Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Nově budované tratě, řešení problematiky při výstavbě a rekonstrukcích, vozovny a vše s tím související. Nedílnou součástí jsou bohužel i tratě zrušené...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6700
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 29.10.2006 22:33

Asi K-M píše:No hochu, to se zatraceně mejlíš - sice byly, ale byly všeobecně nemilovány a já jsem napsal, že je to jediná cesta jak dopravu zefektivnit.
Výjezdy přes půl Prahy je to co vidím - buď rád, že nejsem zaměstnanec DP. Všichni ostatní jsou výjezdy přes celou Prahu nadšeni - jůůůů, vokovickej vůz na jedenáctce, pojďte fotit!!!
:-)
Sice byly, ale byly všeobecně nemilovány... A co se tedy změnilo? Jsou a jsou všeobecně nemilovány !
Já nadšení z dlouhých výjezdů nesdílim, ale dokážu je na rozdíl od tebe pochopit.
Je mi jedno, že nejsi zaměstnanec DP. Myslíš že by se něco změnilo ? Před dvaceti lety sem měl taky ideály, pak přišlo rozčarování...

Uživatelský avatar
DavidD
Uživatel
Příspěvky: 1624
Registrován: 10.5.2006 17:36

Příspěvek od DavidD » 29.10.2006 22:31

jara píše:Není toho nějak moc 10 stran příspěvků za 2 hodiny???? Na mě teda docela jo. Brzděte klucíííííííí.
No aspoň je vidět, jak v neděli večer je v televizi velké kulové. 8-)

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 22:28

2 KM - je mi jedno, pokud Motol vypraví o pořádí méně, ale není mi jedno, že pak povezu tramvaj narvanou na stupni 5 místo 4, protože chci vozit spokojené a ne nasrané cestující
je mi jedno jaké číslo vozu kde bude a odkud na jakou linku vyjede dokud plní svůj účel - ty bys za každou cenu zaváděl nejkratší možné výjezdy, ale já se snažím vidět i přepravní možnosti najížděcích a zatahujících linek - proč je nenapsat na sloupky a nedat lidem možnost využít to spojení? (proč vyjíždět 54 z MO, když může zatahovat Barrandov-I.P.P-Bruselská-PA? odveze hromadu spokojených cestujících z Buranova na I.P.P - to samé 52 - proč jet z Podolské vod. nikam, když může na metro, Anděl a do Motola?) - samozřejmě kravinu typu 21 z VO a 11 z VO, 13 ze ŽI nemá cenu dál řešit, každý vidí, že to je úlet

Jo, ten švédský experiment se výjimečně podařil. - protože to byl geniální nápad a imho není jediný rozumný důvod, proč by to nemělo fungovat dál

imho náhrada tramvaje (narvané) busem je krok zpět - nepotřebuju zkoušet všechno (pokud je někde infrastruktura a je dost vozů a řidičů, tak nevidím důvod platit víc peněz za horší řešení - ty prostě jen nechceš uznat, že tramvaj má nižší variabilní náklady než bus)

K-M

Příspěvek od K-M » 29.10.2006 22:28

Ten anonym jsem já.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 29.10.2006 22:25

Není toho nějak moc 10 stran příspěvků za 2 hodiny???? Na mě teda docela jo. Brzděte klucíííííííí.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 29.10.2006 22:25

demon píše:Ale prd, střídané přestávky byly před KM a budou i po něm. O nepotřebnosti l.17 nic nevim, ale vzhledem k tomu, že pořád jezdí, asi to nebude s její nepotřebností tak horký. O mrhání penězma v DPP ví KM úplný prd a na konstatování, že se šetřit musí snad licenci nemá... To jsem já tvrdil už před 30 rokama! A věř že výjezdy přes půl Prahy jsou jenom nepodstatná kapička v oceánu... Z:idea:
No hochu, to se zatraceně mejlíš - sice byly, ale byly všeobecně nemilovány a já jsem napsal, že je to jediná cesta jak dopravu zefektivnit.
O té 17 si ovíme - všim sis, že POPRVÉ byla zkrácena na Výstaviště 17 a 14 objíždí? Testují se dvě linky do Ďáblic, víš? A copak se asi testovalo 4 a 9 do Hlušičkový? Pořád nic? Výjezdy přes půl Prahy je to co vidím - buď rád, že nejsem zaměstnanec DP. Všichni ostatní jsou vá¨ýjezdy přes celou Prahu nadšeni - jůůůů, vokovickej vůz na jedenáctce, pojďte fotit!!!
:-)

