Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
jaluh
Uživatel
Příspěvky: 354
Registrován: 29.4.2006 20:34
Bydliště: na vesnici, vedle HK a nyní i Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od jaluh » 05.6.2008 22:13

Štěpán píše:Jak to vypadá s tou slibovanou letošní výlukou Libeňáku? Chystá se něco? Dneska dispečeři hlásili nějaké změny OR na mostě, tak by mne zajímalo, jestli už tam je definitivně všude 20, nebo hůř...
Někdy před zhruba 2 týdny v jedněch novinách zadara psali, že letos peníze na opravu mostu nejsou...

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MF » 05.6.2008 21:02

Štěpán píše:Jak to vypadá s tou slibovanou letošní výlukou Libeňáku? Chystá se něco? Dneska dispečeři hlásili nějaké změny OR na mostě, tak by mne zajímalo, jestli už tam je definitivně všude 20, nebo hůř...
No ale jestli je tam všade 20, tak je tram zase rychlost alespoň jedna :D

Uživatelský avatar
Štěpán
Uživatel
Příspěvky: 696
Registrován: 10.10.2007 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Štěpán » 05.6.2008 20:11

Jak to vypadá s tou slibovanou letošní výlukou Libeňáku? Chystá se něco? Dneska dispečeři hlásili nějaké změny OR na mostě, tak by mne zajímalo, jestli už tam je definitivně všude 20, nebo hůř...

PavelKT8D5
Uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 19.2.2007 6:23
Bydliště: Praha

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od PavelKT8D5 » 05.6.2008 18:52

Damir Holas píše:
PavelKT8D5 píše:Teď jsem se díval na IDOS, jak a kdy jezdí X-11 vyplivlo mě to pouze směr Vinice. Jak to bude řešeno? Polookružně s přestávkama na IPP (v tom případě by tam měl být zaznamenán i směr I.P.Pavlova) ?
Viz. http://194.213.60.4/IDOS/LinesRes.aspx? ... ime=0%3a00
Ta výluka je jen jednosměrná, tudíž busy pojedou z Vinice na IPP naprázdno. Jak to bude s přestávkama netuším.
Tak tj. Díky. Podle zastávkového sloupku s nadpisem zastávky "I.P.Pavlova - manipulační" před Vinohradským divadlem bych tipoval, že přestávky se budou trávit právě tam.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Damir Holas » 05.6.2008 18:42

PavelKT8D5 píše:Teď jsem se díval na IDOS, jak a kdy jezdí X-11 vyplivlo mě to pouze směr Vinice. Jak to bude řešeno? Polookružně s přestávkama na IPP (v tom případě by tam měl být zaznamenán i směr I.P.Pavlova) ?
Viz. http://194.213.60.4/IDOS/LinesRes.aspx? ... ime=0%3a00
Ta výluka je jen jednosměrná, tudíž busy pojedou z Vinice na IPP naprázdno. Jak to bude s přestávkama netuším.

PavelKT8D5
Uživatel
Příspěvky: 32
Registrován: 19.2.2007 6:23
Bydliště: Praha

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od PavelKT8D5 » 05.6.2008 18:24

Teď jsem se díval na IDOS, jak a kdy jezdí X-11 vyplivlo mě to pouze směr Vinice. Jak to bude řešeno? Polookružně s přestávkama na IPP (v tom případě by tam měl být zaznamenán i směr I.P.Pavlova) ?
Viz. http://194.213.60.4/IDOS/LinesRes.aspx? ... ime=0%3a00

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od radek31 » 05.6.2008 15:25

jo a dnes proběhla velká změna omezených rychlostí na Libeňáku, ale nejel jsem tam, tak nevím jak to dopadlo (ale zlepšení to nebude :-( )

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od radek31 » 05.6.2008 15:25

Fořtík píše:Jestli se jim to vážně povedlo, tak určitě to za pochvalu stojí - bylo to přinejmenším stejně obludné jako tam na trati do řep. Tramvaj si tam vydobyla přednost před auty odbočujícími vlevo a pak se šourala hlemýždím tempem křižovatkou. A když už tam byli - zmizela i ta 30 co byla o křižovatku blíž k Otakarce? Já tam budu řádit v so a ne, tak jsem na to zvědav... :lol:
oprava přejezdu před Obloukovou se povedla
30 tam je stále
ale zmizela (hurá, konečně) 10 na sjezdové výhybce Koh-i-noor směr Oblouková

Uživatelský avatar
Venca
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 24.4.2004 23:42
Bydliště: Poblíže několika tramvajových a jedné lodní zastávy.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Venca » 05.6.2008 14:38

Nevim, jak je to tam dlouho, ale minulej tejden už to tam určitě bylo.
Je tam prasklá kolejnice.

