamčeno