Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
matti
ovocnář
Příspěvky: 187
Registrován: 07.9.2009 18:55
Bydliště: 140

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od matti » 18.7.2010 23:18

nenachazi se tam v dnesni dobe take draty, i kdyz pro jina vozidla?

Uživatelský avatar
Jamie
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 05.12.2009 20:38

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jamie » 18.7.2010 21:55

Víš co je to "fér plej?" :lol: :lol: Btw zapatlat jsem to mohl, leč převážily obavy z vendety geologů (mají kladívka) :shock: :)

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od kruťák » 18.7.2010 21:49

Kdybys zapatlal ten odkaz, tak bych si to nemoh ověřit než to sem napíšu :lol:

Uživatelský avatar
Jamie
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 05.12.2009 20:38

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jamie » 18.7.2010 21:46

Tak abych to jenom nekazil... :)

Kde je toto?

Btw kladu si otázku - náleží pilíře na snímku k trolejbusovému vedení?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od kruťák » 18.7.2010 21:42

Správně :(

Uživatelský avatar
Jamie
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 05.12.2009 20:38

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jamie » 18.7.2010 21:35

Já tipuji ulici V Holešovičkách a už mlčim :lol: 8-)

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od kruťák » 18.7.2010 21:32

Petr píše:Růžová...
Ano - provizorní přeložka u Hlavního nádraží, umístěná zde v letech 1976 až 1979.
Že se zdržuju zapatláváním čísla tramvaje :twisted:

Tahle je poslední, tak to neuhádněte hned :smt013
1970 a.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2049
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Petr » 18.7.2010 21:19

krtinek píše:Tak, tak =D>

Tak snad už tohle bude těžší:
1977.jpg
Růžová...

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od kruťák » 18.7.2010 21:14

Jamie píše:Trojúhelník Ryšánka 8-)
Tak, tak =D>

Tak snad už tohle bude těžší:
1977.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

KhubiKk
Uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: 02.6.2010 12:13

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od KhubiKk » 18.7.2010 20:36

syverin píše:Mám dojem, že všude v pramenech je napsané, že vůz 2057 dostal zásah v Resslově ulici. A budova v pozadí je zcela evidentně Technika (ČVUT) na Karláku ;)
Ano, na fotce je skutečně budova ČVUT na Karlově nám., ovšem z pohledu z ulice Resslova, takže tvé prameny nelžou.

Na mapě to je zde :D

Uživatelský avatar
Jamie
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 05.12.2009 20:38

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jamie » 18.7.2010 20:34

Trojúhelník Ryšánka 8-)

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od kruťák » 18.7.2010 20:27

No jo, Karelsplatz :lol:

MF: Já jsem to téma schválně prošel do 46 listu, ale tohle jsem přehlídnul.

Tak tu další jsem snad už nepřehlídnul:
1968-RK.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od syverin » 18.7.2010 20:25

Mám dojem, že všude v pramenech je napsané, že vůz 2057 dostal zásah v Resslově ulici. A budova v pozadí je zcela evidentně Technika (ČVUT) na Karláku ;)

milbi
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 16.5.2009 19:26
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od milbi » 18.7.2010 20:15

egee píše:toto nevím ..
Podle cedule vlevo od tramvaje bych tipoval na Karlovo náměstí.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Tedy » 18.7.2010 20:10

byla to smyčka ZM

........................

toto nevím ..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět