Fotopřístroje a fotografování

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od gabuliatko » 10.2.2011 12:49

MM-Mikulovsky píše:PS: Snad se alespoň zprostředkovaně dostanu k výsledku dnešního jednání - nemohu mu být přítomen (právě odcházím na linku 6)
A já se tak těšil na barevnou slohovou práci. Milane, opravdu by Tě nemohl někdo vystřídat ?

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od chemik » 10.2.2011 12:20

MM-Mikulovsky píše:
Petr píše:Akce slušný řidič v praxi :lol:
No zrovna v obratišti Výstaviště - při "kvalitě" tamního WC není divu, že řidiči nemají na onu akci žádné pomyšlení.
Jeden kolega zrovna včera poznamenal na Andělu, že fotky toho WC chtěl vzít dnes odpoledne na setkání s GŘ - projednávající prý právě tuto odpověď řidičů na prosincový dopis GŘ s přílohou Akce slušný řidič. No poznamenal, že to však kvůli některým kolegům neudělá - páč oni očesali o kliky, kohoutky atd. nejnovější WC v obratišti Voz. Kobylisy! Jistě by mu bylo "vmeteno", že si to viditelně takové zasloužíme.
PS: Snad se alespoň zprostředkovaně dostanu k výsledku dnešního jednání - nemohu mu být přítomen (právě odcházím na linku 6)
Jsem zklamaný, Milane, já si na tebe vsadil, že tam půjdeš, ikdyby za tebe měla startovat záloha

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 10.2.2011 12:15

Petr píše:Akce slušný řidič v praxi :lol:
No zrovna v obratišti Výstaviště - při "kvalitě" tamního WC není divu, že řidiči nemají na onu akci žádné pomyšlení.
Jeden kolega zrovna včera poznamenal na Andělu, že fotky toho WC chtěl vzít dnes odpoledne na setkání s GŘ - projednávající prý právě tuto odpověď řidičů na prosincový dopis GŘ s přílohou Akce slušný řidič. No poznamenal, že to však kvůli některým kolegům neudělá - páč oni očesali o kliky, kohoutky atd. nejnovější WC v obratišti Voz. Kobylisy! Jistě by mu bylo "vmeteno", že si to viditelně takové zasloužíme.
PS: Snad se alespoň zprostředkovaně dostanu k výsledku dnešního jednání - nemohu mu být přítomen (právě odcházím na linku 6)

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 10.2.2011 11:54

Petr píše:
DG7021 píše:Nad to je asi potřeba se povznést. Ale ta fotka dvou T3 na smyčce je nádherná.
Ono je úžasný, když na tebe ječí kolegové. Ty jsi v uniformě a stejně vztyčený prostředníček letí.... :-(
To na mne (byť v civilu) už také nějaký "letěl", ale jednou se mi hned druhý den dostalo omluvy, že jsem nebyl za včasu poznán.

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od Karotka » 10.2.2011 11:11

Rashid píše:Jak se ta doba změnila, na starých fotkách z první republiky většinou všichni pózují a přátelsky se usmívají a nikomu z nich to nevadí.
Jestli to nebylo tím, že tehdy byly aparáty a stativy mnohem těžší - jinými slovy, případný konflikt s fotografem mohl zanechat citelné následky ( :smt021 )

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od Petr » 10.2.2011 10:23

Absolut píše:Já mám ze včera z T3 přesně opačnou zkušenost, řidič 6892 byl usměvavý, milý, hodný.
Jenže ty jsi Absolut, víš =D>

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od Absolut » 10.2.2011 10:13

Já mám ze včera z T3 přesně opačnou zkušenost, řidič 6892 byl usměvavý, milý, hodný.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od Petr » 10.2.2011 10:12

DG7021 píše:Nad to je asi potřeba se povznést. Ale ta fotka dvou T3 na smyčce je nádherná.
Ono je úžasný, když na tebe ječí kolegové. Ty jsi v uniformě a stejně vztyčený prostředníček letí.... :-(

Uživatelský avatar
DG7021
Uživatel
Příspěvky: 972
Registrován: 08.11.2010 12:07

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od DG7021 » 10.2.2011 10:10

Nad to je asi potřeba se povznést. Ale ta fotka dvou T3 na smyčce je nádherná.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od Petr » 10.2.2011 9:56

Akce slušný řidič v praxi :lol:

Rashid
Uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: 09.8.2009 20:10
Bydliště: V Bubenči tam kde postavili pár metrů kolejí, zničili vše, utratili miliardy a nyní tleskají jako kd

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od Rashid » 10.2.2011 0:50

Podobné zkušenosti mám také s řidičem ze Strašnic. Tento byl ale mladý, tak okolo 25-30 let.
Taky mi ukazoval z 6892 jakej jsem ... a jak by mě ten foťák vyhodil z okna.
Jenže já stál na Národce hned u sloupku a zmíněná 6892 stála až jako druhá za již odjetou
jinou 2xT3. Takže dost pěkná dálka. Pak se rozjel a celou vzdálenost projel s deskama před obličejem. A já se modlil aby někoho nezajel. Vsadím se, že tento člověk by to hodil na mě, že někoho zajel kvůli mě. To je panečku riskování. Tohleto chování nedokážu vůbec pochopit.Zajímalo by mě zda to dělají i na cizince. Zajímalo by mě, jak by se k tomu postavili
dispečeři, i když jak si vzpomínám na jednu fotku - je někde na archivu z roku 2007 se
dispečink taky pěkně prezentuje se vztyčeným prstem.
Jinak žádné omezení fotografů neexistuje. Doba studené války naštěstí minula a tím pádem
nejsme imperialističtí špióni. :)
Jak se ta doba změnila, na starých fotkách z první republiky většinou všichni pózují a přátelsky se usmívají a nikomu z nich to nevadí. A dneska radši řidič riskuje, že někoho
zajede, když si dá desky před ksicht, aby na fotce nebyla jeho maličká hlavička náhodou vidět. Asi to dělají nějací průseráři, kteří nemají čisté svědomí, ale paradoxně
se tímto jednáním krásně prozradí.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od OMH » 09.2.2011 22:55

syverin píše:No, zrovna tyhle fotky jsou spíš o těch řidičích, než o tramvajích. Ale v mezích občanského zákoníku to snad ještě je.
Ano, jde o výřezy z fotek jakožto reakci na jeho chování. Hlavní fotka je v "Na znamení".

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od syverin » 09.2.2011 22:53

No, zrovna tyhle fotky jsou spíš o těch řidičích, než o tramvajích. Ale v mezích občanského zákoníku to snad ještě je.

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od tramvajka » 09.2.2011 22:46

OMH píše:Za fotku dvou souprav T3 si člověk i nechá nadávat od borce, co umí jezdit poslepu...
Jo, tenhle týpek už na mě taky při focení párkrát ukázal, že jsem jednička... Ještě jezdí ze Strašnic jeden, takovej starší, šedivej, taky pěknej exot... Kdy konečně někteří jedinci pochopí, že nás nezajímají oni, ale tramvaje ?! Asi nikdy ... #-o

Uživatelský avatar
fricoolinek2
Uživatel
Příspěvky: 2599
Registrován: 23.3.2005 21:38
Bydliště: 4 5 12 20 54 120 130 170 230 558 601 RIP: 6 13 14 126 128 192 246 247 248 501 514
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopřístroje a fotografování

Příspěvek od fricoolinek2 » 09.2.2011 22:02

A jak si byl daleko? (Exif nejni...)

Odpovědět