Takhle při sobotě na X-22 kloubácí

Jinak přestup na NAD ZC je pohodlnější Na Hroudě, od Nádraží Strašnice se musí každý trmácet zpět ke společné bus zastávce. U zastávky asi nemůže stavět kvůli křižovatce, ale takhle výlukově by se to snad sneslo a obyčejný lid by nebyl zbytečně opruzován nedobrovolnou turistikou. Možná by se takový šikovný přestup mohl zařadit do té nové publikace 101 výletů s DPP, nebo jak se to jmenuje. Neříkám, že výlukový stav musí být zrovna hrana x hrana s "kaseláky", ale tohle mi fakt přijde zbytečný. Jinak označníky na Strašnické samozřejmě zku**ný, zase někdo neví, která ručička je levá a která pravá, protože ZC to směřuje d-26 na Vinici a DC se to tváří jako že všechno OK, d-26 suverénně doleva. Omlouvám se, že jsem to minule přechválil
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Tohle je akorát zbytečně potištěnej papír a jízda zastávkové služby. Za ty prachy jsme mohli třeba nakoupit rajčata a házet je po sobě...
