Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Nově budované tratě, řešení problematiky při výstavbě a rekonstrukcích, vozovny a vše s tím související. Nedílnou součástí jsou bohužel i tratě zrušené...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:57

demon píše:No a naštěstí pro většinu pražáků nikdy nebudeš, stejně jako K-M-ovi, navdory jeho chvástání nevychází většina jeho vizí... :wink:
Vychází mu toho dost celkem... A třeba jednou budu co ty víš... :lol:

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 21:57

DJ LA DÉFENSE píše:Radku na Řepy jsou 4 linky moc, vezl jsem se tam odpoledne ve špičce už ixkrát a z Kotlářky to jede prázdné. Všichni vesele sedí a když dva lidi stojí je to moc.
to už je moc
co jsem psal před pár minutama? že odpoledne bych tam už 7 neposílal, ale ráno nejde ubrat nic

problém je, že jsem asi jediný ňouma, co tu čte příspěvky na které odpovídá

já už fakt radši jdu spát, zítra mám ráno 10 - asi mi tam bude smuto bez všech těch cestujících (ráno tam z Řep nejede ani noha)

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 29.10.2006 21:56

DJ LA DÉFENSE píše:Já né, já tomu nešéfuju, ale bejt po mém...
No a naštěstí pro většinu pražáků nikdy nebudeš, stejně jako K-M-ovi, navdory jeho chvástání nevychází většina jeho vizí... :wink:

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:56

Bohužel bez důkazu, tak neobviňuj, pouze diskutuji a mám jiný názor, to je v diskusi normální. :lol:

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:55

Radku na Řepy jsou 4 linky moc, vezl jsem se tam odpoledne ve špičce už ixkrát a z Kotlářky to jede prázdné. Všichni vesele sedí a když dva lidi stojí je to moc.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 21:55

DJ LA DÉFENSE píše:Poprosím důkaz, nevím o čem je řeč.
důkaz? jaký asi můžu mít důkaz, když tě (naštěstí) neznám osobně a teď nesedím vedle tebe u PC a nevidím, kdo píše?
já jen zaznamenal, že po nějaké odmlce zase na fórum přišel nějaký anonym, který má přesně stejný slovník a vyjadřování jako někdo, kdo fórum nedávno s hanbou (ano přátelé s hanbou :-) ) opustil
takže buď je to ta stejná osoba (a pak bude fórum zase za chvilku nepoužitelné - což by byla škoda), nebo jde o někoho jiného a výsledek bude dost možná stejný

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:52

demon píše:No něco jako rozdvojení osobnosti. Chceš příklad? Třeba na idnes diskuze o F1 a pan Katano a Topinka. Jenže tihle "dva" už to maj tak vychytaný, že si reagujou na příspěvky navzájem... :lol:
To není moc přesvědčívé, já tu druhej nick nemám, kterým bych si tenhel nick "krotil" :lol: :lol:

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 21:51

K-M píše:Já nevím, já vycházím z praxe a dokážu jí zobecnit do teorie - Tak odvezly to ta 4 a 9 nebo ne?
ne ty nevycházíš z praxe, protože když ti tu napíšeme praktické postřehy (ráno jede z Řep vše narvané až po střechu), tak to ignoruješ a pořád meleš svou

ad 4+9 - začínám si připadat jak učitelka v MŠ - kolikrát to budu muset ještě napsat? když cestující vidí, že se někam nevejde, tak prostě další den jede autem nebo busem místo tramvají
pokud bys tam poslal 1 KT s intervalem 30 minut, tak to "odveze" taky - už ti to začíná docházet?

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:51

DavidD píše:S Vinohradama souhlasim a pokud dp zruší 4. kapacitní linku tak to bude další mínus, prostě neustále se řiká jak dp musí zvyšovat kvalitu a ty by jsi jí ubíral.
Já né, já tomu nešéfuju, ale bejt po mém, je to trošku jinak, já jen říkám, jak to časem dopadne. Nebudou prachy na vyhazování oknem. Ten krok, kdy 29 bude v trase Kotlářka-Vápenka, je už blízko a pak jen maximálně pojede trvale na řepy 7

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 29.10.2006 21:50

DJ LA DÉFENSE píše:Poprosím důkaz, nevím o čem je řeč.
No něco jako rozdvojení osobnosti. Chceš příklad? Třeba na idnes diskuze o F1 a pan Katano a Topinka. Jenže tihle "dva" už to maj tak vychytaný, že si reagujou na příspěvky navzájem... :lol:

Že by o sobě DP tvrdil cosi o nezvládnutí povodní ??? To slyšim poprvé ! Taková sebekritika se tady nenosí...
Naposledy upravil(a) demon dne 29.10.2006 21:53, celkem upraveno 1 x.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:49

K-M píše:Já nevím, já vycházím z praxe a dokážu jí zobecnit do teorie - Tak odvezly to ta 4 a 9 nebo ne? A rok 2002 to prokázal jasně - kdyby nepomohly ČD pantografama, tak byste to tramvajema neodvezli, neodvezli a neodvezli.
Je to tak, DP sice tvrdil, jak povodně ohromně nezvládl, ale bylo tam spoustu nedostatků, a věcí, které z mého pohledu šli řešit lépe.

