Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Nově budované tratě, řešení problematiky při výstavbě a rekonstrukcích, vozovny a vše s tím související. Nedílnou součástí jsou bohužel i tratě zrušené...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 21:37

trainzjohny napsal:A tak si radši zajedeš 10 minut než jít těch 50-100 metrů mezi lidma ??? Jsi buď nezaměstnaný a nebo školák. Normální lidi se snaží jet co možná nejrychlejší trasou, víš ???
Jsem zaměstananý i školák a jezdím autem nejčastěji! Sám a ve špičce! Je to to samé co tramvaj časově jen s tím rozdílem, že se s nikým nemačkám. A ano, já si raději zajedu deset minut. A spoustu lidí to v mém okolí také dělá.
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod trainzjohny v 29.10.2006 21:36

DJ LA DÉFENSE napsal:Já říkám pouze místo jedné devítky. A jak říkám dříve nebo později ta jedna devítka ubyde a bez náhrady! A na Řepy pojedou 3 linky v standartním intervalu.

Tak to chci vidět :roll: :roll: to já budu šedivej až do řep bude jezdit míň vozů.
trainzjohny
Moderátor

Odeslatod Tom 11 v 29.10.2006 21:36

Hlavně to je taky na DP a na ostatních...ale třeba prodlužovat béčko je de*ilita to už má vážně dost...a taky by to pár let trvalo...
Tom 11
Uživatel

Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 21:36

radek31 napsal:jsi fakt chytrák - to metro (B už má teď dost, natož tam rvát další cestující z velkého sídliště) a bus (za každou zrušenou tramvaj musíš vypravit 3 busy s 3 řidičema, kterých je nedostatek) budou ráno asi prázdný a cestující se poveze sám a v pohodě si sedne, že? :-) to snad není pravda, jak může být někdo tak naivní - kolik ti je let? 13?
pokud by to bylo busem lepší, tak každý jede busem a bude plný až po střechu

to, že jsou teď tramvaje plné, znamená, že cestujícím vyhovují a využívají je - vy 2 bydlíte jinde, tak si řešte svoje okolí a laskavě neberte dopravní spojení ostatním
pokud něco dobře funguje, tak proč to chcete ničit odebíráním spojů? takhle to začne a za chvilku jsme v USA a každý jede do práce 40 minut autem v trvalé zácpě
Já říkám pouze místo jedné devítky. A jak říkám dříve nebo později ta jedna devítka ubyde a bez náhrady! A na Řepy pojedou 3 linky v standartním intervalu.
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod trainzjohny v 29.10.2006 21:35

DJ LA DÉFENSE napsal:ne, jen bych se nechtěl rvát mezi lidma na Andělu, kde je tolik, lidí, že mě by to za tuhle nabídku stálo, na konečné bych si sedl a krásně až na Palmu. O tomhle je ta výhoda. Nabídnout alternativu, byť teda časově delší, tedy, ale za tu cenu, pohodlného přestupu. A odlehčení Anděla.

A tak si radši zajedeš 10 minut než jít těch 50-100 metrů mezi lidma ??? Jsi buď nezaměstnaný a nebo školák. Normální lidi se snaží jet co možná nejrychlejší trasou, víš ???
trainzjohny
Moderátor

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 21:33

trainzjohny napsal:Jóó, ty jsi vážně *****. Na Zličín je to 8 minut, než zalezu do metra je to dalších 2 až 3. A pak se trmácet na na Anděl. Jsi asi vážně chorý na mozku.
ne, jen bych se nechtěl rvát mezi lidma na Andělu, kde je tolik, lidí, že mě by to za tuhle nabídku stálo, na konečné bych si sedl a krásně až na Palmu. O tomhle je ta výhoda. Nabídnout alternativu, byť teda časově delší, tedy, ale za tu cenu, pohodlného přestupu. A odlehčení Anděla.
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod radek31 v 29.10.2006 21:32

DJ LA DÉFENSE napsal:Naopak, tím metrem, to bude rychlejší, a na Andělu se nebudou muset rvát mezi lidma, je kolikrtá lepší se kousek vrátit zpátky.
jsi fakt chytrák - to metro (B už má teď dost, natož tam rvát další cestující z velkého sídliště) a bus (za každou zrušenou tramvaj musíš vypravit 3 busy s 3 řidičema, kterých je nedostatek) budou ráno asi prázdný a cestující se poveze sám a v pohodě si sedne, že? :-) to snad není pravda, jak může být někdo tak naivní - kolik ti je let? 13?
pokud by to bylo busem lepší, tak každý jede busem a bude plný až po střechu

to, že jsou teď tramvaje plné, znamená, že cestujícím vyhovují a využívají je - vy 2 bydlíte jinde, tak si řešte svoje okolí a laskavě neberte dopravní spojení ostatním
pokud něco dobře funguje, tak proč to chcete ničit odebíráním spojů? takhle to začne a za chvilku jsme v USA a každý jede do práce 40 minut autem v trvalé zácpě
radek31
Moderátor

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 21:30

Urážíš tady ty, já pouze debatuji. A pokud máš problém?? Je jen tvůj. Já si prostě za svými názory stojím a nhodlám měnit. Jen proto, že tohle je šotouš forum. BTW, o kom, že to mluvíš? :lol:
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod Tom 11 v 29.10.2006 21:30

trainzjohny napsal:A tebe bych ty .... do tý 10 narval a nechal bych tě v ní ušlapat.