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1542
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Radek » 05.6.2008 12:47

Zdá se mi to, nebo nově přibylo omezení u Botanické zahrady v křižovatce?

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MOp » 05.6.2008 10:31

dušan píše: co takhle pochválit opravu přejezdu na obloukové?
Už je opraveno? V tom případě se tam musím odpoledne vypravit, udělat snímeček a Mirkův tým velice pochválit za bleskový zásah. Díky M.P. (i za ty dilatace v Chotkacich)!

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Fořtík » 05.6.2008 10:23

dušan píše:
Fořtík píše:Já z jiného soudku - nechci bét répal, ale už by se vážně mohlo udělat něco s tou libovkou na křižovatce Plzeňská x Jinonická.
i ty jeden répale - ve směru od kotle ta pomalá rychlost je od odby, co se kdosi snažil opravit kus koleje kousek výše a teplotou zničil tento kousek
snad se shodneme na tom, že je to tam již obludně dlouho a že to opravu opravdu zaslouží :lol:
dušan píše:a co takhle pochválit opravu přejezdu na obloukové? docela mne to předevčírem večer dostalo, že tam naběhli a makali. jen nevím, jak to tam nyní vypadá, nedostal jsem se tam
Jestli se jim to vážně povedlo, tak určitě to za pochvalu stojí - bylo to přinejmenším stejně obludné jako tam na trati do řep. Tramvaj si tam vydobyla přednost před auty odbočujícími vlevo a pak se šourala hlemýždím tempem křižovatkou. A když už tam byli - zmizela i ta 30 co byla o křižovatku blíž k Otakarce? Já tam budu řádit v so a ne, tak jsem na to zvědav... :lol:

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od dušan » 05.6.2008 10:01

Fořtík píše:Já z jiného soudku - nechci bét répal, ale už by se vážně mohlo udělat něco s tou libovkou na křižovatce Plzeňská x Jinonická.
i ty jeden répale - ve směru od kotle ta pomalá rychlost je od odby, co se kdosi snažil opravit kus koleje kousek výše a teplotou zničil tento kousek. moc jsem se tenkrát pobavil, bylo to při víkendových výlukách anděl-řepy a já tenkrát vyjížděl z vozovny na odpolední 16. zastavili mne dispečeři a měli nehezká slova na práci dělníků a já tenkrát tu křižovatku projížděl rychlostí 1 km/hod pod dozorem dispečera na kolenou. ale je fakt, že opravu si to zaslouží.
a co takhle pochválit opravu přejezdu na obloukové? docela mne to předevčírem večer dostalo, že tam naběhli a makali. jen nevím, jak to tamnyní vypadá, nedostal jsem se tam

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Fořtík » 05.6.2008 9:43

Já z jiného soudku - nechci bét répal, ale už by se vážně mohlo udělat něco s tou libovkou na křižovatce Plzeňská x Jinonická. Od dob, co se i v protisměru zjevila dvacítka je toto úplně marná křižovatka. V ideálním čase v době špičky stihnou křižovatkou projet pouze dvě auta - ty, co se stihnou dostat za stopčáru. Na auta kašlu, ty ať si klidně stojí, žel bohu to zdržuje i nějaký autobus, který tam tudy projíždí. Zajímavé, že si na to ještě nikdo nestěžoval a nikomu to nevadí. Já radši koukám jinam, než směrem k těm auťákum, ale to, že jsem "jednička" se tam dozvídám poměrně často. :roll: Já vim, že Plzeňská je v řiti celá, ale na těch ostatních místech to aspoň není takové úděsné a hlavně to tam nikoho dalšího kromě tramvají neblokuje - i když vlastně další libovkou je Plzeňská x Makovského.

Zkrátka, ať mi nikdo neříká - když šlo havarijní stav opravit během krátké chvilky na Smíchově, proč by to nešlo tady? Nebo se zase čeká na zákaz provozu 14T?

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od XSC » 05.6.2008 9:10

dušan píše:není np jako np, kachna je prostě v tuto chvíli (dle jízdních vlastností) ta nejlepší tram v praze - dle mého skromného názoru.
A kdyby některé kusy tak nevrzaly v kloubech, tak mi přijde i nejpříjemnější pro cestujícího.

Odpovědět