Tram - zvuky

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
Valema
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: 08.11.2006 18:58

Příspěvek od Valema » 27.3.2007 22:35

člověk nemůže dělat všechno najednou a ještě k tomu, když nemá čas. Takže já si myslím že by jsme nemněli na Yvonu tolik tlačit ať udělá nějakej novej mixik i když to chcem. Čověk neni computer a já myslím že paní Yvona je určitě skvělej člověk a buďme rádi že vůbec něco takového udělá.
Jestli jsem někoho s tímto naštval tak se omlouvám ale je to můj názor i když paní Yvonu vůbec neznám tak je to prostě můj názor.

admirak

Příspěvek od admirak » 27.3.2007 22:17

Oskar píše:Yvona: Připojuji se k pochvale.

A rovnou se ptám. Při jaké příležitosti povídá paní Hazdrová "zkouška kolejnicové brzdy."? Že by při střídání? Ale jak to ta tramvaj pozná?
To by mě také zajímalo...

Uživatelský avatar
Oskar
Uživatel
Příspěvky: 1212
Registrován: 10.6.2006 11:17
Bydliště: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oskar » 27.3.2007 22:11

Yvona: Připojuji se k pochvale.

A rovnou se ptám. Při jaké příležitosti povídá paní Hazdrová "zkouška kolejnicové brzdy."? Že by při střídání? Ale jak to ta tramvaj pozná?

admirak

Příspěvek od admirak » 27.3.2007 22:03

Yvona píše:Klucíííííí, já to vím moc dobře, ale on také musí být i nápad, a ten nápad se nerodí ze dne na den. Nejhorší je, že mě ty nápady napadají ve chvíli, kdy nejsem u PC (zřejmě zákon schválnosti, protože mě to napadá právě v tramce, viz dnešek fotbalový mix se Sparta zastávkou a tak).A výroba jednoho mix-songu na prográmku s kterým dělám, (což je velice amatérský prográmek) zabije v průměru 6-8h času. :o
Já to chápu... :wink: Nechceš později vydat CD??

Yvona

Příspěvek od Yvona » 27.3.2007 21:59

MOp píše:nejsi sám..
Klucíííííí, já to vím moc dobře, ale on také musí být i nápad, a ten nápad se nerodí ze dne na den. Nejhorší je, že mě ty nápady napadají ve chvíli, kdy nejsem u PC (zřejmě zákon schválnosti, protože mě to napadá právě v tramce, viz dnešek fotbalový mix se Sparta zastávkou a tak).A výroba jednoho mix-songu na prográmku s kterým dělám, (což je velice amatérský prográmek) zabije v průměru 6-8h času. :o

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4737
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MOp » 27.3.2007 21:51

admirak píše:To je škoda, těším se až si poslechnu něco nového.. :cry: :cry:
nejsi sám..

admirak

Příspěvek od admirak » 27.3.2007 21:47

Yvona píše:Děkuji za pochvalu mixů a nejen Tobě. Bohužel z nedostatku času v mixování silně zaostávám, což mě mrzí, protože už byla jakási poptávka po nových. Jenže čas je můj nepřítel, asi jako každého z nás a podle toho to také na www vypadá, co se trammusic týče.
Pokusím se něco zase upravit do posluchatelné podoby a určitě v této sekci na TF dám echo, ale nebude to hned zítra.
Nedostatek času ubíjí mou nápaditost. :cry: :cry: :cry:
To je škoda, těším se až si poslechnu něco nového.. :cry: :cry:

Yvona

Příspěvek od Yvona » 27.3.2007 21:46

Valema píše:ty mixi nejsou jen dokonale jsou prostě number one máte je skvělí Yvono fakt krása
val.martin@seznam.cz
Děkuji za pochvalu mixů a nejen Tobě. Bohužel z nedostatku času v mixování silně zaostávám, což mě mrzí, protože už byla jakási poptávka po nových. Jenže čas je můj nepřítel, asi jako každého z nás a podle toho to také na www vypadá, co se trammusic týče.
Pokusím se něco zase upravit do posluchatelné podoby a určitě v této sekci na TF dám echo, ale nebude to hned zítra.
Nedostatek času ubíjí mou nápaditost. :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Valema
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: 08.11.2006 18:58

Příspěvek od Valema » 26.3.2007 22:18

admirak píše:Chtěl jsem se zeptat jestli nemá někdo zvuk co se ozývá z vysílačky před hovorem s řidičem??(nevím jak to popsat) Sháním ho a nemůžu najít :cry:
ty mixi nejsou jen dokonale jsou prostě number one máte je skvělí Yvono fakt krása

teď k věci mam něco podobného ale nejsem si jist protože jsem už dlouho neslišel ten zvuk mam ho jen v podvědomí nejsem totíž žádnej řidič tramvaje a nikdy jsem ani neseděl v kabině řidiče boužel no takže se předem omlouvám kdyby to nebyl vůbec podobnej zvuk ale trochu to připomíná.
takžejestli to chcete tak napište na moje stránky a tam my nechte vzkaz s mailem a nebo na mail:

http://www.vmt.estranky.cz

val.martin@seznam.cz

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Příspěvek od Absolut » 01.3.2007 10:48

Takže mi to samozřejmě firewall v práci nedovolí stáhnout (ZA**ANÝ KAPITALISMUS) a na "plném" internetu budu nejdříve zítra večer. Leda kdyby se někomu chtělo poslat mi to zazipované mejlem.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Příspěvek od Absolut » 01.3.2007 10:43

ad Yvona: Konečně (poprvé) koukám na Tvou stránku a zkusím si stáhnout mixy, protože hudba mého dětství/mládí s tramvajovým hlášením mě láká 8-)

Uživatelský avatar
2217
Uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: 16.11.2006 23:16
Bydliště: kousíček od Národní Třídy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 2217 » 01.3.2007 10:28

Yvonko, máš dokonalé mixy!! TO fakt nemá chybu. 8-)

admirak

Příspěvek od admirak » 28.2.2007 19:43

Chtěl jsem se zeptat jestli nemá někdo zvuk co se ozývá z vysílačky před hovorem s řidičem??(nevím jak to popsat) Sháním ho a nemůžu najít :cry:

Yvona

SMS toń do mobilu-zvonek tramvaje

Příspěvek od Yvona » 28.2.2007 18:20

Na mých stránkách je možné si stáhnout jako doručovací tón SMS do mobilu zvuk zvonku tramvaje.
Kdo má zájem, nechť ať vstoupí a sosá na :

http://yvonaurbanova.webovastranka.cz/file/index

teen

Příspěvek od teen » 20.8.2006 21:22

Tombus píše:Autobusový hlásič má u DPP paměť 16 MB.
no já jsem to myslel obecně.. jako že se takový teď vyráběj... viz ICU08/MPEG digitální hlásič (od APEXu) ... http://www.apex-jesenice.cz/vyrobky/hlasice/ICU08.pdf

Technická specifikace:
Kódování záznamu: MPEG vrstva 2 a 3 (MP2 a MP3)
Maximální bitová rychlost záznamu: 256 kbit/s
Doporučený vzorkovací kmitočet: 48 kS/s
Velikost paměti: 32 Mbyte

Zamčeno