Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
admirak

Příspěvek od admirak » 05.6.2007 16:52

Pak už mě teda jenom napadá, že na to že je nabouraná, tak není odřená a pak ještě jakým směrem je promačkaná, jinak mě nic nenapadá.
Naposledy upravil(a) admirak dne 05.6.2007 16:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 05.6.2007 16:45

admirak píše:Není u tý sekce něco zamotanýho?
Na tramvaji !
Kromě toho, že je nabouraná...

MOp už ví ? :wink:

admirak

Příspěvek od admirak » 05.6.2007 16:42

Není u tý sekce něco zamotanýho?

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 05.6.2007 16:21

Tak schválně, co je na téhle fotografii netypické ?

Uživatelský avatar
itelv
Uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: 05.1.2006 11:25
Bydliště: Praha 7

Můstek

Příspěvek od itelv » 31.5.2007 15:15

KZsoci píše:Byl jsem vícekrát ve vestibulu stanice Můstek, ale nevzpominám si na můstek.
Fotky lze vidět na http://metroweb.cz/metro/stanice/linka_a/MSA/MSA.htm kokrétně třeba: http://metroweb.cz/metro/stanice/linka_ ... ustek2.jpg

Uživatelský avatar
vláčky87
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 12.3.2004 9:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od vláčky87 » 31.5.2007 15:15

Pantografy pro dvounápravové vozy vyráběla Trakce v letech 1968-70, byla to nová konstrukce inspirovaná v té době moderní konstrukci Stemman a pochopitělně musela být bezlicenční. Použila se na nich horní lišta uložená na gumových silentblocích,obzvláště lehká a celá konstrukce byla maximálně odlehčena aby nezatěžovala nadměrně střechu vozidla. Rovněž výška byla upravena s ohledem na umístění nad střešní nástavbou a nutnost průjezdu na nejnižších místech pražské trolejové sítě. Po vyřazení 2 nápravových vozů v r. 74 byl záměr relativně nové pantografy použít na T3, udajně se od toho ale ustoupilo s ohledem na dosti velké napřímení pantografu a asi i pro kolizi dolního ramene s bleskojistkou, která se tehdy umisťovala do osy vozu před pantograf. Jinak si tento pantograf pro podobnost se Stemmanem vysloužil u některých zaměstnanců název "trakceman".
Jinak pro KZsoci: poslední tramvají v Praze s tyčovým sběračem "kladkou" v pravidelném provozu byly T1, ve zkouškách pak T2 a poslední zkoušený byl typ K5AR, který měl jeden pantograf a jednu kladku. Sám jsem s ním několikrát jel, ale jak jsme mohli, jezdili jsme na pantograf, ta tyč byla trolejbusová, manipulace s ní dost nepříjemná, tak jsme se tomu pokud možno vyhýbali.
Nesmím zapomenout na obojetnou T1 v Motole /myslím 5091/, s tou jsem jezdil často,vždy ale jen na pantograf.

Uživatelský avatar
KZsoci
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 04.11.2006 0:13
Bydliště: Budapešť, Maďarsko

Příspěvek od KZsoci » 31.5.2007 12:40

7080 píše:Lyra se neosvědčila, protože při dosažení vyšší rychlosti docházelo k jejímu rozkývání a následným odskokům od troleje. Jízda potom byla trhaná.

OFF

Lyra byla docela dobrá pro nás, ale měli jsme také kladky:

- Firma Budapest-Budafoki Helyiérdekű Villamos Vasút (Budapešť-Budafokská Lokální Elektrická Dráha) musila použit tyčkový sběrač, protože vlaky jezdíli na trase Móricz Zsigmond körtér - Szent Gellért tér firmy Budapesti Közúti Vaspálya Társaság (Budapešťský Uliční Železniční Společnost - hlavní firma tramvaje, bývalý provozovatel koňské dráhy), kde mohly tramvaje použit koleje, ale nemohly použit vedení; pročez musila firma dobývat nové vedení, které nebylo direktní nad koleji, ale šikom - tak umí jezdit jenom tramvaj s tyčkovým sběračem.

Teď jezdí na trase BBVV linky 41 a 47. Časnější byla linka 43 taky, která jezdí do čtvrtě Budafok. Teď už bohužel neexistuje.

http://www.villamosok.hu/nza/4800/bbvv24.jpg

- Tramvaje firmy Budapest-Újpest-Rákospalota Villamos Vasút (Budapešť-Újpest-Rákospalota Elektrická Dráha) měly také kladky; to nemá takovou přičinu, jak u BBVV. Dnešní linka 14 jezdí na trase BÚR-vasút. :) Tyto tramvaje byly první vozy, které byly kompletní vyroben od firmy Ganz.

http://www.villamosok.hu/nza/burv3.jpg

---

Absolut: tak to budu dělat. :)

Uživatelský avatar
7080
Uživatel
Příspěvky: 1084
Registrován: 02.12.2005 13:40
Bydliště: V kopci mezi M 135 a M 22