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 22:22

demon píše:Pokud ti fakt neni třináct, tak už by jsi měl být schopen sesumírovat svoje myšlenky tak, aby dohromady dávaly vůbec nějaký smysl a to u tebe většinou chybí, neschopnost logického uvažování, přemíra agresivity v příspěvcích, tragické pravopisné chyby... Je toho spousta, co tě od možnosti vykonávat jakoukoliv vedoucí funkci diskvalifikuje. Pokud ti je třináct, tak z toho třeba ještě vyrosteš, ale vzhledem k tomu, co tady o sobě tvrdíš, tak... :wink:
Ale prd, střídané přestávky byly před KM a budou i po něm. O nepotřebnosti l.17 nic nevim, ale vzhledem k tomu, že pořád jezdí, asi to nebude s její nepotřebností tak horký. O mrhání penězma v DPP ví KM úplný prd a na konstatování, že se šetřit musí snad licenci nemá... To jsem já tvrdil už před 30 rokama! A věř že výjezdy přes půl Prahy jsou jenom nepodstatná kapička v oceánu... Z:idea:
Pravopisné chyby nemívám, jedině překlepy. To uznávám.

Co se týče střídaných přestávek KM byl první, kdo tvrdil, že se vrátí a že se bude odcházet i na jiné vozy. Logicky uvažuji. A pokud Tě to zajímá v bance vedu část oddělení, takže asi úplnej ****** nebudu. Ovšem pouze na vedlejšák. Jinak stále školačim. KM o tom prd neví, prd víš ty v dílnách. L 17? To je ta akce, kdy ji teďka hradí 37, jen na Březiněveskou, takže KM měl pravdu v tom, že 3 linky do Ďáblic ve dvojici je luxus. Spokojen?

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6700
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 29.10.2006 22:18

DJ LA DÉFENSE píše:proč myslíš, že nebudu? Určitě neskončim jako údržbář v dílnách mám na víc, ale proč myslíš, že ne?

příklady:
střídané přestávky, střídané přestávky s oddělením řidiče od vozu, nepotřebnost 17 na Ďáblice se potvrdila teďka,... A vyjdou mu ty výjezdy přes celou Prahu a hlavně šetření, tady se totiž mrhá hrozně penězma.
Pokud ti fakt neni třináct, tak už by jsi měl být schopen sesumírovat svoje myšlenky tak, aby dohromady dávaly vůbec nějaký smysl a to u tebe většinou chybí, neschopnost logického uvažování, přemíra agresivity v příspěvcích, tragické pravopisné chyby... Je toho spousta, co tě od možnosti vykonávat jakoukoliv vedoucí funkci diskvalifikuje. Pokud ti je třináct, tak z toho třeba ještě vyrosteš, ale vzhledem k tomu, co tady o sobě tvrdíš, tak... :wink:
Ale prd, střídané přestávky byly před KM a budou i po něm. O nepotřebnosti l.17 nic nevim, ale vzhledem k tomu, že pořád jezdí, asi to nebude s její nepotřebností tak horký. O mrhání penězma v DPP ví KM úplný prd a na konstatování, že se šetřit musí snad licenci nemá... To jsem já tvrdil už před 30 rokama! A věř že výjezdy přes půl Prahy jsou jenom nepodstatná kapička v oceánu... Z:idea:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 29.10.2006 22:17

