Vidím Maple, že nic nevíš. Přitom to tu někdo přesně napsal sám od sebe. Já prostě nechápu, jak to, že to co celkem správně vidíte a šotodokumentujete nedokážete analyzovat. Na IPP přestupují lidé jedoucí z P4 do P5. Obsah 2/3 každé tramvajové soupravy se tam vymění. Kdyby bylo spojení P4-P5 blíž než na úrovni Palackého mostu a spolehlivější než na mostě Barrandovském (tedy Dvorecký most) používali by jej. Takhle nezbývá než řešit situaci v Ječné improvizací a pokusit se odklonit přepravní proud jinam - tedy lidi z bližšího Pankráce busem na Palačák a lidi ze vzdálenějšího Pankráce 118 přes Přístaviště a Zlíchov na Knížecí, aby byla zajištěna vazba na busy do P5.Mapl píše:Prosím?
Takže 118 Na Knížecí by odlehčila Ječné? To snad není možné!
To je jako kdybys napsal že když postavím TT do Slivence odlehčím busy v Čakovicích!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tak já, zastánce metra, tady vyháním lidi z metra do povrchovky a taky vám to není vhod, asi proto, že na to používám busy. Když ty vaše tramky jsou tak strašně zkostnatělé, neoperativní, nepružné A POMALÉ.