Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Nově budované tratě, řešení problematiky při výstavbě a rekonstrukcích, vozovny a vše s tím související. Nedílnou součástí jsou bohužel i tratě zrušené...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
K-M

Příspěvek od K-M » 29.10.2006 21:43

radek31 píše:2 KM
ad 4+9 - ty jsi slepej, už jsem ti to psal 2x? pokud cestující zjistí, že se do té tramvaje nevejde, tak prostě pojede jinak ad metro - ale mohla, stejněě jako Řepy se 4 a 9 - otázka je, jestli to tak je správně - ty tvrdíš, že ano a já že ne
Já nevím, já vycházím z praxe a dokážu jí zobecnit do teorie - Tak odvezly to ta 4 a 9 nebo ne? A rok 2002 to prokázal jasně - kdyby nepomohly ČD pantografama, tak byste to tramvajema neodvezli, neodvezli a neodvezli.

Uživatelský avatar
DavidD
Uživatel
Příspěvky: 1624
Registrován: 10.5.2006 17:36

Příspěvek od DavidD » 29.10.2006 21:42

K-M píše:Na sídlišti Řepy je velké nádraží. Kolejové vozidlo je v zastávce Hlavní nádraží asi 3x rychleji než nejrychlejší R31 s 9 a asi 4x rychlejc než akri :-)
A co busík se zastávkami (pouze): Sídl.Řepy-Slánská-Stodůlky M-B? Nejel by to tak cca 4-5 minutek? A ted spočítat, zdali by ten busík v ranní špičce nestál méně a neodvez více než 2xT6 přes celou Prahu.
Nic není navždy a napevno. Ani devítka na Řepy.
Neni, ale zůstane tam ještě hodně dlouho!

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 21:41

2 DJ LA DÉFENSE - chvilku to trvalo, než jsi se prozradil, musel jsi asi hodně trpět u kompu, když jsi ty svoje bludy nemohl šířit (nebo jen mně dlouho trvalo než jsem tě poznal? už pár dnů jsem měl podezření, ale dnes už to je jasné)

imho je trapné odněkud s hanbou odejít a po změně nicku zase přijít prudit - ale to je holt internet

K-M

Příspěvek od K-M » 29.10.2006 21:41

Na sídlišti Řepy je velké nádraží. Kolejové vozidlo je v zastávce Hlavní nádraží asi 3x rychleji než nejrychlejší R31 s 9 a asi 4x rychlejc než akri :-)
A co busík se zastávkami (pouze): Sídl.Řepy-Slánská-Stodůlky M-B? Nejel by to tak cca 4-5 minutek? A ted spočítat, zdali by ten busík v ranní špičce nestál méně a neodvez více než 2xT6 přes celou Prahu.
Nic není navždy a napevno. Ani devítka na Řepy.

Uživatelský avatar
DavidD
Uživatel
Příspěvky: 1624
Registrován: 10.5.2006 17:36

Příspěvek od DavidD » 29.10.2006 21:39

DJ LA DÉFENSE píše:Já říkám pouze místo jedné devítky. A jak říkám dříve nebo později ta jedna devítka ubyde a bez náhrady! A na Řepy pojedou 3 linky v standartním intervalu.
A jak myslíš, že ty lidé s té tvé druhý 9, kterou zruší budou jezit? a neni lepší mít 4 poloplné linky než 3 přeplněné?

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:38

trainzjohny píše:Tak to chci vidět :roll: :roll: to já budu šedivej až do řep bude jezdit míň vozů.
nebudeš, dočkáš se do roka do dvou... neboj :wink: ono se začne počítat co je navíc a proč se vyjíždí na trasy přes celou prahu a to půjde jedno s druhým. Jen si to nechceš přiznat. Ale bude to tak.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 21:38

2 KM
ad 4+9 - ty jsi slepej, už jsem ti to psal 2x? pokud cestující zjistí, že se do té tramvaje nevejde, tak prostě pojede jinak (třeba právě autem, nebo busem) - pokud ještě jednou napíšeš, že to je tak správné, tak jsi u mě ***** (fakt to s těma provokacema nepřeháněj)
ad metro - ale mohla, stejněě jako Řepy se 4 a 9 - otázka je, jestli to tak je správně - ty tvrdíš, že ano a já že ne

ad l. 6 - tady nebo na krepu jsi asi před 2 měsícema uznal, že máme pravdu a že už 6 nebudeš řešit - ale za 3 týdny to tu bylo zpět, protože sám nevíš co píšeš

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:37

trainzjohny píše:A tak si radši zajedeš 10 minut než jít těch 50-100 metrů mezi lidma ??? Jsi buď nezaměstnaný a nebo školák. Normální lidi se snaží jet co možná nejrychlejší trasou, víš ???
Jsem zaměstananý i školák a jezdím autem nejčastěji! Sám a ve špičce! Je to to samé co tramvaj časově jen s tím rozdílem, že se s nikým nemačkám. A ano, já si raději zajedu deset minut. A spoustu lidí to v mém okolí také dělá.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trainzjohny » 29.10.2006 21:36

DJ LA DÉFENSE píše:Já říkám pouze místo jedné devítky. A jak říkám dříve nebo později ta jedna devítka ubyde a bez náhrady! A na Řepy pojedou 3 linky v standartním intervalu.
Tak to chci vidět :roll: :roll: to já budu šedivej až do řep bude jezdit míň vozů.

