TT Václavské náměstí - studie

Právě zde je prostor pro Vaše přání a fantazie. Spekulace na téma nových tratí, dodávek vozů, nových linek a spousta dalších věcí vítána právě zde...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Příspěvek od XSC » 23.11.2005 21:12

Petr píše:Nezapomeňme, na IPP tramvaj magistrálu kříží, neříkám že ideálně, ale jde to!
To je sice pravda, ale tam ji kříží kolmo. Tady by ve směru VN - Vinohradská křížila Wilsonovu dosti ze šikma a v zatáčce. Navíc by nešlo odbočit z Legerovy na VN.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 23.11.2005 21:08

Petr píše:
XSC píše:No dá se předělat ke koni. Nedá se ovšem zavést tramvaj, takže to ztrácí smysl.
Nezapomeňme, na IPP tramvaj magistrálu kříží, neříkám že ideálně, ale jde to!
A hele najednou to jde, změna názoru?? :wink: (joke)

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 23.11.2005 21:07

XSC píše:No dá se předělat ke koni. Nedá se ovšem zavést tramvaj, takže to ztrácí smysl.
Nezapomeňme, na IPP tramvaj magistrálu kříží, neříkám že ideálně, ale jde to!

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Příspěvek od XSC » 23.11.2005 21:06

Pajda píše:VN se dá předělat i bez uzavření magistrály, to by nebylo neřešitelné.
No dá se předělat ke koni. Nedá se ovšem zavést tramvaj, takže to ztrácí smysl.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 23.11.2005 21:01

Pajda píše:VN se dá předělat i bez uzavření magistrály, to by nebylo neřešitelné.
No jo,ale to by se pak musela zavřít Legerovka, nebo Sokolská, nebo která to je a nevim zda by se neuskutečnily pikolace, ale fakt nevim.

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 23.11.2005 21:00

VN se dá předělat i bez uzavření magistrály, to by nebylo neřešitelné.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 23.11.2005 20:58

XSC píše:
Martin-KT8D5.RN2P píše:Ale tak tam budou zbytečný, když budou na krajích... pak už přejdeš v pohodě, když tam nebude silnice, nebo jen an ně zapomněli.
Nebudou zbytečný, jsou přímo udělaný pro tramvaj. Hlavně uprostřed VN jsou krajní výstupy součástí podchodu a lidí je v nich dost. Já doufám, že tam zůstanou, ten výkres vypadá poněkud sterilně, takže třeba jisté detaily chybí. Potěšující je rozšíření chodníků, prodrat se turisty je náročné...
Co mě spíš překvapuje je kompletní tramvajová křižovatka uprostřed VN.
Pravda, ale každopádně, to je zatim v horizontu tak dalekém, že dokud nebude okruh, magistrála se nesmí zavřít... Praha by to neustála.

MOp

Příspěvek od MOp » 23.11.2005 20:51

za sebe mohu prohlasit, ze je to snad nejhorsi mozne reseni ktere se mohlo vybrat. (asi bylo nejdrazsi.. zname to, ze?)

ale jak jiz rekl pajda, papir snese vse, vizualizace se skresli atd..

paklize bude v cele delce vaclavskeho namesti podzemni parkoviste, dokazi se s navrhem jeste smirit, ale takto nikoliv..

FUJ ..

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Příspěvek od XSC » 23.11.2005 20:42

Martin-KT8D5.RN2P píše:Ale tak tam budou zbytečný, když budou na krajích... pak už přejdeš v pohodě, když tam nebude silnice, nebo jen an ně zapomněli.
Nebudou zbytečný, jsou přímo udělaný pro tramvaj. Hlavně uprostřed VN jsou krajní výstupy součástí podchodu a lidí je v nich dost. Já doufám, že tam zůstanou, ten výkres vypadá poněkud sterilně, takže třeba jisté detaily chybí. Potěšující je rozšíření chodníků, prodrat se turisty je náročné...
Co mě spíš překvapuje je kompletní tramvajová křižovatka uprostřed VN.

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 23.11.2005 20:39

Martin-KT8D5.RN2P píše:Ale tak tam budou zbytečný, když budou na krajích... pak už přejdeš v pohodě, když tam nebude silnice, nebo jen an ně zapomněli.
To je problém vizualizací. Tam se všechno namaluje jak je potřeba, ale ve skutečnosti je to jinak.
Viděl jsem krásné vizualizace toho. co se staví na Plzeňské u Klamovky. Podle obrázků je Plzeňská oaza klidu a je to tam plný ¨zeleně.
Papír snese vše.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 23.11.2005 20:33

Ale tak tam budou zbytečný, když budou na krajích... pak už přejdeš v pohodě, když tam nebude silnice, nebo jen an ně zapomněli.

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 23.11.2005 20:31

Stejně jako ty uprostřed VN. :cry:

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 23.11.2005 20:25

Pajda píše:Moc pěkný to bude.(...)
Zdá se mi to, nebo opravdu u sv. Václava zlikvidují výstupy z metra ? :cry:

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 23.11.2005 20:19

kocour píše:http://www.ciglermarani.cz/flib/461_42_big.jpg
..................
Moc pěkný to bude. Mezi stromy se dají lavičky a pak se tam přesunou bezdomovci z Národní a od Anděla.
Jakmile se někde udělá místo, kudy se nechodí, okamžitě se z toho stává jejich útočiště.
Ale obrázky jsou fakt pěkný. Jen ještě dotaz kam že se přesunou auta z VN? Pro optimisty - nezapomeňte že za rok jsou komunální volby a tohle už je předvolební kampaň vládnoucí radniční koalice.


Odpovědět