Olomouc

Vše o tramvajových provozech v bývalém Československu

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 12.12.2005 15:31

manil píše:
amater píše:hej kluci, nevite nekdo co planujou v olomouci???nake nove tramvaje, popripade trate?? v mediich je prd
Spíš jenom pokračování rekonstrukcí z T3(SUCS) na T3R.P, maximálně se tam objeví postupem času nějaká wana, jinak nic.
Prej Vam do Olomoca daj anitru :D

Uživatelský avatar
manil
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 26.11.2005 23:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od manil » 12.12.2005 15:28

amater píše:hej kluci, nevite nekdo co planujou v olomouci???nake nove tramvaje, popripade trate?? v mediich je prd
Spíš jenom pokračování rekonstrukcí z T3(SUCS) na T3R.P, maximálně se tam objeví postupem času nějaká wana, jinak nic.

amater

Příspěvek od amater » 12.12.2005 15:20

hej kluci, nevite nekdo co planujou v olomouci???nake nove tramvaje, popripade trate?? v mediich je prd

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

olomoucká miss

Příspěvek od tramvajak » 29.7.2005 17:49

MOp píše:ta ridicka teda nic moc..
Uznávám, že každý člověk má jiný vkus. Já jsem například z týhle slečny nadšen (teď mě asi můj něžný protějšek ubije), zato mi zase některý "tvoje MOpičky" nic neříkají. Takže co člověk, to názor...

MOp

Příspěvek od MOp » 25.7.2005 10:34

Temsor píše:Ja jsem registrovani a nic nevidim.
je to u tohohle prispevku dole na teto strance -
Zaslal: 09.6.2005 14:41 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

jestli se ještě hledá miss řidička, tak v olomouci se právě jedna taková "rodí"... (teď tam probíhá kurz a mezi frekventanty je i tato slečna)

Temsor
Uživatel
Příspěvky: 43
Registrován: 12.3.2005 11:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Temsor » 25.7.2005 10:31

MOp píše:obrazove prilohy mohou videt pouze registrovani uzivatele.
Ja jsem registrovani a nic nevidim.

Tramvajáček

Příspěvek od Tramvajáček » 25.7.2005 10:12

MOp píše:
Tramvajáček píše:Kde máš fotku tý missky :?: :D
U nás v Liberci je ten tram provoz samej tramvaják, tak by mě zajímala ta "ozdůbka" Olomouce 8-)
obrazove prilohy mohou videt pouze registrovani uzivatele. no a ta ridicka teda nic moc..
Tak to se začnu registrovat...Přestanu bejt línej... 8-)

MOp

Příspěvek od MOp » 25.7.2005 9:54

Tramvajáček píše:Kde máš fotku tý missky :?: :D
U nás v Liberci je ten tram provoz samej tramvaják, tak by mě zajímala ta "ozdůbka" Olomouce 8-)
obrazove prilohy mohou videt pouze registrovani uzivatele. no a ta ridicka teda nic moc..

Tramvajáček

Příspěvek od Tramvajáček » 25.7.2005 9:37

tramvajak píše:
Kočí píše:No vida... Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží :lol:
Já se před třemi hodinami vrátil ze čtrnáctidenního pobytu v Oca a nejčerstvější info je, že slečna dělá 12. červce závěrečnou jízdu a zatím si vede velmi dobře, dokonce by už samamohla některé řidiče učit! Tak jí popřejme, aby jí to naše povoláníčko nezhnusili cestující, protože zatím jí tramvaje opravdu baví! A nám popřejme víc takovýchto slečen za panelem v Praze!
[reklama]během několika dní se "ovoce" mého pobytu objeví u mě na www.[/reklama]
Kde máš fotku tý missky :?: :D
U nás v Liberci je ten tram provoz samej tramvaják, tak by mě zajímala ta "ozdůbka" Olomouce 8-)

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 13.7.2005 10:07

tramvajak píše:[reklama]během několika dní se "ovoce" mého pobytu objeví u mě na www.[/reklama]
A co jsem slíbil, také plním, milánkové. Aktualizace dokončena, ale řeknu vám, že mi dala celkem dost zabrat...

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 06.7.2005 19:09

Kočí píše:No vida... Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží :lol:
Já se před třemi hodinami vrátil ze čtrnáctidenního pobytu v Oca a nejčerstvější info je, že slečna dělá 12. červce závěrečnou jízdu a zatím si vede velmi dobře, dokonce by už samamohla některé řidiče učit! Tak jí popřejme, aby jí to naše povoláníčko nezhnusili cestující, protože zatím jí tramvaje opravdu baví! A nám popřejme víc takovýchto slečen za panelem v Praze!
[reklama]během několika dní se "ovoce" mého pobytu objeví u mě na www.[/reklama]

Uživatelský avatar
Kočí
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 19.3.2005 14:26
Bydliště: ...příští zastávka Letenské náměstí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kočí » 10.6.2005 10:27

tramvajak píše:jestli se ještě hledá miss řidička, tak v olomouci se právě jedna taková "rodí"... (teď tam probíhá kurz a mezi frekventanty je i tato slečna)
No vida... Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží :lol:

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 09.6.2005 14:41

jestli se ještě hledá miss řidička, tak v olomouci se právě jedna taková "rodí"... (teď tam probíhá kurz a mezi frekventanty je i tato slečna)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Kočí
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 19.3.2005 14:26
Bydliště: ...příští zastávka Letenské náměstí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kočí » 29.5.2005 14:11

218 píše:Na NH teď záložní vlak určitě nestává, možná kdysi, ale v posldedních pár letech ne.

Linkové vedení by se mělo změnit k 13. 6. ; budou zavedeny okružní linky 3 a 6 (stávající 6 bude zrušena), a bude zrušena linka 5 (resp. zkrácena na Fibichovu a zrušena linka 7). V důsledku těchto změn dojde k posílení dopravy v centru a přes tržnici a naopak se oslabí provoz na okrajových větvích
Hmm, tak to bude zajímavá změna. to se tam z toho stane takový tramvajodrom :lol:

218
Uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: 16.11.2003 22:14
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 218 » 29.5.2005 13:21

Na NH teď záložní vlak určitě nestává, možná kdysi, ale v posldedních pár letech ne.

Linkové vedení by se mělo změnit k 13. 6. ; budou zavedeny okružní linky 3 a 6 (stávající 6 bude zrušena), a bude zrušena linka 5 (resp. zkrácena na Fibichovu a zrušena linka 7). V důsledku těchto změn dojde k posílení dopravy v centru a přes tržnici a naopak se oslabí provoz na okrajových větvích

Odpovědět