Humor

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Jabberwocky
ďábelský pedagog

Příspěvek od Jabberwocky » 06.3.2006 13:07

No a jak to dopadlo? Zemřel řidič mezi cestujícími, nebo ho dispečink přece jen vystřídal? :-)

Fořtík
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 06.3.2006 12:53

Jabberwocky píše:Tak nevím, je to k smíchu, nebo k pláči?
http://strach.cz/?p=526
Jéje, to už je stará věc. :-) Nevím, kolik mám tipovat, ale myslím, že už je to tak dva až tři roky staré. ;-)

Jabberwocky
ďábelský pedagog

Příspěvek od Jabberwocky » 06.3.2006 12:48

Tak nevím, je to k smíchu, nebo k pláči?
http://strach.cz/?p=526

Tita
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tita » 05.3.2006 20:24

Doporučuji:
Z:arrow: http://www.scania.cz/Drivers%5Fclub/Zabava
Je tam ve druhé misi i autobus.

PvvS
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 05.3.2006 12:42

posledni obrazek
kodovych znaku autobus
:shock: ono se to umi dovolat na dispecink ? to chciii

Fořtík
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 05.3.2006 0:09

Jabberwocky píše:Jou, ať žijí automatické překladače :-) Ale je to síla, leckdy vůbec nejsem s to rekonstruovat původní anglický text. A chumáč ruleß ;-)
Jj, chumáč má prvenství i u mě. Co jsem se z textu dál dočetl - nechtěl bych být pocínován. :lol:

Ale pozor, daný ovladač může i protiútočit:
Kapitola "Dát - autobus do Automobil Hledat"
(5) Vidět jestli člen určitý aparát protiútočit či ne, druhdy člen určitý aparát protiútočit, být naléhavý jakýkoliv identifikovat až k zastavit člen určitý hledat. 6. Být vyzkoušen, jestli využitkovat klˇže práce blaho či ne, jestli nejčtenější klˇže práce ne blaho dostatečný, být příjemný nacvičovat kráčet 45~.

Jabberwocky
ďábelský pedagog

Příspěvek od Jabberwocky » 04.3.2006 20:57

Jou, ať žijí automatické překladače :-) Ale je to síla, leckdy vůbec nejsem s to rekonstruovat původní anglický text. A chumáč ruleß ;-)

Fořtík
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 04.3.2006 10:05

Takže, aby byl návod na požívání dálkového ovladače kompletní, přikládám vám sem jeho skutečnou podobu.

Fořtík
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 28.2.2006 20:33

MOp píše:a neni to spise tim, ze to mas v genech a je to z tebe poznat na sto honu? :lol:
No to nevím. V každym případě je nijak nepřitahuju. :lol:

tramvajak
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 28.2.2006 20:22

MOp píše:a neni to spise tim, ze to mas v genech a je to z tebe poznat na sto honu? :lol:
jojo, oni už maj na přepravní kontrole plakát -
"Toto je Fořt, z klanu tramvajáků, nekontrolovat!!!"
Jinak veselá historka z natáčení - jednou mi povídal kamarád, že takhle jeli vlakem, parta asi čtyř řidičů, v uniformách hned po práci, a když šel průvodčí, otevřel kupé, zamumlal "Ahoj klucí!" a šel dál... \:D/

MOp

Příspěvek od MOp » 28.2.2006 20:15

Fořtík píše:Já mam pouze modrou budnu bez odznaku a stejně mi většina revizorů řiká ahoj. :lol: Když nad tim tak přemýšlím, v bundě mě ještě nikdy o jízdenku nežádal.
a neni to spise tim, ze to mas v genech a je to z tebe poznat na sto honu? :lol:

Fořtík
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 28.2.2006 20:09

tramvajak píše:asi patřím mezi těch posledních pár čestných hlupáků... :D Ale něco na tom triku skutečně je, revizor si tě opravdu většinou nevšímá, ale než jsem viděl to video, opravdu mě to nenapadlo.
Já mam pouze modrou budnu bez odznaku a stejně mi většina revizorů řiká ahoj. :lol: Když nad tim tak přemýšlím, v bundě mě ještě nikdy o jízdenku nežádal.

tramvajak
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 28.2.2006 20:07

Tonda Ježek píše:Tenhle trik už je hodně starej a že bunda je nejlepší síťovka se ví už taky dlouho. Někteří řidiči si tím i trochu přividělávali.
asi patřím mezi těch posledních pár čestných hlupáků... :D Ale něco na tom triku skutečně je, revizor si tě opravdu většinou nevšímá, ale než jsem viděl to video, opravdu mě to nenapadlo.

Tonda Ježek
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 28.2.2006 20:05

tramvajak píše: Mě především zaujal ten nápad (ruku na srdce - koho by to napadlo? Mě ne)
Tenhle trik už je hodně starej a že bunda je nejlepší síťovka se ví už taky dlouho. Někteří řidiči si tím i trochu přividělávali.

tramvajak
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 28.2.2006 20:03

Tonda Ježek píše:No nevim...tuhle jsem šel z noční a revizor mě kontroloval (a to jsem byl komplet v DP oblečení)...takže to už asi nebude taky 100%
Já to ani nemyslel jako nějaký zaručený návod proti revizorům... Taky mám dost zkušeností s přepravní kontrolou, i přes stejnokroj. Mě především zaujal ten nápad (ruku na srdce - koho by to napadlo? Mě ne) a jak to měli docela dobře připravený (vytknul bych snad jen toho revizora). Mimochodem, občas jsem ten pořad v televizi viděl a zaujalo mě, že docela často spolupracují s DP. Mívají objednaný Citibus, jednou tam byl spot z divadla - představení Revizor (N.V.Gogol) a chodil tam někdo z nich, už si nepamatuju přesně který, s revizorským odznakem - připadal mi naprosto totožný s originálem, klidně bych se i hádal. A jednou zase točili nějakou upoutávku ve vozovně Žižkov na film Pepa z depa (Pepa Carda vycházející z první lodě...).

Odpovědět