Nové tramvajové tratě

Právě zde je prostor pro Vaše přání a fantazie. Spekulace na téma nových tratí, dodávek vozů, nových linek a spousta dalších věcí vítána právě zde...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zpoplatnění

Příspěvek od Tom » 26.10.2005 21:43

Honzík píše:Já bych tak zpoplatnil průjezd individuální dopravy Prahou, že by se musely z násobit kapacity MHD. Mě Martin trošku připomíná salóního fandu MHD, který kecá, ale ***** si vozí vozem. Je to obdoba salóních komunistů hlásající beztřídní společnost a přitom se topících v bohatství.
Ale to přeci samozřejmě nemůže být pravda.

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

zpoplatnění

Příspěvek od Honzík » 26.10.2005 21:41

Já bych tak zpoplatnil průjezd individuální dopravy Prahou, že by se musely z násobit kapacity MHD. Mě Martin trošku připomíná salóního fandu MHD, který kecá, ale prd*l si vozí vozem. Je to obdoba salóních komunistů hlásající beztřídní společnost a přitom se topících v bohatství.
Naposledy upravil(a) Honzík dne 26.10.2005 21:49, celkem upraveno 1 x.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 26.10.2005 10:28

Martin-KT8D5.RN2P píše:
jara píše: To je něco jiného. TO je povolaní. řidič tramvaje také jezdí do vozovny autem protože mu ve 3:00 jede špatné spojení. Ale fanda přes letadla určitě do londýna poletí než by jel autobusem :lol:
A co když je to chudej fanda :lol: :lol:
a co když nemá vlastně letadal rád :lol:

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 26.10.2005 10:03

jara píše:
Martin-KT8D5.RN2P píše:Neodpustim si ještě jedno. Je pilot zrádce, když všude nelítá letadlem??? A vozí se MHD a vozem??? :lol: :lol:
To je něco jiného. TO je povolaní. řidič tramvaje také jezdí do vozovny autem protože mu ve 3:00 jede špatné spojení. Ale fanda přes letadla určitě do londýna poletí než by jel autobusem :lol:
A co když je to chudej fanda :lol: :lol:

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 26.10.2005 8:54

Martin-KT8D5.RN2P píše:Neodpustim si ještě jedno. Je pilot zrádce, když všude nelítá letadlem??? A vozí se MHD a vozem??? :lol: :lol:
To je něco jiného. TO je povolaní. řidič tramvaje také jezdí do vozovny autem protože mu ve 3:00 jede špatné spojení. Ale fanda přes letadla určitě do londýna poletí než by jel autobusem :lol:

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 26.10.2005 2:54

Neodpustim si ještě jedno. Je pilot zrádce, když všude nelítá letadlem??? A vozí se MHD a vozem??? :lol: :lol:

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 26.10.2005 2:46

Anonymous píše:
Martin-KT8D5.RN2P píše:Fanda ano, ale ne blázen kdo z vás radši pojede z Lehovce do Modřan 3?? Já radši autem budu tam rychlejc a pohodlnějc. Třeba do centra si auto neberu, nezaparkoval bych, to se mi nevyplatí ani, ale třeba když už do toho Suchdola??? :wink:
Lehovec -Modřany? to je blbej příměr. Já bych to sice klidně jel, ale jsem šotouš na vození se v tramvaji, takže se nepočítám :) . Normální Člověk jede z Hloubětína tak k Poliklinice. Může jet buď přímo 3, ale ta má často zpoždění a tenhle úsek jede 63 minut... Nebo taky do metra a na Palačáku do tramvaje. Tahle varianta vyjde na 40-45 minut. Není to sice tak pohodlné, jako autičko, ale v rychlosti si to nezadá.
Dy´t já to taky jezdil, ale nebavilo mě přestupovat na metro i když máš pravdu ušetřil bych čas.

