Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
52
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 365

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 27.1.2006 14:50

KM píše:ad TJ: No a ještě napiš, kdo to napadání začne. Schválně, jdi po tý diskusi. :roll:
Vždy se někdo najde, ale kdo by to byl tentokrát, nemohu posoudit (i když své kandidáty už jsem měl vytipované).

Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2384
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Příspěvek od pawel » 27.1.2006 14:49

tak mám myslím první smazaný příspěvek v historii (to je docela dobrá bilance, ne?). věděl jsem, že nejde o zcela "korektní" příspěvek, ale předem jsem si zjistil, že jsem v rubrice "ostatní / kam s tím..ním", tak jsem byl přesvědčen, že žádný přečin nepáchám.
jinak v podstatě souhlas s KM, s jeho odpovědí se ztotožňuji (týjo:)).
Naposledy upravil(a) pawel dne 27.1.2006 14:51, celkem upraveno 1 x.

KM

Příspěvek od KM » 27.1.2006 14:44

ad TJ: No a ještě napiš, kdo to napadání začne. Schválně, jdi po tý diskusi. :roll:

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 27.1.2006 13:58

KM píše:Typický příklad dětinského užívání cenzury - dospělý člověk požádá: Pánové, prosím ukončete diskusi, není k tématu. (jakkoliv téma se jmenuje "ostatní" a jakkoliv diskuse není jen o plechovělaminátových strojích ale i o lidech kolem nich, a navíc tato nebyla nijak pohoršující). Neprotestuji, (neb na to nemám právo), uvádím to jen jako příklad. I uzamknout diskusi by šlo.
Je jedno takové přísloví: Nejvíce zla vznikne, když se někdo rozhodne konat dobro. Myslím že tady na to to sedí 100%. Věřím že cenzorské zásahy a neustále oživované diskuse o provozu fóra jsou vedeny ušlechtilými snahami, leč evidentně a průkazně vedou místo uklidnění k rozdmýchávání vášní.
Znovu upozorňuji, že tento příspěvek není kritikou nebo protestem ale analýzou či rozborem.
Politickou diskusi jsem zarazil v začátku hned proto, protože výsledek by byl na 99% stejný jako v tématu "Chování zaměstnanců DP". Skončilo by to nadávkami a napadáním. Já se nebráním diskusi o něčem jiném, ale politická debata už to jednou byla a dopadla, tak jak popisuji výše. Přiznám se, že ta větička o tramvajové diskusi byl takový můj alibismus. Ale ta moje reakce byla opravdu jenom na příspěvek Pawla. Nikoliv na vás dva s kocourem, tam ty příspěvky byly smazány, protože už postrádaly smysl a návaznost, když proxi své odstranil.
Já se kritice nebránim. :wink:

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 27.1.2006 11:23

Tonda Ježek píše:Příspěvek smazán. Toto není politická diskuse, ale diskuse o tramvajích!
Můj příspěvek byl smazán na moji vlastní žádost.
Připomínám, že jsem dopředu psal, že moje oznámení je zde umístěno pouze dočasně.
Děkuji všem příznivcům, ale v tuto chvíli není sebemenší důvod startovat k obraně. :smt031
**59 Přeji krásný den

kocour

Příspěvek od kocour » 27.1.2006 11:15

KM píše:Typický příklad dětinského užívání cenzury - dospělý člověk požádá: Pánové, prosím ukončete diskusi, není k tématu. (jakkoliv téma se jmenuje "ostatní" a jakkoliv diskuse není jen o plechovělaminátových strojích ale i o lidech kolem nich, a navíc tato nebyla nijak pohoršující). Neprotestuji, (neb na to nemám právo), uvádím to jen jako příklad. I uzamknout diskusi by šlo.
Je jedno takové přísloví: Nejvíce zla vznikne, když se někdo rozhodne konat dobro. Myslím že tady na to to sedí 100%. Věřím že cenzorské zásahy a neustále oživované diskuse o provozu fóra jsou vedeny ušlechtilými snahami, leč evidentně a průkazně vedou místo uklidnění k rozdmýchávání vášní.
Znovu upozorňuji, že tento příspěvek není kritikou nebo protestem ale analýzou či rozborem.
No jo, ale ať počítám, jak počítám, tak dospělých lidí je tady tak 3 a půl kousku.

KM

Příspěvek od KM » 27.1.2006 10:00

Tonda Ježek píše:Příspěvek smazán. Toto není politická diskuse, ale diskuse o tramvajích!
Typický příklad dětinského užívání cenzury - dospělý člověk požádá: Pánové, prosím ukončete diskusi, není k tématu. (jakkoliv téma se jmenuje "ostatní" a jakkoliv diskuse není jen o plechovělaminátových strojích ale i o lidech kolem nich, a navíc tato nebyla nijak pohoršující). Neprotestuji, (neb na to nemám právo), uvádím to jen jako příklad. I uzamknout diskusi by šlo.
Je jedno takové přísloví: Nejvíce zla vznikne, když se někdo rozhodne konat dobro. Myslím že tady na to to sedí 100%. Věřím že cenzorské zásahy a neustále oživované diskuse o provozu fóra jsou vedeny ušlechtilými snahami, leč evidentně a průkazně vedou místo uklidnění k rozdmýchávání vášní.
Znovu upozorňuji, že tento příspěvek není kritikou nebo protestem ale analýzou či rozborem.

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 27.1.2006 9:00

pawel píše:xxx
Příspěvek smazán. Toto není politická diskuse, ale diskuse o tramvajích!

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 26.1.2006 22:00

ULF má individuální vedení každého kola, takže by se hoblování mělo nějak redukovat. Horší je samotná koncepce "ultra-low", neboli "břichoplaz". Asi by to drhlo v našich výškových obloucích.

Uživatelský avatar
Zdeněk
Uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 19.12.2005 20:45
Bydliště: Kdysi konečná...mj. šestky

Příspěvek od Zdeněk » 26.1.2006 21:04

pawel píše:po totální rekonstrukci všech TT, změně přístupu k jejich údržbě, resp. údržbě vozů, možná ano:D
Já myslel hlavně Barrandov a průjezd centrem-jak moc by to hoblovalo koleje. Protože co jsem o tom četl, tak ULF jakýsi mechanismu, který celý vůz "ohýbá". tak to by taky mohlo být řešení pro naše tramvaje.

Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2384
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Příspěvek od pawel » 26.1.2006 19:54

po totální rekonstrukci všech TT, změně přístupu k jejich údržbě, resp. údržbě vozů, možná ano:D

Uživatelský avatar
Zdeněk
Uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 19.12.2005 20:45
Bydliště: Kdysi konečná...mj. šestky

ULF

Příspěvek od Zdeněk » 26.1.2006 18:49

Souhlasim s Proxym. :D
Ale jeden tram dotaz. Myslíte, že by mohl v Praze jezdit vídeňský ULF?

Uživatelský avatar
Paulie
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 20.6.2005 13:34

Příspěvek od Paulie » 22.1.2006 15:39

PvvS píše:V TV na CS film je ted tusim Zachrante terezku o starym dvounapravaku
Tak to už bych taky rád někde sehnal grrr :(

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 22.1.2006 15:07

V TV na CS film je ted tusim Zachrante terezku o starym dvounapravaku

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 22.1.2006 13:19

No před půlnocí v Braníku už nic nebylo.

Odpovědět