radek31 píše:2 KM - v tom manipulování je imho největší problém - ty tu tvrdíš, že jako jediný víš co je pro cestujícího (každého v Praze, protože hodláš rušit linky i tam, kde jsi už měsíce/roky nebyl)
I tohle ti přirozeně vysvětlím - můj zájem je trochu jiný než většiny okolních tady - nejsem řidič, nejsem evident čísel vozů, nejsem technicky vzdělán, takže stěží chápu, proč tramvaj jede. Ale určité kombinační a organizační schopnosti si vzít nenechám. :-) Prostě mě nechává v klidu, jaký vůz se kdy objevil na jednadvacítce, ale vzrušuje mě, že na to musel vyjet z Vokovic :evil:
Jo, ten švédský experiment se výjimečně podařil. Hodně se to mediálně propíralo. Nevím, že by se ho podařilo zopakovat.
Ale já tu přeci dělám něco odobnýho - říkám: pojďme zkusit, jestli neexistuje nějaká levnější varianta. A ty v podstatě říkáš - neexistuje, protože se to tak nikdy nedělalo :-)

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 22:16

Tom 11 píše:No,ale je to opravdu na nic,když se někdo musí obhajovat "dvojníkem".Nevím,ale zase je to celkem zbytečný...
podívej co dneska dokážeš na netu?
já jsem přesvědčenej, že je to 1 osoba, ale je tu samozřejmě možnost omylu
nikomu ten názor nenutím, necenzuruju mu žádné příspěvky (to jsem nedělal nikdy, ani Martinovi, i když si to zasloužil), tak kde je problém?

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 29.10.2006 22:13

radek31 píše:...
když se stavělo (mám dojem, že to bylo Švédsko, nevím v jakém dokumentu jsem to viděl), tak se postavilo sídliště a 2 měsíce tam nebyl jediný chodník - pak tam přišel architekt, podíval se, kde jsou cestičky nejvíc prošlapané, zakreslil chodníky, nechalo se to vybetonovat a výsledek o 100% lepší než v ČR
Ale to se dělalo i tady už za socíku právě po těch špatných zkušenostech jak píšeš. :oops:

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 22:11

DavidD píše:Koukni se sám dneska na svoje příspěvky, nepřijde mi, že jsou k K-M regulérní.
s KM si takhle flejmujeme už měsíce, známe se osobně a mám dojem, že spolu nemáme problém, nebo se pletu KM?

Martin to je jiná káva, ten nezná míru

Uživatelský avatar
Tom 11
Uživatel
Příspěvky: 774
Registrován: 19.8.2006 18:17
Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom 11 » 29.10.2006 22:11

No,ale je to opravdu na nic,když se někdo musí obhajovat "dvojníkem".Nevím,ale zase je to celkem zbytečný...

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 29.10.2006 22:10

2 KM - v tom manipulování je imho největší problém - ty tu tvrdíš, že jako jediný víš co je pro cestujícího (každého v Praze, protože hodláš rušit linky i tam, kde jsi už měsíce/roky nebyl) správné, že je to nesvéprávný ***** a musí za něj být rozhodnuto - jen se zeptám, až ty umřeš na koho se máme obrátit pro osvícené rady? bude nějaký ÚVKMS(Ústřední výbor KM strany)?

je to naopak - cestující ti poptávkou ukážou, kde máš vytvořit nabídku

dám příklad
když se stavělo sídliště v ČR tak projektant rozhodl, kde budou chodníky - výsledek? všude prošlapané cestičky, kde to mají lidi blízko, kde jim to vyhovuje (najdeš to všude)

když se stavělo (mám dojem, že to bylo Švédsko, nevím v jakém dokumentu jsem to viděl), tak se postavilo sídliště a 2 měsíce tam nebyl jediný chodník - pak tam přišel architekt, podíval se, kde jsou cestičky nejvíc prošlapané, zakreslil chodníky, nechalo se to vybetonovat a výsledek o 100% lepší než v ČR

K-M

Příspěvek od K-M » 29.10.2006 22:10

DavidD píše:Občas se prostě vyplatí nereagovat a nechat to být.Koukni se sám dneska na svoje příspěvky, nepřijde mi, že jsou k K-M regulérní.
???? Cuže???

Odpovědět