Škoda 15T ForCity

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od MF » 16.2.2011 11:29

S_M_Lomoz píše:Nemá nebo nesmí?
Jsou to problémové úseky s ohledem na průjezd 15T. Část z nich je zakázaná oběžníkem, zbytek zatím ne. Z toho zbytku někde opravdu neprojede, někde ano, ale s minimální rezerovu. Takže asi takhle...

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od MF » 16.2.2011 11:22

To 8251

Tehdy zákaz na Spořilov nebyl nikde uveden, dnes také není. Navíc nějakej "mastnej papírek" není pro mne závazný pokyn. To je jenom oběžník, nebo oficiální (služební) e-mail od Technické kontroly.

Zenklova v tom seznamu psaná je, akorát jsem ji tam asi zapoměl dopsat. Tam je ovšem zákaz vjezdu vyvěšen, jinde (zatím) ne.

S_M_Lomoz
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 06.3.2005 22:30
Bydliště: Praha

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od S_M_Lomoz » 16.2.2011 10:58

MF píše:Co se týče omezení 15T, tak jsem včra obdržel papírek s textem částečně tištěným, částečně psaným ručně kam 15T nemá jezdit.
Nemá nebo nesmí?

Uživatelský avatar
majkrosoft918
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 21.1.2007 1:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od majkrosoft918 » 16.2.2011 10:53

:D jak koukám tak 15T bude snad jezdit jen v Depu než v ulicích ,všude jenom omezení .

Uživatelský avatar
8251
Uživatel
Příspěvky: 242
Registrován: 15.7.2007 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od 8251 » 16.2.2011 10:37

Vojta Tramvaj píše:
MF píše:Co se týče omezení 15T, tak jsem včra obdržel papírek s textem částečně tištěným, částečně psaným ručně kam 15T nemá jezdit. Kromě úseků uvedených v oběžníku (Vítězné nám - Podbaba, IPP - Muzeum - Flora zc, Palmovka - Ke Stírce zc, U Výstaviště oba, Královka vnější k.) přibyl úsek Radošovická - Hostivař, trať kolem Orteňáku, trať na Spořilov, Národní divadlo - Mánes, Flora - Olšanské náměstí, Dlabačov - vnější k. Úsek daný oběžníkem - Vltavská směr Těšnov naopak uvedený nebyl.

Tak a dneska jsem dostal nový papír, oficiálnější, barevnější, který je údajně ten jediný správný a jako horká a aktuální novinka byť s datem k 8. 2. jsou v něm tyto úseky: přes Orteňák, Radošovická - Hostivař, trať do Šárky, trať do Podbaby, Vltavská směr Těšnov, IPP - Muzeum - Flora, Harfa - Starý Hloubětín, Královka - vnější kolej, úsek U Výstaviště (výluka).

Jelikož né všichni jej obdrželi hned, tak někdo projel úsek Harfa - Starý Hloubětín, někdo úsek do Šárky a na Spořiov, okolo Národního divadla a nic se nestalo.

Můj soukromý tip na skutečně nesjízdné úseky: Orteňák - panely, Hostivař - panely, Podbaba - asfalt u a ve smyčce a zastávky, Vinohradská IPP - Flora - asfalt a zastávka...
já viděl v pátek jet 9212 na L na Spořilov. Takže ti o tom asi taky nevěděli :lol:
Já zase slyšel že nesmí akorát úsek Palmovka-Ke Stírce ;)

Uživatelský avatar
Vojta Tramvaj
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: 25.8.2010 15:16
Bydliště: Bohužel u "255002"
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od Vojta Tramvaj » 16.2.2011 10:24

MF píše:Co se týče omezení 15T, tak jsem včra obdržel papírek s textem částečně tištěným, částečně psaným ručně kam 15T nemá jezdit. Kromě úseků uvedených v oběžníku (Vítězné nám - Podbaba, IPP - Muzeum - Flora zc, Palmovka - Ke Stírce zc, U Výstaviště oba, Královka vnější k.) přibyl úsek Radošovická - Hostivař, trať kolem Orteňáku, trať na Spořilov, Národní divadlo - Mánes, Flora - Olšanské náměstí, Dlabačov - vnější k. Úsek daný oběžníkem - Vltavská směr Těšnov naopak uvedený nebyl.

Tak a dneska jsem dostal nový papír, oficiálnější, barevnější, který je údajně ten jediný správný a jako horká a aktuální novinka byť s datem k 8. 2. jsou v něm tyto úseky: přes Orteňák, Radošovická - Hostivař, trať do Šárky, trať do Podbaby, Vltavská směr Těšnov, IPP - Muzeum - Flora, Harfa - Starý Hloubětín, Královka - vnější kolej, úsek U Výstaviště (výluka).

Jelikož né všichni jej obdrželi hned, tak někdo projel úsek Harfa - Starý Hloubětín, někdo úsek do Šárky a na Spořiov, okolo Národního divadla a nic se nestalo.

Můj soukromý tip na skutečně nesjízdné úseky: Orteňák - panely, Hostivař - panely, Podbaba - asfalt u a ve smyčce a zastávky, Vinohradská IPP - Flora - asfalt a zastávka...
já viděl v pátek jet 9212 na L na Spořilov. Takže ti o tom asi taky nevěděli :lol:

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od MOp » 15.2.2011 23:40

Ano pane MF, na většině nově přidaných úseků jsou problémem po zimě vystouplé středové panely bkv.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od MF » 15.2.2011 23:08

Co se týče omezení 15T, tak jsem včra obdržel papírek s textem částečně tištěným, částečně psaným ručně kam 15T nemá jezdit. Kromě úseků uvedených v oběžníku (Vítězné nám - Podbaba, IPP - Muzeum - Flora zc, Palmovka - Ke Stírce zc, U Výstaviště oba, Královka vnější k.) přibyl úsek Radošovická - Hostivař, trať kolem Orteňáku, trať na Spořilov, Národní divadlo - Mánes, Flora - Olšanské náměstí, Dlabačov - vnější k. Úsek daný oběžníkem - Vltavská směr Těšnov naopak uvedený nebyl.

