Pártytramvaj

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
MOp

Re: Sraz tramvajofilů :D

Příspěvek od MOp » 21.7.2006 18:31

Petr píše:Já to chápu jako útok vůči své osobě a provokaci, což je nečestné a nesportovní, pokud tam ještě budete, budu po vás vyhazovat předměty z okénka tramvaje :lol:
Dokud neletí MOp okýnkem, kde by se jistojistě šprajcnul, tak je to OK. .-D

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz tramvajofilů :D

Příspěvek od Petr » 21.7.2006 18:19

I.am.good píše:Dobře - pakliže máš tento názor, tak potom očekávej kolem té tvojí 22hodiny přepadení tramvaje číslo 16.
"Přiopilí cestující čekající na zastávce v pražských Strašnicích včera vpodvečer napadli řidiče tramvaje linky 16. Dle slov řidiče šlo o "úchyly, co chtěli aby jim dal prachy nebo život". Útočníci byli čtyři a na řidiče zaútočili výhybkovou tyčí. Řidič Petr X. leží v nemocnici s poraněními hlavy, zlomenou páteří a oběma spodními končetinami. Policie po pachatelích intenzivně pátrá."
Jo, lidi jsou dneska hrozně agresivní :lol: :lol: :lol: :lol:
Šmarjá, jenže já tágo vozím v kabině v kýblu s pískem, tak si musíte přinést vlastní :lol:

I.am.good

Re: Sraz tramvajofilů :D

Příspěvek od I.am.good » 21.7.2006 18:07

Petr píše:Já to chápu jako útok vůči své osobě a provokaci, což je nečestné a nesportovní, pokud tam ještě budete, budu po vás vyhazovat předměty z okénka tramvaje :lol:
Dobře - pakliže máš tento názor, tak potom očekávej kolem té tvojí 22hodiny přepadení tramvaje číslo 16.
"Přiopilí cestující čekající na zastávce v pražských Strašnicích včera vpodvečer napadli řidiče tramvaje linky 16. Dle slov řidiče šlo o "úchyly, co chtěli aby jim dal prachy nebo život". Útočníci byli čtyři a na řidiče zaútočili výhybkovou tyčí. Řidič Petr X. leží v nemocnici s poraněními hlavy, zlomenou páteří a oběma spodními končetinami. Policie po pachatelích intenzivně pátrá."
Jo, lidi jsou dneska hrozně agresivní :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz tramvajofilů :D

Příspěvek od Petr » 21.7.2006 17:31

I.am.good píše:Oukej. Tak holt příště, no :wink:
Já to chápu jako útok vůči své osobě a provokaci, což je nečestné a nesportovní, pokud tam ještě budete, budu po vás vyhazovat předměty z okénka tramvaje :lol:

I.am.good

Re: Sraz tramvajofilů :D

Příspěvek od I.am.good » 21.7.2006 17:08

Petr píše:22:00 mě vyhlížejte vepředu v lince 16 :cry:
Oukej. Tak holt příště, no :wink:

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz tramvajofilů :D

Příspěvek od Petr » 21.7.2006 17:01

I.am.good píše:19 hodin, zastávka tram Zborov (linky 7,11,16,55,58). Bar je přímo u zastávky. Posezení venku. Myslím, že se to jmenuje Max Bar (podle internetu) a maj tam Kofolu :)
Když ji miluješ, není co řešit. T3.
22:00 mě vyhlížejte vepředu v lince 16 :cry:

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 21.7.2006 16:28

Jojo, tétrojky a kofola. Vrátil jsem se do dětství ;-)

I.am.good

Sraz tramvajofilů :D

Příspěvek od I.am.good » 21.7.2006 16:24

19 hodin, zastávka tram Zborov (linky 7,11,16,55,58). Bar je přímo u zastávky. Posezení venku. Myslím, že se to jmenuje Max Bar (podle internetu) a maj tam Kofolu :)
Když ji miluješ, není co řešit. T3.

Uživatelský avatar
Té šestka
Uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 05.1.2006 11:08
Bydliště: na trati l. 9-10-58-59 a 180
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Té šestka » 16.5.2006 1:10

Sheep píše:a teraz trochu OT: kokooooz kolko to ma W? :D a to si potom odpajas ked koncis jazdu?
Výkon je 2krát 30W,takže na kabinu dostatečný.Po šichtě nic neodpájím.Na konci kabelu mám konektor cinch,na ten nasazuji redukci dle typu vozidla.Když mám T6,jsem napojený místo ventilátorku a když mám T3.R.P (alstoma) tak píchnu redukci místo pro připojení vzduchové sedačky.Kdybys byl napájen přes krokodýlky někde na svorkách,mohli by ti strhnout premie za nedovolené připojování,takle jsem napojen v oficiálních zásuvkách 24V.Samozřejmostí je měnič na 12V.V kufru vozím ještě drobné nářadí a svačinu.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 15.5.2006 23:13

