KT8D5 a KT8D5.RN2P

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Ladislav Kubera

Příspěvek od Ladislav Kubera » 19.4.2005 18:40

Martin.KT8D5: Musím se zde ozvat. Co se týče zničených dálnic , rozhodně za to nemohou přepravy nadměrných a těžkých nákladů. Silnice poškozuje zejména nadměrný tlak na nápravu. A ten nadměry rozhodně nemají. KT8D5R.N2 má sice 38 tun (normální kamion smí obvykle naložit plus minus 25 tun), ale ten nízkoložák má, jak jste si milý Martine.KT8D5 jistě všiml, poněkud více os. Bezkonkurenčně nejpřetíženější jsou auta se sypkým substrátem(písek, štěrk), ale to sem nepatří. A dále - od určitých rozměrů a hmotností jsou přepravy povoleny pouze v noci. K vašemu požadavku na všeobecný zákaz jízd nadměrů nebudu nic psát, je to marné. Z vašich příspěvků lze odvodit, jak příjemné je asi setkání s vámi na silnici i za běžného provozu.

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 19.4.2005 18:18

MOp píše:rozsekas tram na clanky..
Rozsekám tram na články a vznikne 35 metrů dlouhej vagon... to někdy zkusim :lol: :lol: :lol:
Ne, chápu, že jedna z možností je rozsekat články, jenže v tomhle případě to nebylo asi nejvhodnější, když jde do Prahy nová tramvaj, o které tu nic nevíme a ještě by přišla na kusy...

MOp

Příspěvek od MOp » 19.4.2005 18:15

Béďa Trávníček píše: Když Ti do toho nic není, tak do toho nekecej... asi tolik Ti řeknu.
Jinak by mě moc zajímalo, kde seženeš 35 metrů dlouhej vagón...
rozsekas tram na clanky..

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 19.4.2005 18:14

Martin.KT8D5 píše:A co mi je do toho... To mě nezajímá jako řiidče... Policie zkrátka nesmí povolovat tohleto, pak jsou zlikvidovaný dálnice atd... :cry:
Když Ti do toho nic není, tak do toho nekecej... asi tolik Ti řeknu.
Jinak by mě moc zajímalo, kde seženeš 35 metrů dlouhej vagón...

MOp

Příspěvek od MOp » 19.4.2005 18:13

Martin.KT8D5 píše:A co mi je do toho... To mě nezajímá jako řiidče... Policie zkrátka nesmí povolovat tohleto, pak jsou zlikvidovaný dálnice atd... :cry:
copak jsme policejni stat? je otazkou, zda se jednalo o nadmerny naklad ci nikoliv..

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 19.4.2005 18:10

MOp píše:v trznim prostredi rozhoduje cena..
A co mi je do toho... To mě nezajímá jako řiidče... Policie zkrátka nesmí povolovat tohleto, pak jsou zlikvidovaný dálnice atd... :cry:

MOp

Příspěvek od MOp » 19.4.2005 18:06

Martin.KT8D5 píše:Ale! Tramvaj se na vagón vejde a vůbec mě nazjímá kolik to stojí. Neni to můj problém,ale tíha DP, policie tohle nemá povolovat. Chápu, že náklady části mostů a tak, jinak nejdou, je to blbý, ale co se dá dělat. Ale tramvaj na tahači nemá vyloženě svoje místo.
v trznim prostredi rozhoduje cena..

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 19.4.2005 18:03

MOp píše:bezpodminecne souhlasim, jen doplnim, ze stavba koleji je zbytecna. nase republika ma nejhustsi sit zeleznicni infrastruktury na 1 m2 v cele evrope. jde pouze a jen o jeji udrzbu a rekonstrukci, aby to nevypadalo jako za Marie Terezie, kdy se stavela.
Projiti takoveho zakona vidim jako vicemene nerealne. Zvlaste u strany s modrym ptakem. Precijen se jedna o zakaz urciteho typu podnikani a do toho nikdo nepujde.
Paklize se na to podivas o trosku vice zjistis, ze velkym problemem nadmernych nakladu jsou jeho rozmery, nikoliv hmotnost. Tudiz urcite nezanedbatelne procento nakladu stejne na silnici musi, jelikoz zeleznicni gabarit ti takovou prepravu proste nedovoli.
Ale! Tramvaj se na vagón vejde a vůbec mě nazjímá kolik to stojí. Neni to můj problém,ale tíha DP, policie tohle nemá povolovat. Chápu, že náklady části mostů a tak, jinak nejdou, je to blbý, ale co se dá dělat. Ale tramvaj na tahači nemá vyloženě svoje místo.

Uživatelský avatar
Phabbey
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 24.4.2004 21:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phabbey » 19.4.2005 17:49

Takže zpátky do Šumperka nepojede?

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10206
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedůvěřivý Jonáš

Příspěvek od 9001 » 19.4.2005 11:59

Jonáš píše:
7001 píše:Mám tady i fotku, bohužel pouze z mobilu. Ještě dodám, že jí pořídil Dejmal - to kvůli autorským právům :D
Jsem přesvědčen, ještě se zeptám, takto vypadá Vozovna Hloubětín?
Samozřejmě. Je tam vidět její charakteristická střecha

Jonáš

Nedůvěřivý Jonáš

Příspěvek od Jonáš » 19.4.2005 11:53

7001 píše:Mám tady i fotku, bohužel pouze z mobilu. Ještě dodám, že jí pořídil Dejmal - to kvůli autorským právům :D
Jsem přesvědčen, ještě se zeptám, takto vypadá Vozovna Hloubětín?

Uživatelský avatar
7001
Uživatel
Příspěvky: 204
Registrován: 30.8.2004 8:31
Bydliště: V bezpečné vzdálenosti od Prahy...

Příspěvek od 7001 » 19.4.2005 11:52

Mám tady i fotku, bohužel pouze z mobilu. Ještě dodám, že jí pořídil Dejmal - to kvůli autorským právům :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 19.4.2005 11:27

To by mě zajímalo, kdo tam s ním bude jezdit. :)
Ale pokud je to pravda, tak je to fajn. Mám to z Proseka kousek. Bude se fotit! :)

Jonáš

?

Příspěvek od Jonáš » 19.4.2005 11:26

7001 píše:Zatím nemá na sobě žádné číslo.
A to může jezdit po Praze?

Uživatelský avatar
7001
Uživatel
Příspěvky: 204
Registrován: 30.8.2004 8:31
Bydliště: V bezpečné vzdálenosti od Prahy...

Příspěvek od 7001 » 19.4.2005 11:15

Zatím nemá na sobě žádné číslo.

Odpovědět