Tak a dneska jsem dostal nový papír, oficiálnější, barevnější, který je údajně ten jediný správný a jako horká a aktuální novinka byť s datem k 8. 2. jsou v něm tyto úseky: přes Orteňák, Radošovická - Hostivař, trať do Šárky, trať do Podbaby, Vltavská směr Těšnov, IPP - Muzeum - Flora, Harfa - Starý Hloubětín, Královka - vnější kolej, úsek U Výstaviště (výluka).

Jelikož né všichni jej obdrželi hned, tak někdo projel úsek Harfa - Starý Hloubětín, někdo úsek do Šárky a na Spořiov, okolo Národního divadla a nic se nestalo.

Můj soukromý tip na skutečně nesjízdné úseky: Orteňák - panely, Hostivař - panely, Podbaba - asfalt u a ve smyčce a zastávky, Vinohradská IPP - Flora - asfalt a zastávka...

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od demon » 15.2.2011 22:29

chemik píše:K tomu fotu z Malovanky - pankrác tam sice moc nejezdí, ale minulý týden jsem tam byl a nevšiml jsem si, že by se předělávalo vodorovné dopravní značení a už vůbec se mi nezdá, že by ti malíři vodorovnejch čar udělali jízdní pruh na protisměrné tramvajové koleji: Tam bude asi chyba jinde, že?
Já tam byl včera a tři pruhy nahoru jsou opravdu normou.
Holt pro některé takyřidiče jsou jakési zákony jen zbytečnou buzerací... :smt067
Vojta Tramvaj píše:jo a toto je muj stav z Facebooku:

Lidi já bych vraždil ty kok*ty z TOP 09. Prej 1cm vody, kdyby si ty hovada přečetly příručku tak by věděli že to byly požadavky a že to zvládne 3cm. Ať se ty hovada podívaj že těch 5cm sněhu si to vyjezdí koleje. Jo a že Prej při dostání vody do motoru se tramvaj zastaví, a nejede. *****, Dá se vypnout každý motor zvlášť.
To je na rozbití hub.
To jo, sice jsem v zásadě pacifista, ale za tvé vyjadřování a prznění jazyka bych ti taky jednu přidal... 8-[

romanek763
problémový jedinec
Příspěvky: 300
Registrován: 28.1.2011 18:42
Bydliště: Praha 10

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od romanek763 » 15.2.2011 22:26

ja prosim taky o časy díky moc posilam mejlika - reder@upcmail.cz skype romanek763 to sem zvědav jak to s patnáctkmama dopadne ,aby to nedopadlo jako s RT6

Uživatelský avatar
Vojta Tramvaj
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: 25.8.2010 15:16
Bydliště: Bohužel u "255002"
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od Vojta Tramvaj » 15.2.2011 21:39

Marek 5516 píše:Měl bych neznalý dotaz a pokud to tu již někde bylo zmíněno tak se omlouvám (pravidelně fórum nesleduju a projel jsem si jen posledních 10 stran)..

Je nějaká linka a pořadí kde se 15T určitě potká a hlavně nemáte prosím časy? Díky moc
napiš do SZ mail, Pošlu řády a vše okolo

Marek 5516
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 17.2.2007 17:14
Bydliště: Pha4-opatov

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od Marek 5516 » 15.2.2011 21:37

Měl bych neznalý dotaz a pokud to tu již někde bylo zmíněno tak se omlouvám (pravidelně fórum nesleduju a projel jsem si jen posledních 10 stran)..

Je nějaká linka a pořadí kde se 15T určitě potká a hlavně nemáte prosím časy? Díky moc

Uživatelský avatar
Vojta Tramvaj
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: 25.8.2010 15:16
Bydliště: Bohužel u "255002"
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od Vojta Tramvaj » 15.2.2011 21:27

romanek763 píše:koukali ste na tn.cz
jo a toto je muj stav z Facebooku:

Lidi já bych vraždil ty kok*ty z TOP 09. Prej 1cm vody, kdyby si ty hovada přečetly příručku tak by věděli že to byly požadavky a že to zvládne 3cm. Ať se ty hovada podívaj že těch 5cm sněhu si to vyjezdí koleje. Jo a že Prej při dostání vody do motoru se tramvaj zastaví, a nejede. *****, Dá se vypnout každý motor zvlášť.
To je na rozbití hub.

romanek763
problémový jedinec
Příspěvky: 300
Registrován: 28.1.2011 18:42
Bydliště: Praha 10

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od romanek763 » 15.2.2011 21:11

koukali ste na tn.cz

Uživatelský avatar
Brejšín
Uživatel
Příspěvky: 1402
Registrován: 03.5.2005 18:17
Bydliště: Kde dobře vařej

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od Brejšín » 15.2.2011 18:49

No jedině rozumné vysvětlení je že se tam dostala jako pozůstatek omezení ohledně neprodloužených odblokování EOV pro 15T na Olšanském nám. a Olšanských hřbitovech.

Odpovědět