Napadla ale mě otázka, kolik ctěných klientů bude v létě jen nechápavě zírat, proč jim nejede jejich denní linka a co jim to vlastně přijelo?
Kdy budou známy oficiální podrobnosti k letním jízdním řádům?
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Damir Holas píše: ...ale vidím, že investice do řidičského oprávnění skupiny B možná nebyla tak zcela zbytečná
Kristepane, začínám se malinko obávat... Počkám si raději na oficiální info, ale vidím, že investice do řidičského oprávnění skupiny B možná nebyla tak zcela zbytečnáMOp píše:Ano, je to pravda. Více zde: http://www.k-report.net/discus/messages ... 1243625504
nechápu proč se ptáš, když Martyn jasně řekl, že nesmí ANI naznačovat?slonik píše:A co Maniny, bude kaliforňan?
On se ten tankodrom začne konečně opravovat?martyn píše:První větší úpravu Ropid chystá v září v souvislosti s uzavírkou Libeňského mostu.