Jinak: lidi se nemají srocovat, ale 10 lidí ve střídací místnosti velikosti obýváku v paneláku nevadí.
A co odbory
A dál: hygienici se pořád snaží nakažené trasovat, takže kolik řidičů by skončilo v karanténě, kdyby se vědělo, že ten nakažený řidič se pouze na trati vystřídal s kolegou a jinak byl na voze celý den sám