Škoda 14T (Porschetra)

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
majkrosoft

Příspěvek od majkrosoft » 17.9.2006 16:19

TAK SEM SLYSEL ZE 9113 JE MIMO REPUBLIKU,PRY NEKDE NA VYSTAVE.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 17.9.2006 14:13

P.S. A nejednou všechno fungovalo co?? Proč ne poprvé?? Prostě chyba lidského faktoru... Což se stává

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 17.9.2006 14:12

Tonda Ježek píše:Protože před jízdou do Motola splnila všechny potřebné zkoušky, včetně opakované zkoušky zkratem.
No to tvrdí DP, kdoví jak to bylo...

Argil

Příspěvek od Argil » 16.9.2006 19:31

Tak jsem se byl dneska v rámci DOD podívat na místě nehody. Vjezd na zkušební kolej je již opraven, nicméně vyryté koleje pokračující z oblouku rovně jsou stále patrny.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 16.9.2006 16:26

Anonymous píše:Pokud vyšetřování nepotvrdilo, že to byla chyba řidiče a vyšetřování neskončilo, nebo nedošlo závěru, že to pouze byla chyba řidiče, jaktože si někdo dovolil ji poslat vlastní silou městem do Motola??????? To je obecné ohrožení!!!
Protože před jízdou do Motola splnila všechny potřebné zkoušky, včetně opakované zkoušky zkratem.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 16.9.2006 12:00

demon píše:KM nepoznamenal že to byla ZŘEJMĚ chyba řidiče, KM to VĚDĚL (ostatně jak je jeho dobrým zvykem) už v okamžiku, kdy 9112 opouštěla koleje, přitom vyšetřování doteď nic takového nepotvrdilo. Výsledky které mám k dispozici, nejsou ve svých závěrech ani zdaleka tak kategorické, jako jsou ty KM-ovi. To je celé.
Pokud vyšetřování nepotvrdilo, že to byla chyba řidiče a vyšetřování neskončilo, nebo nedošlo závěru, že to pouze byla chyba řidiče, jaktože si někdo dovolil ji poslat vlastní silou městem do Motola??????? To je obecné ohrožení!!!

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 16.9.2006 11:56

PvvS píše::P :P Koukam ze skodovka si vymyslela i vlastni fyzikalni zakony Z:idea:
Ty si kokso... :roll: Prostě to (skoro jako vyžycky) pos... člověk. Můžou děkovat pánu bohu, že nezařvali, měli štěstí. Nejdůležitější je, že nikdo nepřišel o život.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6710
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 16.9.2006 8:10

Anonymous píše:Demon: Já moc nerozumim tomu o co Ti jde, KM celkem trefně poznamenal, že to byla chyba zřejmě řidiče. A to se potvrdilo, takže mám dojem, že měl pravdu ne? Nebo jsem asi mimo :oops:
KM nepoznamenal že to byla ZŘEJMĚ chyba řidiče, KM to VĚDĚL (ostatně jak je jeho dobrým zvykem) už v okamžiku, kdy 9112 opouštěla koleje, přitom vyšetřování doteď nic takového nepotvrdilo. Výsledky které mám k dispozici, nejsou ve svých závěrech ani zdaleka tak kategorické, jako jsou ty KM-ovi. To je celé.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 15.9.2006 23:37

9111 má už přidělané vlaječky a ten držák je imho dost hnusnej

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 15.9.2006 15:45

K-M píše:U konkurence napsal (jakýsi) Magellan (zřejmě zez Plzni, tipl bych si) zajímavé povídání, část bez dovolení kopíruji sem, na zbytek se mrkněte tam.
CIT:
Nehoda 9112
Už je k dispozici oficiální závěr šetření, kde se konstatovalo, že tramvaj při nehodě brzdila výborně. To, že brzdila, jak brzdila, zřejmě zachránilo život těm dvěma zraněným. Nechci rozebírat kde tedy příčina nehody byla, v tramvaji ale nebyla určitě. Jen si taky uvědomte, že drtivá většina (možná všechny) tramvají stavěných na západě v souladu s evropskými předpisy takhle z fyzikálních důvodů brzdit neumí a nemůže.
:P :P Koukam ze skodovka si vymyslela i vlastni fyzikalni zakony Z:idea:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 15.9.2006 13:47

Demon: Já moc nerozumim tomu o co Ti jde, KM celkem trefně poznamenal, že to byla chyba zřejmě řidiče. A to se potvrdilo, takže mám dojem, že měl pravdu ne? Nebo jsem asi mimo :oops:

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6710
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 15.9.2006 11:54

K-M píše:Demon jasně píše: 13/9 19,04
Bez omluvy.
V tomto mém příspěvku se o brždění nepíše zhola nic !
K-M Zaslal: 14.9.2006 To nevysvětluje, rozpor že tys sám psal o brždění pokaždé jinak...
demon Zaslal: 13.9.2006 Prostě když se ta tramvaj každých deset minut chová jinak...
Asi ti nejde dobře čtení, tak ti to dávám pod sebe a zkus si to s chladnou hlavou porovnat. Na omluvě netrvám, mýliti se je lidské. :lol:

K-M

Příspěvek od K-M » 15.9.2006 11:12

U konkurence napsal (jakýsi) Magellan (zřejmě zez Plzni, tipl bych si) zajímavé povídání, část bez dovolení kopíruji sem, na zbytek se mrkněte tam.
CIT:
Nehoda 9112
Už je k dispozici oficiální závěr šetření, kde se konstatovalo, že tramvaj při nehodě brzdila výborně. To, že brzdila, jak brzdila, zřejmě zachránilo život těm dvěma zraněným. Nechci rozebírat kde tedy příčina nehody byla, v tramvaji ale nebyla určitě. Jen si taky uvědomte, že drtivá většina (možná všechny) tramvají stavěných na západě v souladu s evropskými předpisy takhle z fyzikálních důvodů brzdit neumí a nemůže.

K-M

Příspěvek od K-M » 15.9.2006 10:31

demon píše:Najdi mi kde jsem psal cokoli o brždění pokaždé jinak a až se budeš zase omlouvat, tak mi pošli mejla, abych to neprošvih. :wink: .
Demon jasně píše: 13/9 19,04
Bez omluvy.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6710
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 14.9.2006 15:26

K-M píše:To nevysvětluje, rozpor že tys sám psal o brždění pokaždé jinak a o jakémsi zkoušení softvaré, což je evidentní nesmysl, jak potvrdil vývoj událostí.
Co hulíš, we?
Najdi mi kde jsem psal cokoli o brždění pokaždé jinak a až se budeš zase omlouvat, tak mi pošli mejla, abych to neprošvih. :wink: A co je a není nesmysl nech na posouzení jiných, technika evidentně není tvoje silná stránka. Tímto se omlouvám všem ostatním za lehce konfrontační tón, už s tím končim.

Odpovědět