Viz tento příspěvek: viewtopic.php?f=22&t=1262&p=131954&hilit=#p131969JP3035 píše:Jak vůbec jezdí to EČs na těch zkušebních jízdách na trase C? Ve které dny a v kolik hodin?
Pražské metro
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Re: Pražské metro
strašně se taky plazej okolo Strašnický zc , někdy i v půlce stanice skoro zastavěj
Re: Pražské metro
Já tam tuhle jel v obou směrech, a ničeho jsem si nevšiml, ale mám pocit, jestli se tam náhodou nemění pražce? V těch případech pak dochází ke snížení rychlosti... Pak je ještě možnost, že měl nadjeto.TK_ píše:Taky jste si všimli, že pod řekou mezi Malostranskou a Staroměstskou se to metro děsně plíží?
Re: Pražské metro
Taky jste si všimli, že pod řekou mezi Malostranskou a Staroměstskou se to metro děsně plíží?
Re: Pražské metro
Jak vůbec jezdí to EČs na těch zkušebních jízdách na trase C? Ve které dny a v kolik hodin?
Re: Pražské metro
Ahoj nemáte někdo kontakt na stránky s kamerami nebo fotkami výstavby metra A Dejvická - Motol, děkuji
- BerryML
- Uživatel
- Příspěvky: 438
- Registrován: 27.3.2008 16:25
- Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Trolej preventivne odizolovaná...... 
Re: Pražské metro
Od vypnuté troleje hodně malá, řekl bych nulová 
- PvvS
- Uživatel
- Příspěvky: 1404
- Registrován: 15.11.2003 20:20
- Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
KOlik je tam prskokova vzdalenost ?
)
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Do vozovny Střešovice právě přijelo metro..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Tonda Ježek
- Uživatel
- Příspěvky: 1080
- Registrován: 30.11.2003 22:54
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Tentokrát by to ale měla být otázka jenom pár desítek minut (nepojede na části, ale komplet).MF píše:Pokud se jedná o to co myslím, tak tahač počká na denní světlo a pak se začne sundavat...
Re: Pražské metro
Pokud se jedná o to co myslím, tak tahač počká na denní světlo a pak se začne sundavat...jara píše:Mám za to že to tady ještě nebylo. Ale pokud se nic nezmění tak na noc z pondělí na úterý je naplánovaný transport jednoho vzácného exponátu do muzea MHDBohůžel nevím jak moc bude možné fotit vykládání tohoto exponátu z tahače.
-
jara
- Uživatel
- Příspěvky: 2303
- Registrován: 16.11.2003 17:38
- Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Mám za to že to tady ještě nebylo. Ale pokud se nic nezmění tak na noc z pondělí na úterý je naplánovaný transport jednoho vzácného exponátu do muzea MHD
Bohůžel nevím jak moc bude možné fotit vykládání tohoto exponátu z tahače.
- honza121ludvik
- Uživatel
- Příspěvky: 84
- Registrován: 19.5.2010 19:54
- Bydliště: Praha - u zastávky 117
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Pár videí s novou M1D
http://www.youtube.com/user/honza121lud ... 043174DA42
http://www.youtube.com/user/honza121lud ... 043174DA42
- Tonda Ježek
- Uživatel
- Příspěvky: 1080
- Registrován: 30.11.2003 22:54
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Metrácká podbíječka v akci:
http://foto-aktualne.mhdcr.biz/thumbnails.php?album=31
http://foto-aktualne.mhdcr.biz/thumbnails.php?album=31