Uživatelský avatar
Tom 11
Uživatel
Příspěvky: 774
Registrován: 19.8.2006 18:17
Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom 11 » 29.10.2006 21:36

Hlavně to je taky na DP a na ostatních...ale třeba prodlužovat béčko je de*ilita to už má vážně dost...a taky by to pár let trvalo...

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:36

radek31 píše:jsi fakt chytrák - to metro (B už má teď dost, natož tam rvát další cestující z velkého sídliště) a bus (za každou zrušenou tramvaj musíš vypravit 3 busy s 3 řidičema, kterých je nedostatek) budou ráno asi prázdný a cestující se poveze sám a v pohodě si sedne, že? :-) to snad není pravda, jak může být někdo tak naivní - kolik ti je let? 13?
pokud by to bylo busem lepší, tak každý jede busem a bude plný až po střechu

to, že jsou teď tramvaje plné, znamená, že cestujícím vyhovují a využívají je - vy 2 bydlíte jinde, tak si řešte svoje okolí a laskavě neberte dopravní spojení ostatním
pokud něco dobře funguje, tak proč to chcete ničit odebíráním spojů? takhle to začne a za chvilku jsme v USA a každý jede do práce 40 minut autem v trvalé zácpě
Já říkám pouze místo jedné devítky. A jak říkám dříve nebo později ta jedna devítka ubyde a bez náhrady! A na Řepy pojedou 3 linky v standartním intervalu.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trainzjohny » 29.10.2006 21:35

DJ LA DÉFENSE píše:ne, jen bych se nechtěl rvát mezi lidma na Andělu, kde je tolik, lidí, že mě by to za tuhle nabídku stálo, na konečné bych si sedl a krásně až na Palmu. O tomhle je ta výhoda. Nabídnout alternativu, byť teda časově delší, tedy, ale za tu cenu, pohodlného přestupu. A odlehčení Anděla.
A tak si radši zajedeš 10 minut než jít těch 50-100 metrů mezi lidma ??? Jsi buď nezaměstnaný a nebo školák. Normální lidi se snaží jet co možná nejrychlejší trasou, víš ???

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:33

trainzjohny píše:Jóó, ty jsi vážně *****. Na Zličín je to 8 minut, než zalezu do metra je to dalších 2 až 3. A pak se trmácet na na Anděl. Jsi asi vážně chorý na mozku.
ne, jen bych se nechtěl rvát mezi lidma na Andělu, kde je tolik, lidí, že mě by to za tuhle nabídku stálo, na konečné bych si sedl a krásně až na Palmu. O tomhle je ta výhoda. Nabídnout alternativu, byť teda časově delší, tedy, ale za tu cenu, pohodlného přestupu. A odlehčení Anděla.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 21:32

DJ LA DÉFENSE píše:Naopak, tím metrem, to bude rychlejší, a na Andělu se nebudou muset rvát mezi lidma, je kolikrtá lepší se kousek vrátit zpátky.
jsi fakt chytrák - to metro (B už má teď dost, natož tam rvát další cestující z velkého sídliště) a bus (za každou zrušenou tramvaj musíš vypravit 3 busy s 3 řidičema, kterých je nedostatek) budou ráno asi prázdný a cestující se poveze sám a v pohodě si sedne, že? :-) to snad není pravda, jak může být někdo tak naivní - kolik ti je let? 13?
pokud by to bylo busem lepší, tak každý jede busem a bude plný až po střechu

to, že jsou teď tramvaje plné, znamená, že cestujícím vyhovují a využívají je - vy 2 bydlíte jinde, tak si řešte svoje okolí a laskavě neberte dopravní spojení ostatním
pokud něco dobře funguje, tak proč to chcete ničit odebíráním spojů? takhle to začne a za chvilku jsme v USA a každý jede do práce 40 minut autem v trvalé zácpě

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:30

Urážíš tady ty, já pouze debatuji. A pokud máš problém?? Je jen tvůj. Já si prostě za svými názory stojím a nhodlám měnit. Jen proto, že tohle je šotouš forum. BTW, o kom, že to mluvíš? :lol:

Odpovědět