Martin-KT8D5.RN2P

Re: Martin KT8D5

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 26.10.2005 2:45

Honzík píše:Musím napsat, že se mi nelíbí Martinův postoj. Je to jinými slovy zrádce MHD a a zradu by mělo něco následovat. Kvůli takovým bezohledným lidem jako je on jezdí tramvaje krokem. Já bych dal vjezd do širšího centra za 5000 kč a ať si Martínek v autíčku hoví, jak chce.
Já se musim smát, čekám, kdy mi zase začneš vyhrožovat, že mě zbiješ :lol: :lol: Líbit se ti nemusí, ale názor mi brát nemůžeš, mám radši auto, mě se nelíbí politika dýpý a taky s tim nic neudělám, a protože mám rád tramvaje a dopravu neznamená, že se tim budu vozit dnes a denně... Nic pobavil si mě si fakt mástr, ty ťuňťo, holt někdo má a někdo ne... :lol: :lol: :lol: Asi Ti unikla podstatná věc, já do centra bych nejel autem, to se nevyplatí ať už časově, finančně, nebo je problém s parkováním, ale na letiště 119 nepojedu, nepojedu ani do Modřan tramvají to se mi nevyplácí za dvacet korun, nepojedu ani busem, nebo metrem támhle na jižák, vlezu si na magistrálu a je to rychlejší, ale naopak se mi vyplatí, cesty třeba na Národní třídu, Můstek, autem nejezdim ani na Hradčanskou, ale do okrajovejch míst jako je Suchdol, Zbraslav, atd, jiná varianta pro mě neexistuje, pokud nechci strávit hodinu v přeplněnym buse jedoucím jednou za hodinu. To je můj názor. Nejezdim autem bezhlavě, až mi DP nabídne slušnou úroveň cestování (komfort, rychlost) tak to má význam celoplošně. Ty bys jen zakazoval, ale podivej se, co Petr naspal do úvodníku, tlupa omezených rychlostí pro tram na 10 km/h, když já tam můžu jet autem 50. Až si DP opraví svůj píseček, tak si na něm budu hrát častěji. Dám Ti příklad. Jezdim do školy na Zahradní město, spojení MHD:
10 minut metro Skalka+3 mintuy bus, jsem tam za 15 minut, hodně luxusní spojení, ať už jde o slušné vlaky metra, nebo autobusy. Pro mě jediná volba je MHD, ale taky jezdim jinám do školy do Hrdlořez:
chůze na 9 je 10 minut, 9 jedu 16 minut a 3 minuty busem. Půl hodina? Ano, autem 14 minut!!! Tohle je rozdíl silnej!!! Neřikám všude vehemntně autem, ale tam kam se to vyplatí jedině autem. Mám možnost, tak ji využívám, proto jsem špatenej, že mě nebaví tvrdnout věčně v tramvaji, kde ještě (v zimě) budou smrdět vágusové????? Se zamysli! Je to můj názor stojim si za nim a nemyslim si, že je tak scestný. Nebo si myslíš, že řidiči co jezdí do práce autem jsou zrádcové? Co mají dělat, když mají spojení do práce na prd, nebo nechtějí riskovat újmu na zdraví v nočním spoji, kvůli bundě DP????? Si mimo, ale je to tvůj názor a nech si ho,ale je úplně... :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Martin-KT8D5.RN2P dne 26.10.2005 2:52, celkem upraveno 1 x.

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

Martin KT8D5

Příspěvek od Honzík » 25.10.2005 23:40

Musím napsat, že se mi nelíbí Martinův postoj. Je to jinými slovy zrádce MHD a a zradu by mělo něco následovat. Kvůli takovým bezohledným lidem jako je on jezdí tramvaje krokem. Já bych dal vjezd do širšího centra za 5000 kč a ať si Martínek v autíčku hoví, jak chce.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 25.10.2005 22:43

Martin-KT8D5.RN2P píše:
slimman píše:
Seš na něj moc hodnej. :wink: mě vždycky stoupne tlak, když mám tu čest s takovými "fandy". :twisted:
Fanda ano, ale ne blázen kdo z vás radši pojede z Lehovce do Modřan 3?? Já radši autem budu tam rychlejc a pohodlnějc. Třeba do centra si auto neberu, nezaparkoval bych, to se mi nevyplatí ani, ale třeba když už do toho Suchdola??? :wink:
Lehovec -Modřany? to je blbej příměr. Já bych to sice klidně jel, ale jsem šotouš na vození se v tramvaji, takže se nepočítám :) . Normální Člověk jede z Hloubětína tak k Poliklinice. Může jet buď přímo 3, ale ta má často zpoždění a tenhle úsek jede 63 minut... Nebo taky do metra a na Palačáku do tramvaje. Tahle varianta vyjde na 40-45 minut. Není to sice tak pohodlné, jako autičko, ale v rychlosti si to nezadá.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 25.10.2005 22:27