Příspěvek od 7080 » 31.5.2007 10:36

Karotka píše:Lyra se v Praze zkoušela od roku 1915, měly ji vozy 348 - 358 ("prototypová" série, měly dost inovací) a 359 - 418 (první série "devítiokeňáků"), asi se pokus nepovedl, protože dostaly zase kladku.
Lyra se neosvědčila, protože při dosažení vyšší rychlosti docházelo k jejímu rozkývání a následným odskokům od troleje. Jízda potom byla trhaná.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trainzjohny » 31.5.2007 10:21

syverin píše:...
2) Poslední vůz s "kladkou" - tyčovým sběračem (něm. Stangenstromabnehmer:-) dojezdil v pravidelné osobní dopravě zřejmě 24. 5. 1971. ....
Mám někde poznámenány výročí v dopravě a tak jsem si vzpomněl, že nedávno právě bylo výročí konce kladek a našel jsem si to co mám poznamenané:

Kód: Vybrat vše

21.5.1971, pankrácká 2101 přišla jako poslední provozní (i pracovní) vůz o kladku
je to pár dní, ale mám pocit, že v posledních dnech kladek, už je měli jen služebáci.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Příspěvek od Absolut » 31.5.2007 8:51

Káemíčku, nečteš diskuse, tyčové sběrače končily 1971.

KZsoci, až budeš v Praze, tak dej určitě vědět

Uživatelský avatar
Káem
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: 03.11.2006 15:32
Bydliště: 1,8,15,25,26,51,56,AE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Káem » 31.5.2007 8:45

MOp píše:1S tyčovým sběračem se přestalo jezdit 9.5.1974 (konec 2.nápravových tram v souvislosti se zahájením provozu metra C)
Pane Mope, to bych pochyboval. Myslím že všechny 18,23 už měly nějakou dobu před tím pantografy. Zajímavý námět na hrabání v archívu :-)

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 31.5.2007 0:37

KZsoci píše:Vím-li dobře, jmenoval se "usnadňovaný(?) pantograf" (= pantograf s menším hmotnostem).
odlehčený
KZsoci píše:Ale vedení bylo u nás vždy vhodné pro "Lyrabügel" (http://www.historische-strassenbahn-pot ... teil03.jpg) i pantografy.
Lyra se v Praze zkoušela od roku 1915, měly ji vozy 348 - 358 ("prototypová" série, měly dost inovací) a 359 - 418 (první série "devítiokeňáků"), asi se pokus nepovedl, protože dostaly zase kladku.

Bylo by historicky přesnější, kdyby komerční vozy 349 a 412 dostaly lyru :lol: (351 ne, ten je ve stavu po přestavbě, kdy už měl kladku)

Uživatelský avatar
KZsoci
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 04.11.2006 0:13
Bydliště: Budapešť, Maďarsko

Příspěvek od KZsoci » 31.5.2007 0:08

Martin píše:Zdravím.
Ono je to tam takové zastrčené: Musíš sejít do vestibulu, který je dole na Václavském nám., nikoliv tím, co je uprostřed. Potom projdeš přes označovače jízdenek a nalevo za stanovištěm dozorčího je takové skleněné zábradlí - to je onen "můstek". Bývá to tam osvětlené.
Děkuji. Doufám, že mohu cestovat do Prahy v létě, pak přihlížím to. :)

Uživatelský avatar
KZsoci
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 04.11.2006 0:13
Bydliště: Budapešť, Maďarsko

Příspěvek od KZsoci » 31.5.2007 0:03

Karotka píše:Viděl jsem i fotky T3 s tímhle druhem pantografu -> nejspíš se pantografy z vyřazených vozů dávaly na nově dodané.
U nás měly jenom bengálské tramvaje odbobný pantograf počátkem.

http://www.villamosok.hu/nza/3720.jpg

Vím-li dobře, jmenoval se "usnadňovaný(?) pantograf" (= pantograf s menším hmotnostem). Ale vedení bylo u nás vždy vhodné pro "Lyrabügel" (http://www.historische-strassenbahn-pot ... teil03.jpg) i pantografy.

Uživatelský avatar
Martin
Uživatel
Příspěvky: 244
Registrován: 14.3.2007 14:37
Bydliště: Prágl - Strašnice

Příspěvek od Martin » 31.5.2007 0:02

KZsoci píše:Wow. :D To je moc zajimavé! :)

Děkuji pěkně! :) Byl jsem vícekrát ve vestibulu stanice Můstek, ale nevzpominám si na můstek. :oops: Přiště se budu podívat to. :)
Zdravím.
Ono je to tam takové zastrčené: Musíš sejít do vestibulu, který je dole na Václavském nám., nikoliv tím, co je uprostřed. Potom projdeš přes označovače jízdenek a nalevo za stanovištěm dozorčího je takové skleněné zábradlí - to je onen "můstek". Bývá to tam osvětlené.

Odpovědět