Pražské metro

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od kruťák » 21.10.2010 20:43

JP3035 píše:Jak vůbec jezdí to EČs na těch zkušebních jízdách na trase C? Ve které dny a v kolik hodin?
Viz tento příspěvek: viewtopic.php?f=22&t=1262&p=131954&hilit=#p131969

malesak
problémový jedinec
Příspěvky: 176
Registrován: 15.10.2009 17:41
Bydliště: MHD neni slyset

Re: Pražské metro

Příspěvek od malesak » 21.10.2010 20:42

strašně se taky plazej okolo Strašnický zc , někdy i v půlce stanice skoro zastavěj

Uživatelský avatar
Láďa
Uživatel
Příspěvky: 954
Registrován: 24.8.2009 22:07

Re: Pražské metro

Příspěvek od Láďa » 21.10.2010 20:12

TK_ píše:Taky jste si všimli, že pod řekou mezi Malostranskou a Staroměstskou se to metro děsně plíží?
Já tam tuhle jel v obou směrech, a ničeho jsem si nevšiml, ale mám pocit, jestli se tam náhodou nemění pražce? V těch případech pak dochází ke snížení rychlosti... Pak je ještě možnost, že měl nadjeto.

TK_
Uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 20.7.2010 20:27
Bydliště: Střešovice

Re: Pražské metro

Příspěvek od TK_ » 21.10.2010 19:59

Taky jste si všimli, že pod řekou mezi Malostranskou a Staroměstskou se to metro děsně plíží?

Uživatelský avatar
JP3035
Uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 08.5.2010 18:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od JP3035 » 21.10.2010 15:18

Jak vůbec jezdí to EČs na těch zkušebních jízdách na trase C? Ve které dny a v kolik hodin?

7045
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.2.2007 12:12

Re: Pražské metro

Příspěvek od 7045 » 20.10.2010 17:24

Ahoj nemáte někdo kontakt na stránky s kamerami nebo fotkami výstavby metra A Dejvická - Motol, děkuji

Uživatelský avatar
BerryML
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 27.3.2008 16:25
Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od BerryML » 19.10.2010 19:41

Trolej preventivne odizolovaná...... :D

Uživatelský avatar
Oskar
Uživatel
Příspěvky: 1212
Registrován: 10.6.2006 11:17
Bydliště: Ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od Oskar » 19.10.2010 15:53

Od vypnuté troleje hodně malá, řekl bych nulová :lol:

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1404
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od PvvS » 19.10.2010 15:23

KOlik je tam prskokova vzdalenost ? :))

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od MOp » 19.10.2010 15:18

Do vozovny Střešovice právě přijelo metro..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od Tonda Ježek » 15.10.2010 23:53

MF píše:Pokud se jedná o to co myslím, tak tahač počká na denní světlo a pak se začne sundavat...
Tentokrát by to ale měla být otázka jenom pár desítek minut (nepojede na části, ale komplet). 8-)

MF
Uživatel
Příspěvky: 4273
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Pražské metro

Příspěvek od MF » 15.10.2010 21:37

jara píše:Mám za to že to tady ještě nebylo. Ale pokud se nic nezmění tak na noc z pondělí na úterý je naplánovaný transport jednoho vzácného exponátu do muzea MHD :-) Bohůžel nevím jak moc bude možné fotit vykládání tohoto exponátu z tahače.
Pokud se jedná o to co myslím, tak tahač počká na denní světlo a pak se začne sundavat...

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od jara » 15.10.2010 21:18

Mám za to že to tady ještě nebylo. Ale pokud se nic nezmění tak na noc z pondělí na úterý je naplánovaný transport jednoho vzácného exponátu do muzea MHD :-) Bohůžel nevím jak moc bude možné fotit vykládání tohoto exponátu z tahače.

Uživatelský avatar
honza121ludvik
Uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: 19.5.2010 19:54
Bydliště: Praha - u zastávky 117
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od honza121ludvik » 01.10.2010 23:24


Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od Tonda Ježek » 26.9.2010 20:50


Odpovědět