DP-kontakt - Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
BerryML
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 27.3.2008 16:25
Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontakt - Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od BerryML » 21.2.2011 1:37

Ono i to číslo 1 bylo dost nemastný, neslaný... :(

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4737
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontakt - Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od MOp » 20.2.2011 23:33

Jo na to jsem zapomnel, ja to jen prolistoval.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od Petr » 20.2.2011 23:14

MOp píše:Dnes jsem mel moznost spatrit na vlastni oci c.2/2011 tohoto periodika a nestacil jsem se divit. Novy vzhled je tedy opravdu neuveritelne "lakavy" a obsah jeste daleko vice. Cele cislo zachranuje snad jedine clanek Jirky Tvaruzka o tramvajich v Kijeve a pak hasicske cviceni v metru. Jinak je to takovy magazin pro zeny...
Ještě jde článek o rekonstrukcích TT v šedesátých letech. Jinak rozplizlé množství prostoru o ničem. Jo a nová šéfredaktorka, která se stydí ukázat čtenářům

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4737
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od MOp » 20.2.2011 22:19

Dnes jsem mel moznost spatrit na vlastni oci c.2/2011 tohoto periodika a nestacil jsem se divit. Novy vzhled je tedy opravdu neuveritelne "lakavy" a obsah jeste daleko vice. Cele cislo zachranuje snad jedine clanek Jirky Tvaruzka o tramvajich v Kijeve a pak hasicske cviceni v metru. Jinak je to takovy magazin pro zeny...

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od MF » 01.7.2008 20:46

jara píše:Tak jak jsem skákal blahem nad opět rostoucí urovní DP-Kontaktu, tak jsem měl dneska opět náladu pokaženou. DP vyrobil nový intranet. Super je to, že změna, která je od 1.7.2008 byla spuštěna již 30.6.2008 v 17:30 a některé vcelku duležité funkce pro výkon mé prace tam prostě nejsou k nalezení. Ještě že jsem to stačil přečíst v 5 a kolegyni říci. Ale co tam je za velmi zajímavou funkci je rozpis směn. Stačí pouze znát služební číslo osoby, kterou chcece zastřelit či vyznat lásku a hurá už víte co má. A můžete vyrazit. Osobně jsme dneska zkoušel několik služebních čísel a až dost jsem se divil co mi to všechno ukázalo. Myslím si, fakt super tah. Blbosti tam jsou ale důležité věci nikoliv
Co se týká inovací, tak je v plánu (resp. již mělo být) to, že z domova pomocí internetu se přihlásíš na web dpp a zadáš heslo díky jemu se dostaneš na intranet a dále na služby atd...

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od jara » 30.6.2008 21:08

Tak jak jsem skákal blahem nad opět rostoucí urovní DP-Kontaktu, tak jsem měl dneska opět náladu pokaženou. DP vyrobil nový intranet. Super je to, že změna, která je od 1.7.2008 byla spuštěna již 30.6.2008 v 17:30 a některé vcelku duležité funkce pro výkon mé prace tam prostě nejsou k nalezení. Ještě že jsem to stačil přečíst v 5 a kolegyni říci. Ale co tam je za velmi zajímavou funkci je rozpis směn. Stačí pouze znát služební číslo osoby, kterou chcece zastřelit či vyznat lásku a hurá už víte co má. A můžete vyrazit. Osobně jsme dneska zkoušel několik služebních čísel a až dost jsem se divil co mi to všechno ukázalo. Myslím si, fakt super tah. Blbosti tam jsou ale důležité věci nikoliv

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1542
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od Radek » 28.6.2008 23:00

Koukám, že je to všude stejný :)

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od demon » 28.6.2008 21:46

willyjeff píše:hele já nevim co si tam vyplnil Ty, ale já a pár jedinců na jedné záloze jsme vyplnili a odevzdali, že je vše úžasné a skvělé (stále čekáme na objednaný pohovor u dr. Kuželové)
Tak já samozřejmě pravdu, že naprosto netušim kam podnik směřuje (i když tušim, ale na onu část těla ve formuláři nebyla kolonka :smt102 ) a že vedení podniku mojí důvěru naprosto a definitivně stratilo.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od trainzjohny » 28.6.2008 19:31

willyjeff píše:hele já nevim co si tam vyplnil Ty, ale já a pár jedinců na jedné záloze jsme vyplnili a odevzdali, že je vše úžasné a skvělé (stále čekáme na objednaný pohovor u dr. Kuželové)
Nevím jak Demon, ale třebá já jsem odpověděl pravdu a tak se nedivím, že to radši zabalili :lol: :lol:

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od willyjeff » 28.6.2008 19:18

demon píše:No asi to po vyhodnocení ankety z posledního čísla definitivně zabalili...
A já bych ty výsledky tak rád věděl. Zvlášť otázky na směřování podniku a důvěru ve vedení.... :lol:
hele já nevim co si tam vyplnil Ty, ale já a pár jedinců na jedné záloze jsme vyplnili a odevzdali, že je vše úžasné a skvělé (stále čekáme na objednaný pohovor u dr. Kuželové)

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od demon » 28.6.2008 19:02

trainzjohny píše:Na I.P.Pavlova na CD je stále DP neAktuálně někdy z dubna. A to slibovali cosi o 14 dnech :roll: :roll:
No asi to po vyhodnocení ankety z posledního čísla definitivně zabalili...
A já bych ty výsledky tak rád věděl. Zvlášť otázky na směřování podniku a důvěru ve vedení.... :lol:

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od Proxy » 28.6.2008 15:27

trainzjohny píše:Na I.P.Pavlova na CD je stále DP neAktuálně někdy z dubna. A to slibovali cosi o 14 dnech :roll: :roll:
Stejně tak je tomu na intranetu - poslední číslo DP-aktuálně vyšlo na konci dubna :oops: docela by mne zajímalo co se děje :?: Zpráva o výměně personálního ředitele je zřejmě tak nedůležitá, že se na intranetu objevila až se 14denním zpožděním...

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od trainzjohny » 28.6.2008 13:16

Na I.P.Pavlova na CD je stále DP neAktuálně někdy z dubna. A to slibovali cosi o 14 dnech :roll: :roll:

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od demon » 28.6.2008 10:42

Samozřejmě již vyšel, včera jsem u nás zaplňoval už notně zaprášené stojany.
I když mám pocit, že jsem opět suploval práci někoho jiného.
To bylo při instalaci řečí, jak se přibližují informace lidem a jak se vedení postará.
Schránku zpětné komunikace za poslední rok nikdo neotevřel... @3643

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Re: DP-kontak. Měsíčník pracovníků DP hl.m. Prahy a.s.

Příspěvek od Pepa » 28.6.2008 9:54

A on už tištěný vyšel? Viděl jsem jen zaprášené a prázdné stojany... :roll: Snad v pondělí...

Odpovědět