Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 15.4.2005 20:25

Mám takovej návrh, nebylo lepší použít jako fotogalerii pro toto forum již zaběhnutou na foto-aktualne.mhdcr.biz Samozrejmě odkaz by směřoval rovnou na tramvajovou část - http://foto-aktualne.mhdcr.biz/index.php?cat=4 .
Dají se tam nahrávat třeba jen schválené fotky. Kdyby se určil moderátor (toho bych se klidně ujal - stejně už na to mám oprávnění), který by fotky schvaloval, tak by se z toho mohla stát docela kvalitní a rozsáhlá fotogalerie...

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínka

Příspěvek od Tonda Ježek » 15.4.2005 20:04

Proxy píše:Také nechápu, proč se např. Béďa nestal novým moderátorem, ačkoliv zvítězil v anketě na: http://anketa.mhdcr.biz/
Páne jo, a já byl druhej :shock: :P

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Re: Praporek

Příspěvek od Gagarin » 15.4.2005 15:10

Proxy píše:6432: Mám na tebe stejný dotaz jako na Gagarina, jaký používáš prohlížeč :?:
Já mám MIE 6 a nehýbe se mi nic 8-)
Mám IE5. A taky ještě jeden, obdobný problém. Dost často jsem z fórumu samovolně odhlášen a znovu to po mně chce jméno a heslo. A navíc se mi mažou zobrazení o nových příspěvcích (všech).

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínka

Příspěvek od Pajda » 15.4.2005 14:42

MOp píše:.............. dospel bys do stadia, kdy chces neco napsat a v tu chvili bys zvazil variantu, ze je to vlastne offtopic, takze to napsat nemuzes, protoze bys to musel v zapeti smazat presunut atd.. byt moderatorem neni totiz jen tak.. .......
Proto tu býval s MOpem i šotek, ten tu chybí

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 14:35

Proxy píše:@3634
to je az konecne reseni.. prvni mas videt automaticky.. ale je to dobry krok mr. greene. co tak to zde trosku zase vycistit ? :-D

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 15.4.2005 14:27

@3634 Výzva diskutujícím
Pokud budete mít pocit, že je v některém tématu nutný zásah moderátora, neváhejte a ihned pošlet SZ mně nebo ostatním zeleným či oranžovým. Děkuji
@3634

MOp

Re: Připomínka

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 14:09

Martin.KT8D5 píše:Jako sorry, ale stejnak můj názor je, že moderátoři po odchodu MOpa jsou jen v tom, že jsou zelený...
hele nezacinej s tim prosim, jo?.. jsem rad, ze jsem z toho venku..
mozna tobe by chvilkove adminovani prospelo.. dospel bys do stadia, kdy chces neco napsat a v tu chvili bys zvazil variantu, ze je to vlastne offtopic, takze to napsat nemuzes, protoze bys to musel v zapeti smazat presunut atd.. byt moderatorem neni totiz jen tak..

ke svemu moderovani se vyjadrovat nehodlam. pouze upozornim na tu samou anketu jako proxy, kde se mi nedostalo podpory. tudiz jsem svou praci neodvadel dobre a bylo mi to dalsim voditkem (po te "svinarne" na jonase) ke kroku, ktery jsem pote ucinil..
Naposledy upravil(a) MOp dne 15.4.2005 14:31, celkem upraveno 1 x.

MOp

Re: Připomínka

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 14:08

Proxy píše:Také nechápu, proč se např. Béďa nestal novým moderátorem, ačkoliv zvítězil v anketě na: http://anketa.mhdcr.biz/
protoze jses tam ty :-D a to je zaruka kvality, takze to staci..

Martin.KT8D5

Re: Připomínka

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 14:08

Proxy píše:
Martin.KT8D5 píše:a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Musím konstatovat, že já osobně jsem se na utváření nové podoby TF nijak nepodílel, takže jsem trochu z obliga. Také nechápu, proč se např. Béďa nestal novým moderátorem, ačkoliv zvítězil v anketě na: http://anketa.mhdcr.biz/
Jako sorry, ale stejnak můj názor je, že moderátoři po odchodu MOpa jsou jen v tom, že jsou zelený...

MOp

Re: Připomínka

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 14:06

Béďa Trávníček píše:Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi naivní... :oops:
pravidla jsou v mostarne, nikoliv zde. zde existovalo a existuje jedine - slusnost.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínka

Příspěvek od Proxy » 15.4.2005 14:06

Martin.KT8D5 píše:a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Musím konstatovat, že já osobně jsem se na utváření nové podoby TF nijak nepodílel, takže jsem trochu z obliga. Také nechápu, proč se např. Béďa nestal novým moderátorem, ačkoliv zvítězil v anketě na: http://anketa.mhdcr.biz/

Martin.KT8D5

Re: Připomínka

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 14:05

Béďa Trávníček píše:
Martin.KT8D5 píše:a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi najivní... :oops:
Jseš naivní... Ale to je vcelku v pořádku... :wink: Můžeš ho napsat, ale nerzočiluj se tady... :wink:

Béďa Trávníček

Re: Připomínka

Příspěvek od Béďa Trávníček » 15.4.2005 14:04

Martin.KT8D5 píše:a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi najivní... :oops:

MOp

Re: Připomínka

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 14:00

Béďa Trávníček píše:Stejní lidi, stejné mravy jako dřív... takže změna zdánlivě není žádná. Jen že ubylo příspěvků a někteří se je snaží zase nahnat... :roll: :(
zmena nastala pouze v tom ohledu, ze zde zmizely offtopicove prispevky, ale dalsich 10 jich vzniklo.. normalni forarsky stav..

a jestli mi zmizi 10 nebo 100 nebo kolik ted mam prispevku? - skoro je mi to uplne jedno. ja netouzim byt v top ten.. naopak se chci zbavit zavislosti na zdejsim foru.. lec jde to velice tezce...

Martin.KT8D5

Re: Připomínka

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 13:56

Béďa Trávníček píše:
Jonáš píše:Tak mám dojem, že pokud se zde nezačnete páni admini a moderátoři projevovat coby správci, tak restart byl zbytečný. Ještě df neběží ani 24 hodiny a už je to, jak bývalo.
Stejní lidi, stejné mravy jako dřív... takže změna zdánlivě není žádná. Jen že ubylo příspěvků a někteří se je snaží zase nahnat... :roll: :(
a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...

Odpovědět