Karotka píše:
Martin-KT8D5.RN2P píše:Do centra, ono tam neni moc kde parkovat, takže to je trochu nevýhoda, ale mám-li bejt zlej, sice to asi neni košér, ale radši pojedu na Malostranskou autem než přeplněnou 22, Karmelitskou, nebo co to je... mám bejt v koloně v autě nebo v tramvaji? :?:
Ani jedno, ani druhé - jít po chodníku pěšky. A když už teda trčím v tramvaji, tak si počkám, až se dosune do zastávky, kde vystoupím a pokračuju po svých, což u auta dost dobře nejde.
Naprostá pravda a je to nejlevnější a njzdravější... Souhlasím.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 25.10.2005 22:25

slimman píše:
syverin píše:Mně zase na cestě z Karláku nebaví Podolské nábřeží, Jižní spojka, Štěrboholská radiála, Východní spojka a Chlumecká... To nemá cenu se o tom bavit, každý máme svoje hodnoty někde jinde. Ale prosil bych si uvědomit, že jestli máš MHD rád, tak by bylo vhodné ji občas podpořit a ne ji jen využívat jako objekt fotografíí nebo v nejvyšší nouzi s alkoholem v krvi.

Seš na něj moc hodnej. :wink: mě vždycky stoupne tlak, když mám tu čest s takovými "fandy". :twisted:
Fanda ano, ale ne blázen kdo z vás radši pojede z Lehovce do Modřan 3?? Já radši autem budu tam rychlejc a pohodlnějc. Třeba do centra si auto neberu, nezaparkoval bych, to se mi nevyplatí ani, ale třeba když už do toho Suchdola??? :wink:

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 25.10.2005 22:25

Martin-KT8D5.RN2P píše:Do centra, ono tam neni moc kde parkovat, takže to je trochu nevýhoda, ale mám-li bejt zlej, sice to asi neni košér, ale radši pojedu na Malostranskou autem než přeplněnou 22, Karmelitskou, nebo co to je... mám bejt v koloně v autě nebo v tramvaji? :?:
Ani jedno, ani druhé - jít po chodníku pěšky. A když už teda trčím v tramvaji, tak si počkám, až se dosune do zastávky, kde vystoupím a pokračuju po svých, což u auta dost dobře nejde.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 25.10.2005 22:21

slimman píše:
syverin píše:Mně zase na cestě z Karláku nebaví Podolské nábřeží, Jižní spojka, Štěrboholská radiála, Východní spojka a Chlumecká... To nemá cenu se o tom bavit, každý máme svoje hodnoty někde jinde. Ale prosil bych si uvědomit, že jestli máš MHD rád, tak by bylo vhodné ji občas podpořit a ne ji jen využívat jako objekt fotografíí nebo v nejvyšší nouzi s alkoholem v krvi.

Seš na něj moc hodnej. :wink: mě vždycky stoupne tlak, když mám tu čest s takovými "fandy". :twisted:
jak muže někdo říc o takovém to člověku fanda dopravy. TO není nic. Auto auto. On by měl být ten kterej by vždy řekl a proč si myslíš že jet tam autem je lepší. a dokázat že to není pravda.

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od slimman » 25.10.2005 22:19

syverin píše:Mně zase na cestě z Karláku nebaví Podolské nábřeží, Jižní spojka, Štěrboholská radiála, Východní spojka a Chlumecká... To nemá cenu se o tom bavit, každý máme svoje hodnoty někde jinde. Ale prosil bych si uvědomit, že jestli máš MHD rád, tak by bylo vhodné ji občas podpořit a ne ji jen využívat jako objekt fotografíí nebo v nejvyšší nouzi s alkoholem v krvi.

Seš na něj moc hodnej. :wink: mě vždycky stoupne tlak, když mám tu čest s takovými "fandy". :twisted:

Odpovědět