Uživatelský avatar
DavidD
Uživatel
Příspěvky: 1624
Registrován: 10.5.2006 17:36

Příspěvek od DavidD » 29.10.2006 21:48

DJ LA DÉFENSE píše:Nijak moej vize se nesplní, ale jak pojedou, zůstanou jim tři linyk a do těch se musí vejít. V létě nějakej k*okot vymyslel, že z Vinohradské vodárny směrem do centra pojedou 39 a 16 ve 21:07 obě stejný čas (tuším tedy, že to bylo 07) a dvacet minut nic, to je na to poslat dp i s ropidem k šípku, napsal jsem stížnost, myslíte, že se tím někdo zabýval? Bylo mi odpovězeno, že se jedná o dočasný výlukový stav (dva měsíce!!) Takže neboj ty lidi se budou muset vejít pouze do 3 linek
S Vinohradama souhlasim a pokud dp zruší 4. kapacitní linku tak to bude další mínus, prostě neustále se řiká jak dp musí zvyšovat kvalitu a ty by jsi jí ubíral.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 21:47

K-M píše:Na sídlišti Řepy je velké nádraží. Kolejové vozidlo je v zastávce Hlavní nádraží asi 3x rychleji než nejrychlejší R31 s 9 a asi 4x rychlejc než akri :-)
A co busík se zastávkami (pouze): Sídl.Řepy-Slánská-Stodůlky M-B? Nejel by to tak cca 4-5 minutek? A ted spočítat, zdali by ten busík v ranní špičce nestál méně a neodvez více než 2xT6 přes celou Prahu.
Nic není navždy a napevno. Ani devítka na Řepy.
o vlaku se s tebou hádat nebudu, protože s ním nejezdím (když si můžu vybrat jestli platit a jet o pár minut rychleji nebo na průkazku, tak je to jasné) - ale na ten vlak se musíš nějak dopravit, vlak má nějaký interval a hlavně ne každý jede na Hl. nádr. - pokud někdo jede z Hlušičkovy na I.P.P nebo Národní třídu, tak to tou 10,9 zvládne 2x rychleji než vlakem

ad bus - busík? jak velký busík? pokud nenapíšeš jak velký bus v jakém intervalu tak ti nemůžu napsat o kolik dráž by to vyšlo
ale od oka - stejnou kapacitu odvezeš 3x dráž pokud jde o naftu/elektřinu a potřebuješ 3x tolik řidičů (kterých je nedostatek)
každopádně napsat, že by nějaký bus stál méně a odvezl více než 2x T6 je fakt uhozené

l. 9 je velmi pěkně obsazená v celé trase, takže nechápu proč ti vadí, že jede přes celu Prahu (to samé 10 a 7)

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:45

radek31 píše:2 DJ LA DÉFENSE - chvilku to trvalo, než jsi se prozradil, musel jsi asi hodně trpět u kompu, když jsi ty svoje bludy nemohl šířit (nebo jen mně dlouho trvalo než jsem tě poznal? už pár dnů jsem měl podezření, ale dnes už to je jasné)

imho je trapné odněkud s hanbou odejít a po změně nicku zase přijít prudit - ale to je holt internet
Poprosím důkaz, nevím o čem je řeč.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 21:44

DavidD píše:A jak myslíš, že ty lidé s té tvé druhý 9, kterou zruší budou jezit? a neni lepší mít 4 poloplné linky než 3 přeplněné?
Nijak moej vize se nesplní, ale jak pojedou, zůstanou jim tři linyk a do těch se musí vejít. V létě nějakej k*okot vymyslel, že z Vinohradské vodárny směrem do centra pojedou 39 a 16 ve 21:07 obě stejný čas (tuším tedy, že to bylo 07) a dvacet minut nic, to je na to poslat dp i s ropidem k šípku, napsal jsem stížnost, myslíte, že se tím někdo zabýval? Bylo mi odpovězeno, že se jedná o dočasný výlukový stav (dva měsíce!!) Takže neboj ty lidi se budou muset vejít pouze do 3 linek

Odpovědět