Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Smím se zeptat co ještě končí na Vysočanské?
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Nechci rici ze nelze, ale neni vhodne mit v systemu linku, ktera na obou koncich sdili kolej s jinou linkou. Byt je tato linka vyplnova a o par poradich.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
36 by byla ok, kdyby ji komplet vypravily Vokovice. Ale opravdu nechápu proč musí na 36 vyjíždět ze Žižkova a Hloubětína???
Další věc. Léta se na Petřinách jezdí tímto způsobem. I Kubánské náměstí léta nevadilo a to se tam jezdilo takto celodenně. Takže se mi zdá že zase někdo chce zašoutoušit a nafotit si 36 ještě s cedulema venku dokud to jde...
Další věc. Léta se na Petřinách jezdí tímto způsobem. I Kubánské náměstí léta nevadilo a to se tam jezdilo takto celodenně. Takže se mi zdá že zase někdo chce zašoutoušit a nafotit si 36 ještě s cedulema venku dokud to jde...
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
A nebyla v tu dobu nahodou zrusena, pane OMH86? 
Re: Výluky a jiná omezení
Sice neměla, ale ani nejezdila..OMH píše:A že 2 měla svojí kolej v Podbabě při odklonu 20 a 26thriller2 píše: To přece nejde kvůli absenci vlastní koleje alespoň v jedné smyčce.. Když se chce, jde to.
Re: Výluky a jiná omezení
A že 2 měla svojí kolej v Podbabě při odklonu 20 a 26thriller2 píše:To přece nejde kvůli absenci vlastní koleje alespoň v jedné smyčce.OMH píše:Co raději místo nové 36 poslat na Šárku 2
Re: Výluky a jiná omezení
To přece nejde kvůli absenci vlastní koleje alespoň v jedné smyčce.OMH píše:Co raději místo nové 36 poslat na Šárku 2
- Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Re: Výluky a jiná omezení
Linka 36 má výhodu možnosti absolutního prokladu s 20/26 ve smyčce na Divoké Šárce a když se něco pokazí, tak se to na 36 lépe a rychleji srovná.
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Výluky a jiná omezení
to je nějaká truc akce DPP ?Looki píše:přitom ta 15 byla docela prima..rozhodně jsem nebyl sám, kdo ráno jel z Horo až do Holešovic.. Škoda no, bude se přestupovatmartyn píše:Jak tak koukám na jízdní řády od 21.2., tak linka 15 už se do Šárky nepodívá (celoddenní ukončení na Špejcharu), linka 36 zůstává ve stejném rozsahu provozu dál.
Re: Výluky a jiná omezení
přitom ta 15 byla docela prima..rozhodně jsem nebyl sám, kdo ráno jel z Horo až do Holešovic.. Škoda no, bude se přestupovatmartyn píše:Jak tak koukám na jízdní řády od 21.2., tak linka 15 už se do Šárky nepodívá (celoddenní ukončení na Špejcharu), linka 36 zůstává ve stejném rozsahu provozu dál.
Re: Výluky a jiná omezení
Co raději místo nové 36 poslat na Šárku 2martyn píše:Jak tak koukám na jízdní řády od 21.2., tak linka 15 už se do Šárky nepodívá (celoddenní ukončení na Špejcharu), linka 36 zůstává ve stejném rozsahu provozu dál.
-
martyn
- Uživatel
- Příspěvky: 601
- Registrován: 02.12.2006 23:31
- Bydliště: Praha 13-Stodůlky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Jak tak koukám na jízdní řády od 21.2., tak linka 15 už se do Šárky nepodívá (celoddenní ukončení na Špejcharu), linka 36 zůstává ve stejném rozsahu provozu dál.
Re: Výluky a jiná omezení
Od 17.2. do 19.2.2011 opět zavedena veletržní tram.l.č.47 z důvodu konání veletrhu Pragoalarm ve stejném rozsahu jako tento víkend a vyloučeného provozu u Výstaviště
-
martyn
- Uživatel
- Příspěvky: 601
- Registrován: 02.12.2006 23:31
- Bydliště: Praha 13-Stodůlky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Myslím, že konkrétní termín ještě nepadl... U Výstaviště by se mělo jezdit od příštího pondělka (zahájení už nočním provozem ne/po).
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Výluky a jiná omezení
V sobotu jezdila 4018 a pan řidič si "nejvíc" pochvaloval při každém kole dvoje otvírání závor. Jinak byl v pohodě.