Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Výluky a jiná omezení
ví se prosím čísla vozů X vlaku ?
- Petr
- Provozovatel
- Příspěvky: 2049
- Registrován: 14.11.2003 8:36
- Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Třeba BerryML...MOp píše:Existuje zde tram-forar ridic, ktery bude jezdit X?
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Existuje zde tram-forar ridic, ktery bude jezdit X?
Re: Výluky a jiná omezení
to bude zase rojnice šotoustva, jak u ForCity 
- BerryML
- Uživatel
- Příspěvky: 438
- Registrován: 27.3.2008 16:25
- Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
To si pišdemon píše:Opičáci už jsou prý nachystáni...matti píše:výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava2x KT8D5
- demon
- Uživatel
- Příspěvky: 6798
- Registrován: 08.4.2006 16:32
- Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Opičáci už jsou prý nachystáni...matti píše:výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava2x KT8D5
Re: Výluky a jiná omezení
Pardon, nevyjádřil jsem se dobře. Co chci vědět je poloha zastávky IPP pro linky 10, 16 a 22 jedoucí mezi Náměstí míru k Bruselská.Absolut píše:Nikoliv. Bude přímo na Náměstí Slintajícího Psa.
A teď jsem si přečet na Ropidu, že pro l. 11 a odkloněné linky 10, 16 a 22 bude zřízena druhá zastávka v Bělehradské. Takže jsem se nemusel ptát.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
viewtopic.php?p=134772#p134772
- Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Re: Výluky a jiná omezení
Nikoliv. Bude přímo na Náměstí Slintajícího Psa.
Re: Výluky a jiná omezení
Zastávka IPP bude, předpokládám, v Jugoslávské?matti píše:výluka 28.10.-1.11. Karlovo náměstí a IPP
10: Sídliště Řepy-Palackého náměstí-Výtoň-Otakarova-IPP-Sídliště Ďáblice
16:
1. Sídliště Řepy-Karlovo náměstí -> 22
2. Spojovací-IPP-Náměstí bří. Synků
22:
1. Bílá Hora-Karlovo náměstí -> 16
2. Nádraží Hostivař - IPP - Zvonařka
výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava2x KT8D5
Re: Výluky a jiná omezení
výluka 28.10.-1.11. Karlovo náměstí a IPP
10: Sídliště Řepy-Palackého náměstí-Výtoň-Otakarova-IPP-Sídliště Ďáblice
16:
1. Sídliště Řepy-Karlovo náměstí -> 22
2. Spojovací-IPP-Náměstí bří. Synků
22:
1. Bílá Hora-Karlovo náměstí -> 16
2. Nádraží Hostivař - IPP - Zvonařka
výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava
2x KT8D5 
10: Sídliště Řepy-Palackého náměstí-Výtoň-Otakarova-IPP-Sídliště Ďáblice
16:
1. Sídliště Řepy-Karlovo náměstí -> 22
2. Spojovací-IPP-Náměstí bří. Synků
22:
1. Bílá Hora-Karlovo náměstí -> 16
2. Nádraží Hostivař - IPP - Zvonařka
výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Ano, začala podzimní brusná kampaň. Vozidlo by mělo být v ulicích k vidění každý den do konce října.
-
jara
- Uživatel
- Příspěvky: 2303
- Registrován: 16.11.2003 17:38
- Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Toto vozidlo je ted velmi využívané. Neb přes den je k vidění u tramvají dneska na Evropské někde u Červeného vrchu mám pocit že jsem ho viděl( řídil jsem IAD a věcí k vidění tam bylo hodně). A v době noční přepravní výluky v metru je vidět v úseku Depo Zličín-Zličín staniční kolej obdobně jako tomu bylo v loňském roce viz http://foto-aktualne.mhdcr.biz/displayi ... m=31&pos=7MM-Mikulovsky píše: 1.) Původní OR za zastávkou Pobřežní cesta ZC zatím stále visí, ale myslím, že by snad mohla být alespoň zvýšena - jinak v celé délce toho oblouku "úřadovalo" vozidlo popisované 26.8. na páteři na Znamení http://www.prazsketramvaje.cz/showpage. ... 0826210951 i v protisměru.
Re: Výluky a jiná omezení
jako ne že by mi to vadilo, ale to je nějaká šotoakce?
logicky by to měla být 37. jsem zvědav, kdy se při výlukách dočkáme ještě 23 a 29...
Re: Výluky a jiná omezení
Potvrzuji vznik linky 27 jako náhrady krátké 17 během výluky na nábřeží. Dnes byly nafasovány cedule 27 pro vozovny ZI a SA. 