Linkové vedení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
matejbrozek
- ovocnář
- Příspěvky: 128
- Registrován: 20.9.2010 15:34
Re: Linkové vedení
Kde se píše, že linka 19 bude na stálo zrušena?
Re: Linkové vedení
obě výluky strašnice a hostivař končí 26.5.0.30 2012
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
Dáme dohromady poslední vypravení d-19?
701 - 8226+8227
502 -
103 - 8078+8049
504 -
105 - 8064+8085
406 - 8261+8579
407 - 8304+8305 Samsung
108 - 8089+8082
109 - 8094+8021
110 - 8038+8044
411 - 8252+8566
112 - 8016+8017
113 - 8106+8005
454 - 8321
701 - 8226+8227
502 -
103 - 8078+8049
504 -
105 - 8064+8085
406 - 8261+8579
407 - 8304+8305 Samsung
108 - 8089+8082
109 - 8094+8021
110 - 8038+8044
411 - 8252+8566
112 - 8016+8017
113 - 8106+8005
454 - 8321
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
9001: No, je to skutečně možné páč:
1.) výluka 22. 5. 2012 – 1.6. 2012obsahuje dva blízké úseky:
a) křižovatka Vinice - křižovatka Průběžná
b) Nádr. Strašnice/Radošovická - Nádr. Hostivař
2.) Je možná skutečně možné, že se na výše uvedeném úseku "b" začne s "velkou" REKO dříve (a také se sní dříve skončí).
3.) V takovém případě počítám po 1.6. na Radošovické ukončené l. 22 a 26 = 19 už nikde (bez omezování jiné linky) ukončit nejde = 19 z důvodu výluky TT mimo provoz.
4.) Po prázdninách (do jejichž konce budou trvat výluky v oblasti ul. Průběžné) mají přijít předpokládané změny v TRVALÉM linkovém vedení a mluví se o rušení l.19 = skutečně tedy mohla dnes vyjet naposled.
JE PROSTĚ TŘEBA OD ZÍTRA SLEDOVAT DĚNÍ MEZI RADOŠOVICKOU A NÁDR. HOSTIVAŘ A Z NĚJ ODVODIT JESTLI SE ZAČÍNÁ S "VELKOU" REKONSTRUKCÍ!
1.) výluka 22. 5. 2012 – 1.6. 2012obsahuje dva blízké úseky:
a) křižovatka Vinice - křižovatka Průběžná
b) Nádr. Strašnice/Radošovická - Nádr. Hostivař
2.) Je možná skutečně možné, že se na výše uvedeném úseku "b" začne s "velkou" REKO dříve (a také se sní dříve skončí).
3.) V takovém případě počítám po 1.6. na Radošovické ukončené l. 22 a 26 = 19 už nikde (bez omezování jiné linky) ukončit nejde = 19 z důvodu výluky TT mimo provoz.
4.) Po prázdninách (do jejichž konce budou trvat výluky v oblasti ul. Průběžné) mají přijít předpokládané změny v TRVALÉM linkovém vedení a mluví se o rušení l.19 = skutečně tedy mohla dnes vyjet naposled.
JE PROSTĚ TŘEBA OD ZÍTRA SLEDOVAT DĚNÍ MEZI RADOŠOVICKOU A NÁDR. HOSTIVAŘ A Z NĚJ ODVODIT JESTLI SE ZAČÍNÁ S "VELKOU" REKONSTRUKCÍ!
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
Martyn: To je fakt?
Srabácká metoda jak to prosadit...
Srabácká metoda jak to prosadit...
-
martyn
- Uživatel
- Příspěvky: 601
- Registrován: 02.12.2006 23:31
- Bydliště: Praha 13-Stodůlky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
Dnes končí provoz linky 19. Foťte, dokud je čas.
Re: Vozovna Střešovice
No už něco málo vím:7080 píše:K vypravení ti toho moc neřeknu, ale Střešovice byli samostatná vozovna.Bvelors píše:Zdravím,
nemáte někdo ještě přehledy o vypravování tramvají z vozovny Střešovice než byla v roce 1992 zrušena? Pamatuju si jen linky 23 (Špejchar - Vypich). případně 1, 8, nebo 22 a 18. Jednalo se o detašovanou vozovnu Vokovic? Nebo vozovona Střešovice byla samostatným subjektem!