Té šestka píše:Máš pravdu,odvádí to jeho pozornost,pokud ti radio řve na plný koule.Ale třeba na nočním provozu,je to jen hudební kulisa u které neusneš!Kdyby to odvádělo řidičovu pozornost,tak by to nemontovali ve fabrice do nových autobusů.
No reknu ti , v praci mam zvukovou kulisu a pokud v noci hrajou furt to stejny dokola , tak to akorat nas****a . Navic pokud nahodou prolozej pisnicky , mluvenym slovem, tak je to az neprijemny.

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 15.5.2006 20:03

Někdy se o "hudební kulisu" postará sama technika... třeba vůz 7268 vyluzuje hrůzostrašné "scratche" a cestující jsou při rozjezdech nuceni k břišním tancům... :smt078

Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep » 15.5.2006 18:20

PvvS píše:Jde o to ze poslech radia odvadi ridicovu pozornost a riic muze preslechnout vystrazny signaly (sanitka, hasici). Ve meste se jich pohybuje dost. Nejakej pubos s vytunenou mandelinkou ohrozuje v tomhle nejvic sebe, ale ridic tram i vsechny ostatni. Prece jenom je rozdil j mandelinka (max 1,7 tuny + jeden clovek) a rekneme KT8 ( 40 tun +200 lidi) . Nezapominej na rozdilny brzdny vzdalenosti. Uz tu bylo tolik nehod kvuli mobilum, preslechnuti, az to hezky nejni .
to je tiez pravda
Té šestka píše:Máš pravdu,ale zakázané ovoce chutná nejlépe.Co říkáš tomuhle?Můj zlepšováček.
a teraz trochu OT: kokooooz kolko to ma W? :D a to si potom odpajas ked koncis jazdu?

Uživatelský avatar
Té šestka
Uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 05.1.2006 11:08
Bydliště: na trati l. 9-10-58-59 a 180
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Té šestka » 15.5.2006 18:15

PvvS píše:Jde o to ze poslech radia odvadi ridicovu pozornost a riic muze preslechnout vystrazny signaly (sanitka, hasici). Ve meste se jich pohybuje dost. Nejakej pubos s vytunenou mandelinkou ohrozuje v tomhle nejvic sebe, ale ridic tram i vsechny ostatni. Prece jenom je rozdil j mandelinka (max 1,7 tuny + jeden clovek) a rekneme KT8 ( 40 tun +200 lidi) . Nezapominej na rozdilny brzdny vzdalenosti. Uz tu bylo tolik nehod kvuli mobilum, preslechnuti, az to hezky nejni .
Máš pravdu,odvádí to jeho pozornost,pokud ti radio řve na plný koule.Ale třeba na nočním provozu,je to jen hudební kulisa u které neusneš!Kdyby to odvádělo řidičovu pozornost,tak by to nemontovali ve fabrice do nových autobusů.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 15.5.2006 11:01

Sheep píše:zajimave je to ze v MHD radio mat nemozes ale ked ide dajaky repik so svojim tuningovym autom v meste tak hudbu z neho pocuje daleko viac ludi, alebo ked v meste chodite okolo stankov a obchodov, tak vsade hra hudba a myslim ze tiez to nemaju nejak "dovolene"
Jde o to ze poslech radia odvadi ridicovu pozornost a riic muze preslechnout vystrazny signaly (sanitka, hasici). Ve meste se jich pohybuje dost. Nejakej pubos s vytunenou mandelinkou ohrozuje v tomhle nejvic sebe, ale ridic tram i vsechny ostatni. Prece jenom je rozdil j mandelinka (max 1,7 tuny + jeden clovek) a rekneme KT8 ( 40 tun +200 lidi) . Nezapominej na rozdilny brzdny vzdalenosti. Uz tu bylo tolik nehod kvuli mobilum, preslechnuti, az to hezky nejni .

Uživatelský avatar
Té šestka
Uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 05.1.2006 11:08
Bydliště: na trati l. 9-10-58-59 a 180
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Té šestka » 14.5.2006 23:50

Sheep píše:zajimave je to ze v MHD radio mat nemozes ale ked ide dajaky repik so svojim tuningovym autom v meste tak hudbu z neho pocuje daleko viac ludi, alebo ked v meste chodite okolo stankov a obchodov, tak vsade hra hudba a myslim ze tiez to nemaju nejak "dovolene"
Máš pravdu,ale zakázané ovoce chutná nejlépe.Co říkáš tomuhle?Můj zlepšováček.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno