Škoda 15T ForCity
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Škoda 15T ForCity
Ještě je tu jedna varianta: Vzhledem k tomu, že se nám po volbách pravděpodobně změní vedení magistrátu, tak už taky nemusí být taková snaha o prosazení 15T do provozu. Už někdo rozmýšlel, kdy Praha konečně vyhodnotí projekt 15T jako nepovedený a odstoupí od smluv?
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
Hhoonnzzaa a jiní, kteří se neustále ptají na 15T:
Pražané dostanou pěkný dárek k Vánocům.
Pražané dostanou pěkný dárek k Vánocům.
-
Hhoonnzzaa
- Uživatel
- Příspěvky: 209
- Registrován: 09.5.2009 18:15
Re: Škoda 15T ForCity
V 19:25 byla už pod střechou na Pankráci. Tak co? Jak to teď vlastně je? Je nějaký oficiální termín nebo aspoň plán?
- demon
- Uživatel
- Příspěvky: 6798
- Registrován: 08.4.2006 16:32
- Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
Jela z dílen, důvod návštěvy nezjištěn.
-
jaydee2008
- Uživatel
- Příspěvky: 49
- Registrován: 25.6.2010 22:11
- Bydliště: 6, 11, 56, 124, 139, 188 a blízko 18 a 53
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
9201 spatřena ve 14:28 u zastávky Černokostelecká směr centrum.
- demon
- Uživatel
- Příspěvky: 6798
- Registrován: 08.4.2006 16:32
- Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
Nikoliv, jen ověřovací provoz po nutných opravách.jara píše:Já dneska slavnou 15T (9201) viděl v 3:39 na Kamenické směr letná. To se najíždí znova km?
Re: Škoda 15T ForCity
Před polednem viděna 9201 na Stírce odbočujíc do Zenklovy a pak ještě kolem 14:15 přijížděla na Lehovec.
-
jara
- Uživatel
- Příspěvky: 2303
- Registrován: 16.11.2003 17:38
- Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
Já dneska slavnou 15T (9201) viděl v 3:39 na Kamenické směr letná. To se najíždí znova km?
- tramvajka
- Uživatel
- Příspěvky: 769
- Registrován: 11.8.2009 16:43
- Bydliště: Bohužel už u "S7"
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
Dnes, během " mé služby na noční " 15T viděna asi 3x. Naposledy spatřena ve 4:30 na Štrosu
.
- tramvajka
- Uživatel
- Příspěvky: 769
- Registrován: 11.8.2009 16:43
- Bydliště: Bohužel už u "S7"
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
No, a dneska nám opět jezdí na ZKUŠEBNÍ JÍZDĚ. Asi tak před 30 minutama zachycena na Náměstí Republiky 
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Škoda 15T ForCity
Dnes jsem 9201 viděl cca v 1:20 na Vypichu 
Re: Škoda 15T ForCity
Ano, 9201 včera jezdila odpoledne s orientací 24 - NENASTUPOVAT a pak celý večer a noc jezdilajako zkušební jízda. NAposledy viděna ve 2:50 ve smyčce Lehovec
Re: Škoda 15T ForCity
Nemohla tam být dlouho, tak max. jedno-dvě kola..
- tramvajka
- Uživatel
- Příspěvky: 769
- Registrován: 11.8.2009 16:43
- Bydliště: Bohužel už u "S7"
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
Skutečně se dnes proháněla po trase linky 24. Já jí zastihl z protijedoucí tramvaje v zastávce U Kříže ZC
. Chtěl jsem si udělat fotku, když jela cestou zpět " 24-NENASTUPOVAT " , ale bohužel, už měla na BUSE ZKUŠEBNÍ JÍZDA, a jela směr Krejcárek ...

- demon
- Uživatel
- Příspěvky: 6798
- Registrován: 08.4.2006 16:32
- Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
- Kontaktovat uživatele:
Re: Škoda 15T ForCity
Na 9207 pokračoval nácvik nakolejování, 9201 asi pobyla jen chvíli, protože jsem jí ani nezaznamenal.Fořtík píše:Dnes 9201 i 9207 v dílnách. Stály čumákama k sobě na koleji před oděvním skladem. Okolo hasiči, takže nejspíš nějaké nacvičování. Proč tam ale byly obě, to mi nějak uniká.