Na lince 23 jezdilo ještě v roce 1990 celkem 6 souprav, 2 měla Vokovice a 4 Střešovice včetně šejdrů a jednoho "zatahováka".
Dík za případnou reakci...
celkem Střešovice z výjezdové plachty z podzimu 1988
7x 22 / 5x turový, 1x šejdr, 1x výjezd odpoledne
4x 23 / 3x turový, 1x šejdr
3x 1 / 3x turový
4x 18 / 3x turový, 1x šejdr
1x 51 / výjezd ze Střešovic 22,45 jako 13-26 na Divokou Šárku
4x 26 / 4x turový
5x 8 / 3x turový, 1x šejdr, 1x výjezd dopoledne 10,45
3x 17 / 3x turový
2x 2 / 2x turový
4x 20 / 3x turový, 1x šejdr
5x 11 / 3x turový, 1x šejdr, 1x odpolední zatahovák
Což je na celkovou kapacitu této Vozovny docela málo, údajně tam bylo odstaveno i několik neprovozních vozidel. Zajímavostí jsou nájezdy na linky 11 a 17. Zajímavostí ještě bylo přistavování souprav a sólo vozů na myčku do Vokovic, kde byla deponována kapacita 5 souprav pro střídání, manipulující personál pro takové transfery přistavil soupravu se kterou přijel, odejel s již vyčištěnou soupravou z předchozího dne. Transfery prováděla vozovna Střešovice v samostatném turnusu pro 4 řidiče. Jeden řidič pak byl pod vozovonou Vokovice o víkendu, kdy za směnu "protočil" i 7 souprav behem večera a noci na další pondělní výjezdy s čistými vozy.
Údajně vozovna Střešovice vypravovala více souprav, dohledané je jen toto minimum. V turnuse na transfery do myčky Vokovice, byl zahrnut i převoz souprav do UDDP a zpět. Stav řidičů k 31.12.1988 bylo vedeno 64 řidičů, což neodpovídá počtu vypravovaných souprav nebo sólo vozů.
Střešovická vozovna sice byla samostatný subjekt, ovšem bez vozovny Vokovice by se neobešla, tedy pokud šlo o mytí vozů v myčce. Před jejím zrušením bylo i zatahování střešovických souprav do Vokovic běžným jevem, kdy ráno bylo jejich vypravování na střešovické linky z Vokovic ap. možností a variant v tom bylo asi více. Týden před zrušením posledního vypravování na linky, měla už jen několik pořadí 22, 1 a 8.
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Linkové vedení
Začínám podléhat pocitu že mezi hloupostí návrhu a reálností jeho prosazení existuje přímá úměra. Aneb čím víc slaboduchý to je, tím větší šance že to projde.
Re: Linkové vedení
Někdo nám ze 17 dělá Budapešťskou linku 2/2A. 
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
MŠ: Chtěl jsem si vzít to lepší z toho návrhu
Ono aby se nakonec neobjevila ještě větší ptákovina než je tohle
Ono aby se nakonec neobjevila ještě větší ptákovina než je tohle
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
MOp: Šmankote, vzhledem k tomu, kdo je členem kroužku a kdo by asi zpravodaj měl vidět... Zvedám pravděpodobnost na 2%
.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
Vypada to, ze to pisatel nasel a prepsal z posledniho vydani zpravodaje KMD. Tam to opravdu je.
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
9001: No jo, ale ten blábol hovoří o ukončení celé d17 tím objezdem, ne jen baby
.
Tohle je taková hovadina, že tomu opravdu nevěřím ani z 1%.
Tohle je taková hovadina, že tomu opravdu nevěřím ani z 1%.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
MM: Osobně bych se nedivil...
Hlavně by to odpovídalo systému. Přece se pojede na Palackého náměstí. Kdo chce po trase 3 sedne do metra... Ale osobně bych se nezlobil kdyby dětská 17 byla takhle ukončená.
Hlavně by to odpovídalo systému. Přece se pojede na Palackého náměstí. Kdo chce po trase 3 sedne do metra... Ale osobně bych se nezlobil kdyby dětská 17 byla takhle ukončená.
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Linkové vedení
Radek: To asi sotva - trvalé linkové vedení je snad v kompetenci jedině ROPIDu!