Kdyby se zkrátili intervaly a ve špičče by se prodloužila 4 do Řep tak by to šlo...no když se chce všechno jde...
Tom 11
Uživatel

Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.

Odeslatod trainzjohny v 29.10.2006 21:30

DJ LA DÉFENSE napsal:Naopak, tím metrem, to bude rychlejší, a na Andělu se nebudou muset rvát mezi lidma, je kolikrtá lepší se kousek vrátit zpátky.

Jóó, ty jsi vážně *****. Na Zličín je to 8 minut, než zalezu do metra je to dalších 2 až 3. A pak se trmácet na na Anděl. Jsi asi vážně chorý na mozku.
trainzjohny
Moderátor

Odeslatod K-M v 29.10.2006 21:29

trainzjohny napsal:Né není. Ráno jsem jezdil 4 roky (do května 2006) a jezdila naditá 9 pak natřískaná 10 pak naditá 9 a pak natřískaná 7,nevím která z nich podle tebe byla ta prázdná. Ale v raní špičce je BLBOST nad blbost´tvrdit že jezdí něco prázdný.

Chicht - ale japato, že to najednou ty 4 a 9 odvezla - to mi vysvětlete.
R31: No ty taky trochu překrucuješ - já, zastánce metra jsem dycky tvrdil, že právě povodeň 2002 ukázala, že Praha bez metra zejména ze Smíchova a Dejvic by už bejt nemohla. Co jsem tvrdil o 6?
Jinak já si tu nic nekojím, já vám prostě píšu jak to bude a vy mi píšete , jak tomu nevěříte. To je celý.
K-M

Odeslatod DavidD v 29.10.2006 21:29

No už vidim jak budeš na zastávce vysvětlovat kaštanům jak se mají vrátit kousek zpátky, aby ušetřili davy na Andělu no a možná nějakou tu minutu(nechce se mi to počítat, ale nevěřim, že tím něco ušetřim.)
DavidD
Uživatel

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 21:28

trainzjohny napsal:A tebe bych ty .... do tý 10 narval a nechal bych tě v ní ušlapat.
Uklidni se laskavě! Nestojí to za to.
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod trainzjohny v 29.10.2006 21:28

radek31 napsal:tahle debata začíná být fakt o ničem
jediné co by se dalo změnit je neposílat odpoledne 7 na Řepákov (špička je odpoledne rozloženější a ta 3. linka tam není potřeba) + zavést přestávky na l. 9, aby tam nebylo odstaveno tolik souprav (ideálně na Andělu)
ale ubrat cokoliv ráno je naprostý nesmysl, už teď se to do tramvají skoro nenarve a posílení by určitě snesl večerní a polonoční provoz (noc je tak akorát díky 2 linkám)

nahradit tramvaj autobusem může jen dement bez mozku, když to stojí 3x tolik!!! a ještě to škodí ovzduší splodinama

proč by někdo chtěl rušit tramvaj, kterou jezdí hromady cestujících a vzhledem k relativně slušné preferenci na Plzeňské to je velmi výhodné cestování do centra?

2 KM - jdi s tím radši na idnes, protože to se nedá číst - a navíc furt dokola jako kolovrátek - zajeď ráno na Řepy (kolem 7) a jeď tramvají na Anděl - pokud se ti tramvaj bude zdát nevyužitá tak se nech vyšetřit, protože stupeň 4-5 stačí všem kromě tebe
a pokud uznáš, že se (opět) pleteš - jako s l.6, tak už sem ty blbosti snad přestaneš psát (aspoň měsíc, protože déle to evidentně v hlavě neudržíš)
ano 4 s 9 to "nějak" odvezou, ale za jakou cenu? cestující přesednou do aut, autobusů a DP je zase za dementa + ti co nepřesednou pak zjistí, jak se cítí sardinka - má to nějaký smysl kromě ukojení tvého ega (viz. já jsem to říkal)? to je stejné jako napsat, že metro B nepotřebujeme, protože tramvaje to o povodních odvozily!

2 DJ LA DÉFENSE - o Martina KT tu nikdo nestojí, tak zalez - byla tu pohoda, než jsi přišel urážet

=D> =D> Bravo, přesně souhlasím. =D> =D>
trainzjohny
Moderátor

Odeslatod trainzjohny v 29.10.2006 21:26

Tom 11 napsal:Se taky připojím...Tak by bylo lepší do Řep vést jenom 7 a 10(4 na Kotlářku a 9 bych odklonil...) Potom případně by se to upravilo po zavedení další linky...

A tebe bych ty .... do tý 10 narval a nechal bych tě v ní ušlapat.
trainzjohny
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Tramvajové tratě a infrastruktura